Skoči na vsebino

Depeche Mode 14.6.2006 Stadion Bežigrad


motobaby

Priporočene objave

Vsekakor koncert leta v Sloveniji. "Elektroniki" bodo nastopili na stadionu Bežigrad v Ljubljani, v sklopu njihove evropske turneje. Razprodan koncert v Grazu ter Zagrebu je dobra popotnica za junijski open-air koncert.

Cene Vstopnic:

PARTER - 9.900 SIT

TRIBUNA 1 - 9.900 SIT

TRIBUNA - 11.900

Predskupina PLACEBO!

:kva2: :OK: :yea1:

Aja, jst grem :K Še kdo mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest grem tud! :OK: :yea2: :yea2: :yea2:

p.s. a gre kdo mogoče na stonse v zagreb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem ... če bom na vozičku, bom, upam, v prvih vrstah :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojim zagotovo greva - imava že karte :OK: :OK: :OK: :OK:

Kje si jih kupla? Kok si dala za njih? Lohk bi ble mal cenejše.................... :krneki: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si jih kupla? Kok si dala za njih? Lohk bi ble mal cenejše.................... :krneki: :grim

vse karte kupujem preko vstopnice.com - kupila sem pa ta dražje karte, ker ne zdržim v parterju ob preveliki gužvi........

sicer pa je to za mojega ljubija za rojstni dan in mi ni žal tudi tolarja ne :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

drgač me pa vleče tudi legenda Caetano Veloso, nastopil bo na festivalu Ljubljana ...

sam ... jeba ... rabim kak voziček za te koncerte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor koncert leta v Sloveniji.

Lepo. Ampak s temle stavkom se pa nekako ne morem strinjati. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi :D Sem bil letos že v Zagrebu in ker je bil koncert carski, bo treba ponovit :D

Pozdrav od Roberta

p.s. a gre kdo mogoče na stonse v zagreb?

Tudi ja, vendar se govori, da je turneja prestavljena :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj na MTV Adria prenos nastopa Depeche Mode iz nemškega Rock am Ring...

PS: iščem oboroženo spremstvo za koncert, bom namreč na vozičku in ne bi se rad sam premikal in se drl kot kreten "ne dirajte mi nogu" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prečekiri če bo kaka rampa za invalidske vozičke montirana, zarad mene lohk tut na odru čekiram zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj na MTV Adria prenos nastopa Depeche Mode iz nemškega Rock am Ring...

PS: iščem oboroženo spremstvo za koncert, bom namreč na vozičku in ne bi se rad sam premikal in se drl kot kreten "ne dirajte mi nogu" :)

Kaj se je pa tebi zgodilo :?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, pa je šel koncert mimo.

Kako se vam je zdel? Meni osebno slabši kot v Zagrebu. Slabše vzdušje, glede ozvočenja ni bilo občutit tiste energije kot v Zagrebu, mogoče zato, ker je bilo sedaj na stadionu, v Zagrebu pa v dvorani. Motil me je tudi vokal pevca, ki se mi je zdel, kot, da je bil tip zagrljen. V zagrebu je bil vokal čist, barvit,...., špica. Tretja zadeva, ki jim zamerim, da je bil koncer dvajset minut krajši. V Zagrebu so prišli dvakrat na oder. Je pa res, da predskupina ni bila Placebo, pa še karte so bile dražje, pa zato taka minutaža .)

Če potegnem črto, užival sem ravno tako, vendar če primerjam ta dva koncerta, so pa občutki pač taki :)

Sym, sem gledal, če te kje opazim, pa o tebi ni bilo ne duha in ne sluha :) Kaj si bil spredej v "ograji"?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke:

Martin L. Gore

[attachmentid=73010]

scena je bila fenomenalna:

[attachmentid=73011]

[attachmentid=73012]

he was shaking it ... :naughty:

[attachmentid=73013]

[attachmentid=73014]

[attachmentid=73015]

he was shaking it very very nice ... :grim

[attachmentid=73016]

[attachmentid=73017]

še malo publike: ... :OK:

[attachmentid=73018]

[attachmentid=73019]

bye bye Slovenia ... :worship:

[attachmentid=73020]

.

.

.

playlist: ... :D ...

