Skoči na vsebino

8. junij 2006 - Dan varne vožnje na Grobniku


Furioso

Priporočene objave

:angry: Sem zamudil. RTV SLO 1, Dobro jutro, takoj po sedmi uri.

Bo pa ponovitev na TV Maribor še danes, ob 15.50.

jaz sem pa gledala :P Sem videla mojega soseda Ike-a in pa še enega, ki ne vem, a je tu na MS-ju al ne... govoril je pa Igor Radunovič. Če si tu, se javi .)

Drugače pa kar dober prispevek...... veliko pokazanega, malo tudi povedanega...... bi bil pa lahko malenkost daljši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa gledala :P Sem videla mojega soseda Ike-a in pa še enega, ki ne vem, a je tu na MS-ju al ne... govoril je pa Igor Radunovič. Če si tu, se javi .)

Drugače pa kar dober prispevek...... veliko pokazanega, malo tudi povedanega...... bi bil pa lahko malenkost daljši .)

Si posnela tudi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, a je bil lep polet?

Je bil, ja. :OK:

[attachmentid=72543][attachmentid=72544]

[attachmentid=72545][attachmentid=72546]

[attachmentid=72547]

post-332-1150101841_thumb.jpg

post-332-1150101849_thumb.jpg

post-332-1150101856_thumb.jpg

post-332-1150101864_thumb.jpg

post-332-1150101874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leteči Furi :kva2: onih fotk pa nimaš ko sta šla po Krškim mostom ! al te je blo preveč strah da bi slikal ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil, ja. :OK:

[attachmentid=72543][attachmentid=72544]

[attachmentid=72545][attachmentid=72546]

[attachmentid=72547]

Za motoriste je avion izbire F16 ne pa cesna ali piper! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motoriste je avion izbire F16 ne pa cesna ali piper! :P

Saj bi z njim prišel (mod 50/52), pa nisem dobil dovoljenja za prilet v Hrvaško... ...nimam dovolj močnih vez, zgleda. :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko hitrih se je vozilo med počasnimi ... a tega pa nisi videl ???

Hehe, upam da to ni letelo name... Jebat ga, ko sem prišel dol, sem spadal še med počasne. :naughty: :whistle: :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi z njim prišel (mod 50/52), pa nisem dobil dovoljenja za prilet v Hrvaško... ...nimam dovolj močnih vez, zgleda. :? :(

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil, ja. :OK:

[attachmentid=72543][attachmentid=72544]

[attachmentid=72545][attachmentid=72546]

[attachmentid=72547]

Flek nazaj :naughty:

post-127-1150132727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi z njim prišel (mod 50/52), pa nisem dobil dovoljenja za prilet v Hrvaško... ...nimam dovolj močnih vez, zgleda. :? :(

nimaš še dovolj močnih zvez ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOE ... kot ti je bilo rečeno ... poskusi narest kaj tagega sam ... imaš možnost ...

PS: Kako kaj z motorjem ? ... in ti si OK, so prišle kakšne bolečine zadaj ?

verjamem da nebi bil sposoben tega naresti najbrz niti toliko kvalitetno kot vi o tem brez dvoma zato se pa nebom niti spuscal v to

vsak je za neki

sam neverjamem da se nebi skor v celem dnevu moglo najdet saj 15 min za kvalifikacijski cas naredit

to pa res neverjamem

tudi moj padec je bil sigurno plod te gnece,ker glih takrat ko 3/4 kroga odpeljes na polno skor brez napake (seveda po svojih moceh) pol pa dohitis skupino 4-5 ki se vozijo.... nevem koliko, sam ko ih vidis kam grejo ti pa nic vec ni jasno kam bi sel

seveda prehitis ih in ajmo jovo na novo

tist ka zgubis pri prehitevanju skusas polovit nazaj

in tako je bilo iz kroga v krog dokler ni bilo v šikani "KO JE UGASIO SVJETLO!!!!!" :( :(

z menoj je vse ok nobenih posledic motor sem pa se isti dan prodal :) :)

