Skoči na vsebino

Piaggio MP3 scooter


malinovc

Priporočene objave

Me prav zanima ali bo "revolucija" ali bo samo še ena klavrna poizkušnja odkritja nekaj novega.

Sicer pa bi tole takoj sprobal in mogoče si nekoč kaj takega celo omislil :OK:

Pri naših sosedih I je tole pravi prodajni hit. Mogoče bo zadeva za Piaggio postala to kar je bila do sedaj legendarna vespa. Tudi jaz bi ga poskusil peljati vendar dvomim da bo uvoznik organiziral kaj za pokušino :devil:.

Mogoče se ga bo dalo peljati pri kakem prijaznem trgovcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiva zadeva. Sem že sam pred leti razmišljal o takšnem konceptu s 2-mi kolesi spredaj in enim zadaj (za hobi rišem razne koncepte vozil) in me čudi, da se niso tega spomnili že prej (ali pa ljudje niso bili dorasli -> vbistvu še zdaj niso). Bral sem že opis v eni reviji (ampak se ne spomnim imena) in so zelo pohvalili lego na cesti. Skuter se odlično drži tudi na mokri cesti, zaviranje je pa sploh "highlight", saj je med zaviranjem vozilo zelo dobro obvladljivo. Testni motocikel kroži po Sloveniji in se moram zmeniti za testno vožnjo. Pred kratkim je bil v Šiški, pa mi je pobegnil. Mislim, da tudi oblikovno ni napačen. Glede na to, da smo Slovenci zelo "komot" ljudstvo, bi naredil posebno SE izdajo MP3-ja (Slovenian Edition) s pokrito streho in ogrevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet: če ta skuter vidiš v avtošolah, potem je nekaj hudo narobe z našim sistemom izpitov in izpitnih komisij, saj to ni tipično enosledno vozilo. Sicer pa... najmanjši je 125 ccm, pa še prekleto predragi so za avtošole, tako da...

Kar se tiče testnega, pa se bo zagotovo znašel na maksi delavnicah, če je uvoznik količkaj pameten - sploh zdaj, ko ga lahko Bladzo demonstrira kot se spodobi, saj se z MP3jem že tikata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče testnega, pa se bo zagotovo znašel na maksi delavnicah, če je uvoznik količkaj pameten - sploh zdaj, ko ga lahko Bladzo demonstrira kot se spodobi, saj se z MP3jem že tikata.

No tule prosim tiste ki vejo kje se najhaja testni MP3 ali pa vejo da bo na delavnici "MAKSI" prosim da me obvestijo :blush: :worship: , ker bi ga rad "probal".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tule prosim tiste ki vejo kje se najhaja testni MP3 ali pa vejo da bo na delavnici "MAKSI" prosim da me obvestijo :blush: :worship: , ker bi ga rad "probal".

Jaz tudi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugante kaj sem vozil danes. No posnetek ni moj.

Kje ga imajo? V CE ga še ni :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj imamo v LJ kar v CE ne. :D Briga me štadijon in dvorana, samo da mamo MP3 :lol1:

Stvar je res hudo nora. Najprej rabiš nekaj časa, da se navadiš, potem pa leti. Res ima neverjeten oprijem.

Čakam 400cc verzijo. Po mojem bi ga kar kupil, samo ne vem kako se bo ta rabljena zadeva potem prodajala.

Sicer pa je prof. Mramor (bivši minister za finance) rekel na predavanju za predmet Poslovne finance: "Vsako stvar lahko prodaš, pa tudi če moraš še nekomu plačat, da kupi!" :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj imamo v LJ kar v CE ne. :D Briga me štadijon in dvorana, samo da mamo MP3 :lol1:

Stvar je res hudo nora. Najprej rabiš nekaj časa, da se navadiš, potem pa leti. Res ima neverjeten oprijem.

Čakam 400cc verzijo. Po mojem bi ga kar kupil, samo ne vem kako se bo ta rabljena zadeva potem prodajala.

Sicer pa je prof. Mramor (bivši minister za finance) rekel na predavanju za predmet Poslovne finance: "Vsako stvar lahko prodaš, pa tudi če moraš še nekomu plačat, da kupi!" :devil: :lol1:

Pravkar prišel od prijaznega Piaggio prodajalca v CE in bo zadevo pripeljal tudi v "naše" konce za kak dan ali dva, tako da z malo sreče preizkusim zadevo tudi jaz. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomozuki

Se mi zdi, da bi bil tale MP3 400cc kot nalašč zate. :naughty:

Edino nima kaj preveč turnih lastnosti, za tiščat po ovinkih je pa hud! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomozuki

Se mi zdi, da bi bil tale MP3 400cc kot nalašč zate. :naughty:

Edino nima kaj preveč turnih lastnosti, za tiščat po ovinkih je pa hud! :OK:

Danes sem na Celovški videl vinsko rdečega MP3-ja. Ovinkarjenje je očitno super, saj je voznik non-stop vjugal po cesti (po prazni cesti, ne med avtomobili). Vsaj sprobat ga moram! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez ovinkarjenja, pa kar direkt k prodajalcu :lol1:

:lol1: :yea1: Dobimo se pri Reiffeisen Krekovi banki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez reklame prosim :krneki:

Aja, ne, ne. Tam se baje dobivajo ti skuteraši z MP3-ji :yes: :lol:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
em..tle ga pa piaggio pretirava...matr, pa to je bolj podobno kosilnici za travo, to bi te v prvem ovinku vrglo vn... :BUA:

Kosilnico, ki jo maš v glavi, odmisli.

TOLE JE NAPREDEK.

Ni za kmete!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar berem tele izjave SI pametnjakovičev, me je gladko-malo sram, da živim v neposredni bližini takih čudakov, s tako primitivnimi izjavami. Novitete brez osnov znanja ali poznavanja tehnike kritizirajo, kakor nakakšni dinozavri. Znajo samo prdeti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite enkrat kakšen forum iz ZDA ali Kanade. Boste videli njihova mnenja. Tale mp3 enostavno hočejo imeti na enaki ravni CAN/AM.

Za njih je nekaj naj. Fabriko hočejo imeti v Ameriki ali celo v Kanadi.

Kmetska SI pamet pa govori o kosilnici, o grdem izdelku, in prdijo.

Pa še obrnjen stavek:

Pokosimo grde kmete, ki prdijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne se razburjat...vsak ima pravico do svojega mnenja. :)

Dvomim, da je pri nas povprečni odstotek tistih, ki jim je MP3 grd, kaj dosti višji od tistega v tujini. V tujini verjetno gledaš forume, ki so specializirani za maksi skuterje, tukaj pa gledaš motosvet, kjer so vsi motoristi/mopedisti/skuteristi na kupu in jasno, da je na tem forumu več takih, ki jim je tale Piaggio grd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj to je razumljivo, da komu izgled tega skuterja ni všeč. Ampak, da kar naravnost butne, da bi te na prvem ovinku vn vrglo, je pa res neumnost.

Tud tolk se ne potrud, da bi pogledal kakšno sliko MP3-ja, kako se obnaša njegov prvi konec v ovinkih.

Eni pa tle gor res ne znajo druzga, kot smetit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res je malce nenavadn newem kako gre v ovinkih bi moral sprobat lahko da je dobr. kupil ga pa nebi moti me predvsm cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!