Skoči na vsebino

Husqvarna CH 125 Racing WXE


dr_lunatic

Priporočene objave

Za naslednjo sezono še ne vem...

Veš kje je to.... :hmm:

[/quotein kok kej leti ta mašinca? dons sm prvič slišu za to stvar.....am kakšno ma pa armaturko? digitalno? al je sploh nima:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Takšno armaturko ima teya, nasplošno pa ima wsm isto armaturko kot ostale husqvarne (naprimer sm 125 s do letnika 2006, dokler ne dobi digitalnega displaya)

Še slikovno:

[attachmentid=89383]

post-10915-1168273564_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno armaturko ima teya, nasplošno pa ima wsm isto armaturko kot ostale husqvarne (naprimer sm 125 s do letnika 2006, dokler ne dobi digitalnega displaya)

Še slikovno:

[attachmentid=89383]

to pa ne vem če je res... CH Racing WSM 125 in SM125 od huske nimata istih armaturk, niti jih nista nikoli mele... kolk je meni znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem :blush: Teya ma prav ja, my mistake.

Zadeva je sledeča:

husqvarna sm125s (do letnika 2006):[attachmentid=89392]

husqvarna sm125s (2006):[attachmentid=89393]

ch wsm 125:[attachmentid=89394]

post-10915-1168280899.jpg

post-10915-1168280932.jpg

post-10915-1168280950.jpg

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

KaJ menite o husqvarni cr 125cm?? so to nasplošno dobri cross motorji ali majo sloves slabih?? pač sm se odločo za nakup cross-a pa sm vido eno dobro ponudbo pa me mal zanima. Vglavnem razpište se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KaJ menite o husqvarni cr 125cm?? so to nasplošno dobri cross motorji ali majo sloves slabih?? pač sm se odločo za nakup cross-a pa sm vido eno dobro ponudbo pa me mal zanima. Vglavnem razpište se :P

husa je kukr vem ena najbolših (najdražjih) varjant cross oz. SM motorjev... več ti ne znam povedat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri motorji. Podatek sicer ni iz prve roke ker nisem izkušen v crossu ampak to predpostavljam, ker sem to že mnogokrat slišal od ljudi, ki pa so izkušeni v motocrossu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husa ravno ni na tak dobrem glasu kaj se tiče crosa. znajo crkovat

zadeva ima zelo drage dele na katere se zna zgodit da se tudi čaka en čas. na najboljšem glasu so japonci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husa ravno ni na tak dobrem glasu kaj se tiče crosa. znajo crkovat

zadeva ima zelo drage dele na katere se zna zgodit da se tudi čaka en čas. na najboljšem glasu so japonci

pa poglejmo "drage" cene za Husqvarno CR 125:

- bat z obročki: 111 eur

- komplet tesnila za cel motor: 49 eur

- lamele sklopke: 72 eur

- zračni filter: 13 eur

- verižnik spredaj 16 eur, zadaj 35 eur

- ročica sklopke in spr.zavore 6 eur

- plastika: spr.blatnik 20 eur, zadnji 29 eur, stranske plastike par 45 eur

itd

dobava z dostavo na dom od 7 do max.14 dni od naročila po tel. ali meilu

GLEDE CRKLJIVOSTI: v SLO se vozi še več kot 30 Husqvarn krosk starih med 15 in 25 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ej Teya samo 1 vpr mam:

ti si na motorju mela Akrapoviča, kerga pa to (k nikjer nč ne najdm) pa kok je to stalo...

a pol si ga tudi s tem Akrapovičem prodala? Je bil homologiran?

najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr sm se js pozanimov, pride akrapovič enak kot na tomosu sm. celoten izpušni sistem pa pride okol 300€, če mam prave informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

nekej bi prašov

a slučajn kdo prodaja ta motor?

pa zadnjič sm enga vidu u kranju za storžičem, a ga ma slučajn kdo tukej na motosvetu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
kaj ve kdo če paše od tomosa akrapovič na xt125x

kaj ma to veze s husqvarno?

v glavnem, če bi mal prelistov temo o xt, bi zihr kje najdu odgovor. Akrapovič pa paše, vsaj lonc, ker je narjen za to mašino (ma tomos isto), če hočeš pa komplet s krivinami, bi jih blo treba pa mal prilagodit. Drugač pa ne vem če se ti splača dat 300 (če maš srečo) oz. kar 400€ za izpušni sistem...razen če maš kake veze kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma to veze s husqvarno?

v glavnem, če bi mal prelistov temo o xt, bi zihr kje najdu odgovor. Akrapovič pa paše, vsaj lonc, ker je narjen za to mašino (ma tomos isto), če hočeš pa komplet s krivinami, bi jih blo treba pa mal prilagodit. Drugač pa ne vem če se ti splača dat 300 (če maš srečo) oz. kar 400€ za izpušni sistem...razen če maš kake veze kje...

Ispusni sistem akrapovic (koplet) za tomosa je 450€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js če dobim lonec star, če mi bodo hotli tega menjat, bom lonec prodal za enih 150.. upam da ga dobim heh :whistle:

kaj je pa narobe a tud lonc ms obtovcen

Dobr no mal smo prsl na :topic:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ispusni sistem akrapovic (koplet) za tomosa je 450€

nazdanje, ko sem jih js kontaktiru (pred poletjem) je bil v akciji za 350€, redna cena pa je 400€

obstaja pa tud lonec za yamaho tw (po mojem je isti šmorn k za tomosa) pa pride samo lonec nekaj čez 400€

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!