(INTRO)

PAIN

QUESTION OF TIME

SUFFER WELL

PRECIOUS

WALKING

STRIPPED

HOME

IT DOESN’T MATTER TWO

IN YOUR ROOM

IMPOSSIBLE

JOHN THE REVELATOR

I FEEL YOU

BEHIND THE WHEEL

WORLD IN MY EYES

PERSONAL JESUS

ENJOY THE SILENCE

********

SHAKE

PHOTOGRAPHIC

NEVER LET ME DOWN

..........................................................................................................

pa še majhen komentar:

glede na to, da sem Depeche Mode vidla drugič, moram povedat, da je koncert bil dokaj dober. Seveda se je slišalo, da je pevec "glasovno izmučen" , kar je premostil z animiranjem publike do petja in kaer je izpadlo še dokaj vredu. Čisto nas je prevzel Martin L. Gore s svojim nastopom z Shake the disease in Home ... :worship: ... res neverjetno.

Majhno razočaranje pa sem občutila (kot vedno, ko grem na slovenskih tleh na koncert) nad slovensko publiko, ki se mi zdi, da sicer ploska in navija kot je treba ob koncu komadov, ampak ne zna reagirat, ko je izzvana iz strani benda... :unsure:

@Robert : spredaj posebne ograje za prvih 2000 NI BILO !!! sicer je bila neka zaščitna ograja, kjer sem najprej mislila, da ne moreš noter in to torej za tiste posebne najbolj zagrete in prve oboževalce, vendar sem čez dve minuti inšpekcije te ograje ugotovila, da se brez težav da pridet znotraj nje. Tako, da po eni strani dobro, da nisdem šla že ob 15.00h čepet pred stadion, ker sem itak prišla čisto naprej ... :yea1:

Treba je še poudarit, da so zelo zelo dobri bili Placebo - vendar žal prekratki in žal brez bisa, ker publiki očitno ni bilo do tega ... (razen redkih, ki smo se drli: we want more) ... :ninja:

post-1883-1150544947_thumb.jpg

post-1883-1150544966_thumb.jpg

post-1883-1150544980_thumb.jpg

post-1883-1150544993_thumb.jpg

post-1883-1150545010_thumb.jpg

post-1883-1150545031_thumb.jpg

post-1883-1150545056_thumb.jpg

post-1883-1150545074_thumb.jpg

post-1883-1150545094_thumb.jpg

post-1883-1150545107_thumb.jpg

post-1883-1150545154_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še poročilo iz tribune:

glasba je bila prepotiho saj sem čisto brez problema slišala, kako je ženska pred mano fušala....... koncert je bil meni kar malo prekratek. O SLO publiki niti ne bom govorila, ker smo bolj hladni kot vsi skandinavci skupaj (to opažam čisto na vseh koncertih).... v glavnem meni je bil sicer koncer ok, sem pa pričakovala več in boljše..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Robert : spredaj posebne ograje za prvih 2000 NI BILO !!! sicer je bila neka zaščitna ograja, kjer sem najprej mislila, da ne moreš noter in to torej za tiste posebne najbolj zagrete in prve oboževalce, vendar sem čez dve minuti inšpekcije te ograje ugotovila, da se brez težav da pridet znotraj nje. Tako, da po eni strani dobro, da nisdem šla že ob 15.00h čepet pred stadion, ker sem itak prišla čisto naprej ... :yea1:

Treba je še poudarit, da so zelo zelo dobri bili Placebo - vendar žal prekratki in žal brez bisa, ker publiki očitno ni bilo do tega ... (razen redkih, ki smo se drli: we want more) ... :ninja:

Smo se mislili tudi mi nekako za ograjo prešvercat, vendar se je pri njej toliko zagužvalo, da ni blo šans pridet mimo ali čez njo. Pa še prijatelj nam je pokazal, da so dobili posebne trakove okoli rok, tako, da smo potem misel o "prešvercanju" v ospredje opustili. Nismo hoteli reskirat predčasno zapustitev prizorišča v primeru, da bi nas varnostniki dobili brez tistega traka :) Mogoče brezveze ta bojazen, ker ne vem, če so sploh pregledovali ali folk ima tisti trak ali ne .)

Drugače, pa sem si ful želel Placebo slišat. Ker smo bili pozni, sem jih poslušal skoraj v celoti izpred stadiona v vrsti, ko mi je pa uspelo noter pridet, so odigrali še dva komada in so šli :blush:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, sem gledal, če te kje opazim, pa o tebi ni bilo ne duha in ne sluha :) Kaj si bil spredej v "ograji"?

nop, doma medical emergency, sum pljučne embolije... ampak je blo vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!