Skoči na vsebino

Husqvarna CH 125 Racing WXE


dr_lunatic

Priporočene objave

Pišite kaka se vam zdi pa izkušnje, če je med vami kak lastnik...

hej... :D

no, po tem dirkaškem vikendu pa imam nekaj malega izkušenj z mojim novim motorčkom...

Jaz moram povedati, da sem ful zadovoljna, motor se pelje enkratno,... že brez Akrapota je imel super zvok, zdaj pa itak... :OK: Akrapovičev dušilec smo namontirali samo zato, ker ima serijski dušilec cevki katera štrli iz lonca, ta pa ne odgovarja pravilniku AMZS.

naš cilj je bil na prvi dirki voziti popolnoma serijski motor. Izkazalo se je, da je konkurečnen celo tehnično bolj izpopolnenim tomosom (z kompletom AKRAPOVIČ, 320 disk ,radialna zavora, širša platišča itd.)...

Sam zdaj mam obljubljene ene tuninge... da bo zadeva res letela :krneki: ... sam jaz se še moram malo natrenirat :blush:

[attachmentid=70138]

[attachmentid=70139]

post-826-1147778246_thumb.jpg

post-826-1147778744_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bomo zate iz cup bli ovire za slalom al kaj :D

se ti jajčke tresejo. Fora femail na motorju je nižje težišče od nas orangutanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej... :D

no, po tem dirkaškem vikendu pa imam nekaj malega izkušenj z mojim novim motorčkom...

Jaz moram povedati, da sem ful zadovoljna, motor se pelje enkratno,... že brez Akrapota je imel super zvok, zdaj pa itak... :OK: Akrapovičev dušilec smo namontirali samo zato, ker ima serijski dušilec cevki katera štrli iz lonca, ta pa ne odgovarja pravilniku AMZS.

naš cilj je bil na prvi dirki voziti popolnoma serijski motor. Izkazalo se je, da je konkurečnen celo tehnično bolj izpopolnenim tomosom (z kompletom AKRAPOVIČ, 320 disk ,radialna zavora, širša platišča itd.)...

Sam zdaj mam obljubljene ene tuninge... da bo zadeva res letela :krneki: ... sam jaz se še moram malo natrenirat :blush:

[attachmentid=70138]

[attachmentid=70139]

moram priznat, da je CH narejen tako kot "BOG" zapove :worship:

Ta mi je pa za vzor :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Ta mi je pa za vzor :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: [attachmentid=70246]

post-5292-1147973251_thumb.jpg

post-5292-1147973282_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišite kaka se vam zdi pa izkušnje, če je med vami kak lastnik...

Na Maksi delavnici se je dalo odpeljati par krogov z Teynim motorjem. Meni se motor zelo dopade. Je lepo vodljiv, lepo potegne, in kar me je najbolj navdušlo je pa zvok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdaj mam obljubljene ene tuninge... da bo zadeva res letela :krneki: ... sam jaz se še moram malo natrenirat :blush:

Je bil v Murski že natunan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil v Murski že natunan?

Ne. V Murski sva z Blazotom edina v najini klasi vozila nepredelanim agregatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baše :D

ni res, mopedi so bli res standard...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, ampak na kwalifikacijah nam pa to ni nobene sekunde prnesl...pa je bil Blaž vseeno drugi, in Teja solidna... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le da so edini imeli dežne grete gume <_< :) :D

dežnih gum se ne greje

:naughty: .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Teya jas bi te par stvari vprašal če lahko :P Planiram nakup huse ch wsm 125 in me zanima kolko kaj gre ta motor glede na to da je 4T ( v originalnem stanju seveda) ? Pa še to če se ga da registrirat za 2 osebi ali je to samo za enega? LP Brodar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se registrirat za 2 osebi saj to je normalna husa...sej tok slabo ne gre ta husa...sam tok moči k pr husi SM 125S (cvajtakt) ne prčakvt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!