Skoči na vsebino

8. junij 2006 - Dan varne vožnje na Grobniku


Furioso

Priporočene objave

Mene pa zanima TV ekipa... pa ne zato, ker bi sebe rad gledu po TV... ampak zato, ker bi rad vidu, kje sem ga usral na štartu, da me jih je nekej prehtel k zajca - pol sem mel pa pol dirke pokvarjene, k sem se ukvarju s prehitevanjem. Čeprav pa po drugi strani - u cant beat the feeling - ko nekoga prehitevaš :P

V glavnem - kje se bo dal vidit štart OPEN?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem - kje se bo dal vidit štart OPEN?

Super je bilo, žal smo zamudili Misty-jevo vožnjo za zmago...vseeno čestitke :OK: :OK:

Štart open imam jaz posnet na digitalca, mogoče bo kaj ti pomagalo...prilepim kasneje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vi prasici ku vam zavidam vsem. :fredy: Jst sm se pa z avtom vozu okoli in gledu motoriste po cesti z stevilkami se vracat domov in :angry: :angry:

Smem prasat kdo vse je na gasilski fotki zgorej? :rolleyes: Sej ne druzga, samo da bo naslednjic na grobniku lazje prepoznavanje.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he in to je za vas bila dobra organizacija?????

jst bi rekel tem da "JEBE LUD ZBUNJENOG

folk prvic na pisti pa se lahk vozijo v hitri skupini njihovi casi seveda vrtoglavih med2.00 in 2.10

pa takih pilotov je bilo da ne par ampak hudo velik

seveda si pa tud privoscijo skor ustavit v stric en zraven druzga na idealni liniji okol hriba vizir odpret in se pogovarjat :stupid: :stupid: :fight1: :fight1: :fight1:

ja haloooo

skratka katastrofa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

in a rezultatov pa nav noben objavu

k me zanima kakšni so bli kej časi

sm slišu da je blo kr neki punc :P

da vidm kok so kej hitre tele naše bejbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da se boste :kva2: :lol: , ampak spomnil sem se na stare čase (tam okoli leta 80), ko smo na Grobniku vozili Formulo MZ, pa kako je zmeraj zmagoval Fanatik.

Nekateri se vozimo še danes, jaz osebno s čoperjem. Tudi s tem se da fajn tišat po ovinkih, pa me zanima, če bi se dala organizirati ena dirka še za ta razred - recimo 10 ali 15 krogov do npr. 800 ccm in ena nad 800 ccm? Verjamem, da bi bilo zabavno tudi gledalcem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he in to je za vas bila dobra organizacija?????

jst bi rekel tem da "JEBE LUD ZBUNJENOG

folk prvic na pisti pa se lahk vozijo v hitri skupini njihovi casi seveda vrtoglavih med2.00 in 2.10

pa takih pilotov je bilo da ne par ampak hudo velik

seveda si pa tud privoscijo skor ustavit v stric en zraven druzga na idealni liniji okol hriba vizir odpret in se pogovarjat :stupid: :stupid: :fight1: :fight1: :fight1:

ja haloooo

skratka katastrofa

Izvoli organizirat drugo leto (al pa letos, glede na to kake organizacijske sposobnosti imaš :hmm: ) eno dirko. Najlaže je gobcat po forumih in se norca delat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he in to je za vas bila dobra organizacija?????

jst bi rekel tem da "JEBE LUD ZBUNJENOG

folk prvic na pisti pa se lahk vozijo v hitri skupini njihovi casi seveda vrtoglavih med2.00 in 2.10

pa takih pilotov je bilo da ne par ampak hudo velik

seveda si pa tud privoscijo skor ustavit v stric en zraven druzga na idealni liniji okol hriba vizir odpret in se pogovarjat :stupid: :stupid: :fight1: :fight1: :fight1:

ja haloooo

skratka katastrofa

S tvojo izjavo in napisanim se s tabo ne strinjam v smislu, da je za to kriv organizator ... zakaj ?

Ob prijavi se je vsakega vprašalo ali je novinec :

- odgovor JA ... pomeni avtomatsko počasno skupino !!!

- odgovor NE ... naslednje vprašanje : kakšen čas pa voziš ?

SEDAJ PA GLAVNO : ... da bi samo slišal čase ki so jih nekateri povedali ...

.................................... zelo redki so povedali po pravici ... tudi pod 1,35 jih je bilo kar nekaj ... :eek: :eek:

ALI SE NAJ Z VSAKIM POSEBAJ PREPIRAMO ALI NAJ GA POŠLJEMO NA TESTNI KROG ???????????

Kar se pa ustavljanja na pisti tiče, tega nisem videl, se pa sprašujem : ZAKAJ SO BILI PLAČANI SODNIKI ... za sončenje vsekakor ne !!!

