Skoči na vsebino

Soba v LJ za 1 mesec


devilish

Priporočene objave

Sporočilo za moderatorje: Tole sem vpisala pod temo "Stanovanje v LJ", pa sem opazila, da tema strmoglavo pada in se zna zgodit da je kdo, ki bi mi lahko pomagal ne bo videl, zadeva je pa nujna, zato odpiram novo temo z bolj točnim naslovom.. Upam da me ne stepete, če ne pač brišite..

Torej bliža se čas izpitov, v naši mali sobici v Ljubljani pa je postalo neznosno :wacko: Zato se že kar malo tresem kje se bom učila, ker tam se očitno ne bom.. Zanima me, če kdo oddaja kakšno sobo ali kakršen koli prostor za zmerno ceno (lih da v enem mescu ne porabim premoženja)..., ali če kdo pozna koga, ki pozna koga, ki pozna koga, ki ima v stanovanju kakšno sobico... Rabim samo 1 mesec miru in nekoga, ki se bo usmilil nebogljene študentke, ki bi rada študirala :P O:-)

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sam če jo vzamem pod krov, potem ne bova ne ona, ne jst, nič naredila na faksu... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo za moderatorje: Tole sem vpisala pod temo "Stanovanje v LJ", pa sem opazila, da tema strmoglavo pada in se zna zgodit da je kdo, ki bi mi lahko pomagal ne bo videl, zadeva je pa nujna, zato odpiram novo temo z bolj točnim naslovom.. Upam da me ne stepete, če ne pač brišite..

Torej bliža se čas izpitov, v naši mali sobici v Ljubljani pa je postalo neznosno :wacko: Zato se že kar malo tresem kje se bom učila, ker tam se očitno ne bom.. Zanima me, če kdo oddaja kakšno sobo ali kakršen koli prostor za zmerno ceno (lih da v enem mescu ne porabim premoženja)..., ali če kdo pozna koga, ki pozna koga, ki pozna koga, ki ima v stanovanju kakšno sobico... Rabim samo 1 mesec miru in nekoga, ki se bo usmilil nebogljene študentke, ki bi rada študirala :P O:-)

lp .)

Jst te vzamem za djabe :)

Aja, sam nisem iz Lj <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sam če jo vzamem pod krov, potem ne bova ne ona, ne jst, nič naredila na faksu... :P :D

kaj pa veš mogoče pa bosta diplomirala in odkrila kakšno novo vedo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sam če jo vzamem pod krov, potem ne bova ne ona, ne jst, nič naredila na faksu... :P :D

Ker vzemi jo pod krov, sam prepusti jo rokam cimra :devil:

kaj pa veš mogoče pa bosta diplomirala in odkrila kakšno novo vedo :hmm:

:lol1: Ona bo, za njega se pa še ne ve :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups

a zame bi se tud kej placa najdlo,ne rabm nč študirat,neumni se učijo pametni pa že vse vemo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super ste zasvinjal ... TC, daj bodi končno enkrat učinkovit in mal popucaj to vaše govno ... kaj meniš, bi šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super ste zasvinjal ... TC, daj bodi končno enkrat učinkovit in mal popucaj to vaše govno ... kaj meniš, bi šlo?

:worship: word2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Word! :worship:

lahko zbrišem vse komentarje in se bo tema preselila na 3. stran, krneki kategorije... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj tolk jo obdržmo da punca ćim prej najde sobo :grim

Po moje bo prej diplomirala kot našla sobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo prej diplomirala kot našla sobo.

Zgleda že tko... :( ampak probat ni greh .)

Bom pa pred diplomo garsonjero iskala, tko da ni panike .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh moja je najbrz premejhna... postelja mislim.

sobca je pa prazna ke do dveh zjutrej dokler ne pririgam damu :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!