Skoči na vsebino

Husqvarna CH 125 Racing WXE


dr_lunatic

Priporočene objave

nazdanje, ko sem jih js kontaktiru (pred poletjem) je bil v akciji za 350€, redna cena pa je 400€

obstaja pa tud lonec za yamaho tw (po mojem je isti šmorn k za tomosa) pa pride samo lonec nekaj čez 400€

:topic:

jest sm ga doplacu 450€ in tok je nec cenejs kupu sm pa pred 1 mescom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no jest sm zdej dubu ta motorčk tko da če koga kej več zanima lohka kr lepo vpraša

men je motor prov fajn (je moj 1.)

5 prestav mi deluje bolš kt če jih bi blo 6 zato ker se po mestu lohk skos s 3. furaš k potegno do ene 65 in ti ni treba skos prestavlat.

sedež so tud zlo govorl da ni udobn ampak je v bistvu čist OK in tud ko se usedš gor je čist mehk

pa tud za sopotnika je vredu sedež in drgač te sopotnik čist nč ne ovira (niti v drži niti v vožnji)

pa še slikce:

dsc03893sq3.jpg

dsc03897xy5.jpg

dsc03898tp7.jpg

dsc03899wi3.jpg

dsc03900qn8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js če dobim lonec star, če mi bodo hotli tega menjat, bom lonec prodal za enih 150.. upam da ga dobim heh :whistle:

kupim ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest sm zdej dubu ta motorčk tko da če koga kej več zanima lohka kr lepo vpraša

men je motor prov fajn (je moj 1.)

5 prestav mi deluje bolš kt če jih bi blo 6 zato ker se po mestu lohk skos s 3. furaš k potegno do ene 65 in ti ni treba skos prestavlat.

sedež so tud zlo govorl da ni udobn ampak je v bistvu čist OK in tud ko se usedš gor je čist mehk

pa tud za sopotnika je vredu sedež in drgač te sopotnik čist nč ne ovira (niti v drži niti v vožnji)

pa še slikce:

o fajn :OK: čestitam!

meni eden najlepših motorčkov, sicer pa malo drag, bomo vidli kako je s kvaliteto, poročaj ;)

kake maš pa ti to kj prenose?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh drek. kaj zaj to pomeni da maš not vdren izpuh?

Eh ne, samo tista akrapovič gumica je strgana hehe.. Kje nej dobim? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 4 let pozneje...

Mene pa zanima kero olje je najbolje da se uporablja za ta motor-ch racing 125,pa kje bi ga lahko sam kupil (gorenjski konec).

pa kje bi lahka dobil ščitnike ročk za ta motor.

hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mi lahko kateri lastnik tega motorja svetuje kako naj ven vzamem dušilec.3 švaske sem že odstranil,dušilec se lahko premika noter in ven,lahko

ga tudi majhno obrnem,vendar ga ne dobim ven.

ima kdo kakšen nasvet,kako ga dobiti ven?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!