zdaj pa v jago za novem

VSE JE DOBRO KAR SE DOBRO KONČA :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neverjamem da se nebi skor v celem dnevu moglo najdet saj 15 min za kvalifikacijski cas naredit

to pa res neverjamem

tudi moj padec je bil sigurno plod te gnece,ker glih takrat ko 3/4 kroga odpeljes na polno skor brez napake (seveda po svojih moceh) pol pa dohitis skupino 4-5 ki se vozijo.... nevem koliko, sam ko ih vidis kam grejo ti pa nic vec ni jasno kam bi sel

seveda prehitis ih in ajmo jovo na novo

tist ka zgubis pri prehitevanju skusas polovit nazaj

in tako je bilo iz kroga v krog dokler ni bilo v šikani "KO JE UGASIO SVJETLO!!!!!" :( :(

z menoj je vse ok nobenih posledic motor sem pa se isti dan prodal :) :)

zdaj pa v jago za novem

VSE JE DOBRO KAR SE DOBRO KONČA :OK: :OK:

Joe ... te popolnoma razumem in vem da ti je hudo. Vsi na progi so imeli v osnovi enake pogoje in peljati na polno je bilo res težko ... zelo odvisno od sreče, kdaj in kje na koga naletiš.

Prednost takšnih srečanj kot je bilo to je VOŽNJA VSEH PRIJAVLJENIH UDELEŽENCEV po progi, dirka pa je samo pika na i oziroma adrenalinski dodatek oziroma popestritev dogajanj na pisti.

Za doseganje pravih rezultatov takšna srečanja vsekakor niso primerna in tudi želje posameznikov ni možno uresničiti. Brez zamere ... tisi si želiš 15 minut za kvalifikacije, softenduraši bi tudi želeli svojih 15 minut ... tudi čoperaši so dali pobudo za solo nastop in celo '' dirkali '' bi radi posebaj ... :?

Bistvo je druženje in vožnja čim bolj pisane množice naenkrat ...za plačan denar si želi vsakdo biti čim več časa na pisti seveda če mu kondicija in gume dopuščajo in tako je tudi prav. Prireditev na Grobniku ( če lahko temu tako rečem ) kakor tudi naslov teme kjer se o tem pogovajamo je : DAN VARNE VOŽNJE NA GROBNIKU !

Nikoli, poudarjam - res nikoli ne bo možno ustreči vsem željam sodelujočih.

Joe želi ti veliko uspeha pri iskanju nove mašince in upam, da bo to čim prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pravim da nebi nikoli organiziral kaj tazga ker 100 ljudi 100 cudi, vsem pa res nemors ugodit zato nebi niti probal kaj tazga

upam da bojo naslednje leto boljs zrihtane dolocene stvari, vaja dela mojstra

ike, niti mal mi ni hudo, niti zaradi motorja, ko se spomnem kako sem padel, kje in pri kaki hitrosti in ko pogledam sebe da sem brez praskice se mi sladko j... za njem

he he he v koncni fazi jst sem njega kupil ne pa on mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z menoj je vse ok nobenih posledic motor sem pa se isti dan prodal :) :)

zdaj pa v jago za novem

Si se že kej odloču v katero smer boš krenil? Kawa ali Susa?

P.S. Ima kdo posnetek ki je bil na TV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pravim da nebi nikoli organiziral kaj tazga ker 100 ljudi 100 cudi, vsem pa res nemors ugodit zato nebi niti probal kaj tazga

upam da bojo naslednje leto boljs zrihtane dolocene stvari, vaja dela mojstra

ike, niti mal mi ni hudo, niti zaradi motorja, ko se spomnem kako sem padel, kje in pri kaki hitrosti in ko pogledam sebe da sem brez praskice se mi sladko j... za njem

he he he v koncni fazi jst sem njega kupil ne pa on mene

Že zastopim, da se nisi poškodoval ampak a te tudi nič te ne boli? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zastopim, da se nisi poškodoval ampak a te tudi nič te ne boli? :blink:

skor neverjetno ampak cisto nic, tud kake modrice nimam.drug dan me je malenkost kouk bolel ampak nic modric... hvala bogu....... :) :) :)

edino kaj me boli je da je v garazi pustos :( :(

verjetno bo k6 tarca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo vožnjo (od 9-10h) je bilo znano, da bi naj vozili vsi udeleženci.

