Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

jaz ga pa ne bom, ker moram nadoknaditi s kilometri tisto kar sem zgubila v avgustu :grim :grim ,

pa tudi sicer ga ne odjavim, kako se pa naj januarja vozim, če bo odjavljen :hmm: :hmm: :hmm:

Imaš v soboto čas, al delaš : :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš v soboto čas, al delaš : :hmm:

mam čas, kam gremo :? :? :OK:

Kaj si ti tudi tam blizu??? :eek:

Kdo gre na Hvar??? :winkiss:

ja,ja blizu - Nazarje pa levo proti Gornjem gradu 3 km.tako da :grim :grim

tudi jaz vem, da gre kar nekaj solo ridersev na Hvar, predvsem najbolj žuranska ekipa :OK: :OK:

pa še kar nekaj drugega folka :grim

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tud rad bil kdaj tko na posnetku...zakaj niste nič napisali da greste gor :?

:whistle:

Hehe... LOL... jaz sm mislu, da si ti z tisto rdeco hondo k se polozi do kolen... ampak se mi je zdelo da nisi, ker ti tega ne znas. B) O:-) Drugic ne posojaj motorja in opreme drugim.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... LOL... jaz sm mislu, da si ti z tisto rdeco hondo k se polozi do kolen... ampak se mi je zdelo da nisi, ker ti tega ne znas. B) O:-) Drugic ne posojaj motorja in opreme drugim.

ja sej mogoče sem bil gor ampak nisem pa videl nobenga da bi snemal :? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mogoče sem bil gor ampak nisem pa videl nobenga da bi snemal :? O:-)

Hmmm... pa smo ja sli po voznji na pivo in ne pred. Preden smo se zaceli vozit si sok pil in dvadeci vode. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... pa smo ja sli po voznji na pivo in ne pred. Preden smo se zaceli vozit si sok pil in dvadeci vode. :D

aja sej sem ja noročil glih obratno to se pravi dvadeci soka in deci vode :hmm: ....so me že nasral :alien1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me s kakšnimi kamerami to snemate in kakšna stojala oz. držala uporabljate za kamere.

+kje se bi dalo to nabavit :hmm:

hvala za odgovor

lp

Posneto je bilo z kamero HDcam JVC cena 1.800.000 SIT... stojalo je bilo posebej narejeno iz karbona cena nekje 450.000 SIT. :devil: Hehe... sj ne... kamera je miniDV JVC za 130.000 SIT... dali smo jo v fajn visoko tank torbo, kjer je prostor za zemljevid in kot se vidi je fajn drzalo pri miru. Obdelava v racunalniku Adobe premiere pro. Export v WMV 1024kbs DL. Upload na videogoogle. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa vozil mimo oko nine... :kva2:

Kdaj :?

Klical nisi :grrr

sicer sem šel pa v nedeljo v Šwabariji in sem se maloprej glih priguncal nazaj :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripave na oktober fest? :OK:

Žal ni blo cajta :cry: :doze: :angry:

Sicer pa Oktroberfest že laufa od sobote :grim

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!