Jaz bi temu prej rekel ... '' JEBU ZBUNJENI SAMOG SEBE I JOŠ SVE OSTALE ''

In koliko hitrih se je vozilo med počasnimi ... a tega pa nisi videl ???

JOE ... kot ti je bilo rečeno ... poskusi narest kaj tagega sam ... imaš možnost ... pa na veliko napiši naj bodo motoristi iskreni z doseženimi časi ( govorim za tiste ki jih ne poznaš ) pa da vidimo koliko jih bo upoštevalo napisano prošnjo. Tisti ki so piste vajeni in podrobneje poznajo življenja na pisti se mnogo bolj zavedajo kaj lahko HITRI POČASNEŽ povzroči.

PS: Kako kaj z motorjem ? ... in ti si OK, so prišle kakšne bolečine zadaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he in to je za vas bila dobra organizacija?????

jst bi rekel tem da "JEBE LUD ZBUNJENOG

folk prvic na pisti pa se lahk vozijo v hitri skupini njihovi casi seveda vrtoglavih med2.00 in 2.10

pa takih pilotov je bilo da ne par ampak hudo velik

seveda si pa tud privoscijo skor ustavit v stric en zraven druzga na idealni liniji okol hriba vizir odpret in se pogovarjat :stupid: :stupid: :fight1: :fight1: :fight1:

ja haloooo

skratka katastrofa

Za prvo vožnjo (od 9-10h) je bilo znano, da bi naj vozili vsi udeleženci. 'Stari mački' bi ta čas morali malo potrpeti in pač ne voziti na polno (pa tudi na 50% ne, če je to bistveno hitreje od večine).

Pa še malo konstruktivne kritike - pogrešal sem nekak 'briefing', na katerem bi novincem razložili 'pravila' vožnje po pisti, pomen zastav, kako ravnati, če je kaj narobe in moraš peljati počasi ipd.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štart, grobnik 1000 ccm....

o hvala....

... vse vidu :( ; ni bil problem v pospeševanju, problem sem imel z refleksi :P

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej najlepša hvala za čestitke.

Sam bi se rad zahvalil vsem ki so kakorkoli prispevali k temu da se je ta dan na grobniku zgodil. Res je bilo nekaj kiksov v organizaciji oz. samem urniku ki se je sproti spreminjal, tako da večkrat nisem vedel kdo se trenutno na pisti vozi, vendar se je dalo vse zment.

Kar se časov tiče, tudi sam sem (potem ko sem povedal svoj najboljši letošnji čas 1:39) slišal malo v hecu malo zares, da so sami racerji tam in da jih je veliko pod 1:40. Malo začudeno pogledal in pomislil sam pri sebi da bo še težka dirka.

Če folk ni pošten, organizator ni nič kriv. Enako se dogaja na motohappeningih in povsod, kjer se folk sam razporeja v skupine. Rešitev bi bila najbrž v transponderjih na prvem skupnem treningu, pa potem razporejanje s strani organizatorja, vendar se mi zdi to praktično neizvedljivo iz večih razlogov.

V glavnem, spoznal sem nekaj novega folka :OK: in kar je najpomembnejše, maksimalno užival ;)

Čestitam vsem ki ste kakorkoli napredovali v časih na pisti ali pa samo v izkušnjah, še posebej pa Tini za dosežen najboljši čas na dirki 1:39:493

še tole: se strinjam z dančijem glede "učenja" začetnikov, to je edini način da bo manj nepotrebnih napak na sami stezi in ob njej.

nekaj slikc z dirke do 600

[attachmentid=72401]

[attachmentid=72400]

[attachmentid=72397]

post-1839-1149944487_thumb.jpg

post-1839-1149944670_thumb.jpg

post-1839-1149944820_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati dirk, treningov .... so na

www.mcm.si

:kva2: :kva2: :kva2:

Rezulati so v PDF formatu.

:ninja:

:yea2: 1:47:781 :grupni:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati dirk , treningov na Grobniku 8.6.2006 !!!!

Na forumu sem še malo neroden in nisem dodal hiperlinka :?

www.mcm.si

Pa še to !

Čestitam vsem, ki niste padli in ste dosegli spodobne in željene cajte na pisti !

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki OPEN štarta se dobro vidi: 6x suza; 1x honda; 1x yamaha; 1x kawl... od uspredi :D ... suza je pač za na pisto, ne :) ... ampak honda je pa zakon :blush: :P

A je kdo slučajno štopal K1 prototipa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevek bo na TV v ponedeljek dopoldan, bo pa verjetno kasneje na njihovi spletni strani.

A je to bila RTV SLO? Ali kaka bolj lokalna TV postaja?

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to bila RTV SLO? Ali kaka bolj lokalna TV postaja?

lp, D.

:angry: Sem zamudil. RTV SLO 1, Dobro jutro, takoj po sedmi uri.

Bo pa ponovitev na TV Maribor še danes, ob 15.50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!