Skoči na vsebino

Nove Teorije zarote


Thundercat

Priporočene objave

NOVA TEORIJA ZAROTE??????

Knjigo "velika laž 11. september", kjer je nek francoz predstavil svojo teorijo o napadu na Pentagon sem bral že pred kakima dvema do tremi leti, tak da to ni nič novega.

Sicer pa na netu poišči fotografije Pentagona po napadu in videl boš, da je luknja v zidu premajhna za Boeinga 747, poleg tega ni nobenih ostankov letala v okolici, ka pomeni, da ob trku ni odletel noben kos letala, čeprav je luknja premajhna, da bi letalo lahko bilo celo v zgradbi.

Pa tudi na posnetkih (so prav tako bili objavljeni v tisti knjigi) ni videti letala, ampak samo bel dim, potem pa eksplozijo.

Tak da to res ni nič novega......

Za američane in njihove lakaje mogoče res......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

američani so nori in itak vse verjamejo. :alien1: :alien1: :alien1: kot tisti marsovci :alien1: tm v puščavi, blizu pa skrivno tajno vojaško taborišče AREA 51 :alien1: :alien1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo kakorkoli že, Boeing je velika stvar in izpuhtel zagotovo ni :) Pa tudi tista luknja mi ne deluje najbolj prepričljivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVA TEORIJA ZAROTE??????

Knjigo "velika laž 11. september", kjer je nek francoz predstavil svojo teorijo o napadu na Pentagon sem bral že pred kakima dvema do tremi leti, tak da to ni nič novega.

se motiš...je novo, ker so objavljeni novi posnetki, ki so bili do sedaj zaradi sojenja prepovedani pikazovanja javnosti.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak teden nazaj je bil na 24 ur objavljen posnetek kamere, ki stoji na križišču v bližini pentagona tam kjer je usekal avion....in tako naj bi bilo končno mir s tem boingom....vidi se ga in vidi se da je eksplodiral....seveda pa lahko nadaljujemo z ,,montažo posnetka,,. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali se spomnite posnetka ko je agent fbi iz kupa ruševin ki je ostal od dvojčkov potegnil popolnoma nepoškodovan potni list islamskega skrajneža ki je bil na letalu . črnih skrinjic pa niso našli ker sta se menda zaradi prevelike vročine stopile :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj boš pa trdil, da črna skrinjica prenese večjo vročino kot pasoš? :grrr

pa če mene vprašaš, se na tem posnetku bore malo vidi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj boš pa trdil, da črna skrinjica prenese večjo vročino kot pasoš? :grrr

Ne vem zakaj delajo te skrinjice samo v črni barvi. Po moje je poleti v njej ful vroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj boš pa trdil, da črna skrinjica prenese večjo vročino kot pasoš? :grrr

pa če mene vprašaš, se na tem posnetku bore malo vidi..

mogoče kšn link tega posnetka? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se motiš...je novo, ker so objavljeni novi posnetki, ki so bili do sedaj zaradi sojenja prepovedani pikazovanja javnosti.... .)

Ravno ti posnetki so v omenjeni knjigi. Nek Francoz jo je objavil kako leto po dogodkih. Ker so ZDA takrat ravno napadale ene "krivce" za napade 11. septembra (afganistan) in se pripravljali za napad na druge "krivce" za teroristične napade (Irak), čemur je civilizirana Evropa nasprotovala, je bila knjiga v Nemčiji zelo dobro prodajana. Jaz osebno sem bral nemško verzijo, kjer so objavljeni vsi posnetki kamere pred pentagonom, tako, da je izjava, da so posnetki prišli v javnost šele zdaj, netočna.

Mogoče so jih šele zdaj objavili v ZDA, avtor knjige pa jih je očitno imel že prej.

Obstaja pa tudi Slovenska verzija knjige, eno sem videl v Bibliobusu, ki se vsakih 14 dni oglasi v naših krajih.

ali se spomnite posnetka ko je agent fbi iz kupa ruševin ki je ostal od dvojčkov potegnil popolnoma nepoškodovan potni list islamskega skrajneža ki je bil na letalu . črnih skrinjic pa niso našli ker sta se menda zaradi prevelike vročine stopile :slap:

Pa navodila za ugrabitev letala je imel na sedežu avtomobila parkiranega pred letališčem. Še dorbro, da ga niso policaji zaradi prehitre vožnje ustavili.

Mi je vedni bilo čudno:

Perfektno organizirajo največji teroristični napad v zgodovini človeštva, po drugi strani pa s sabo nosijo navodila za ugrabitev letala........

Ne vem zakaj delajo te skrinjice samo v črni barvi. Po moje je poleti v njej ful vroče.

Črna skrinjica je oranžne barve. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je žive barve...

Torej so si črn humor izmislili črnci? :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj delajo te skrinjice samo v črni barvi. Po moje je poleti v njej ful vroče.

sam reče se ji tako, drugače je svetla...

mogoče kšn link tega posnetka? :?

pa če bi prve tri povezave odklikal?

..vidi se ga in vidi se da je eksplodiral....seveda pa lahko nadaljujemo z ,,montažo posnetka,,. :yawn:

klikni na prvi link in poglej do konca....ni montaža....je le teorija zarote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam reče se ji tako, drugače je svetla...

pa če bi prve tri povezave odklikal?

klikni na prvi link in poglej do konca....ni montaža....je le teorija zarote...

Sem pogleda (ne do konca ker gre zoooooook počas, da po dolgotrajnemu buljenju vidiš tudi Marijo, ki prodaja sladoled.)

Kaj ko bi ti razkril svetu to svojo teorijo in poiskal ta boing...nedotaknjen, le prebarvan oz. dokazal, da letalski družbi ni izginil avion, da zavarovalnica ni izplačala odškodnine....to bi se sigurno dalo najdet, ker ponavadi je pairovje tisto, ki se ga nekak ne da vsega uničit....oz, kakšen list škrat nekam skrije.....pa tiste potencijalne umrle, ki so baje umrli v bistvu pa na Havajih sončijo rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogleda (ne do konca ker gre zoooooook počas, da po dolgotrajnemu buljenju vidiš tudi Marijo, ki prodaja sladoled.)

Kaj ko bi ti razkril svetu to svojo teorijo in poiskal ta boing...nedotaknjen, le prebarvan oz. dokazal, da letalski družbi ni izginil avion, da zavarovalnica ni izplačala odškodnine....to bi se sigurno dalo najdet, ker ponavadi je pairovje tisto, ki se ga nekak ne da vsega uničit....oz, kakšen list škrat nekam skrije.....pa tiste potencijalne umrle, ki so baje umrli v bistvu pa na Havajih sončijo rit.

in se kot agenti CIA borijo proti teorijam zarote, da jih ne bi odkrili in jim ukinili brezskrbnega življenja brez davkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!