'Stari mački' bi ta čas morali malo potrpeti in pač ne voziti na polno

(pa tudi na 50% ne, če je to bistveno hitreje od večine).

Pa še malo konstruktivne kritike - pogrešal sem nekak 'briefing', na katerem bi novincem razložili 'pravila' vožnje po pisti, pomen zastav, kako ravnati, če je kaj narobe in moraš peljati počasi ipd.

D.

Od 9. do 10. ure do sedaj še nikoli ni bilo večje gužve, zaradi tega sem menil, da bi bilo nesmiselno, da bi se po progi vozilo samo nekaj motorjev. Žal tokrat to ni bilo tako in je bila prvo uro večja gužva. V začetku je bilo tudi nekaj padcev (proti koncu predvidenega termina, določenega za skupino), zaradi tega smo urnik malce prilagodili. Za morebitne neprijetnosti, ki so bile posledica teh sprememb, se opravičujem.

"Briefing" izvesti na masi motoristov, ki v polni opremi pritiska na vhodna vrata, meji skoraj na znanstveno fantastiko. Se pa seveda strinjam, da bo v prihodnje to potrebno na nek način urediti. Mogoče s kakšno brošuro, ki bi se vnaprej prijavljenim dostavila že pred dirko, zamudnikom pa ob prijavi na motodromu.

Vedno znova od vseh udeleženih namreč pogrešam vsaj malo strpnosti - nekaterih stvari se enostavno ne da urediti v sekundi ali dveh...

upam da bojo naslednje leto boljs zrihtane dolocene stvari, vaja dela mojstra

Joe1 - nisem te utegnil osebno spoznati (razbita "desetka"?); vsekakor sem se dosti naučil tudi tokrat. Drugič bo prav gotovo dosti bolje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 9. do 10. ure do sedaj še nikoli ni bilo večje gužve, zaradi tega sem menil, da bi bilo nesmiselno, da bi se po progi vozilo samo nekaj motorjev. Žal tokrat to ni bilo tako in je bila prvo uro večja gužva. V začetku je bilo tudi nekaj padcev (proti koncu predvidenega termina, določenega za skupino), zaradi tega smo urnik malce prilagodili. Za morebitne neprijetnosti, ki so bile posledica teh sprememb, se opravičujem.

"Briefing" izvesti na masi motoristov, ki v polni opremi pritiska na vhodna vrata, meji skoraj na znanstveno fantastiko. Se pa seveda strinjam, da bo v prihodnje to potrebno na nek način urediti. Mogoče s kakšno brošuro, ki bi se vnaprej prijavljenim dostavila že pred dirko, zamudnikom pa ob prijavi na motodromu.

Vedno znova od vseh udeleženih namreč pogrešam vsaj malo strpnosti - nekaterih stvari se enostavno ne da urediti v sekundi ali dveh...

Joe1 - nisem te utegnil osebno spoznati (razbita "desetka"?); vsekakor sem se dosti naučil tudi tokrat. Drugič bo prav gotovo dosti bolje. :)

fantje povem vam da ste super organizirali in izvedli ta dan.

Kaj drugega od "dirkačev"tako ni bilo pričakovati.če mislite,da lahko sami uživate na progi ob 160 prijavljenih se zelo motite ali pa si izberite prosti termin na Grobniku(lahko si tudi zakupite progo)

Pri branju teh vrstic imam občutek,da bi organizatorji morali storiti to ,pa ono,da bi se vi počutili bolje

večina ,pa se ne zaveda,da 200 motoristov željnih vožnje praktično ni mogoče zadovoljiti.

Dajte se naslednjič malo skulirat,priznajte sebi in drugim,da niste tako hitri kot je vaš kolega,pa bo za vse bolje predvsem,pa varneje.

Hvala za dobro organizacijo /se vidimo prihodnje prihodnje leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!