Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Današnja nočna v službi bo težja :( , kot učeri med Štamperli. No ja, če bi bla vsa družba tuki bi blo tud lažje :OK: :OK:

...povabi in želja ti bo uresničena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BmwSlo, tebe bi pa z vsem spoštovanjem mela za osebnega šoferja :yes: , vožnja bla tako blagodejna, da je Župan :zzz: brez pravljice za lahko noč.

Hvala in :lol1:

Pa dobro jutro v deželo štamperlov. A bo danes kdo na motorju ? Jaz nekaj razmišljam, samo bo potrebno kako suho štrekno vzet. Tisto zadnjič je blo prevlažno !

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in :lol1:

Pa dobro jutro v deželo štamperlov. A bo danes kdo na motorju ? Jaz nekaj razmišljam, samo bo potrebno kako suho štrekno vzet. Tisto zadnjič je blo prevlažno !

Hi,

Sicer se ne tako zgodaj, ampak naceloma bi naj sli KeC, wind, gody in jaz nekam proti Sl. Konjicam.

Se bomo malo kasneje še slišali, tak da KeCa kaj rufni, bo že vedel čez kakšno urco.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Sicer se ne tako zgodaj, ampak naceloma bi naj sli KeC, wind, gody in jaz nekam proti Sl. Konjicam.

Se bomo malo kasneje še slišali, tak da KeCa kaj rufni, bo že vedel čez kakšno urco.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober juter :D

Sej je lep pa sončen samo nekaj mi manjka danes :cry:

Ja enih 10 - 12 C temperature res manjka. Pri nas je + 2 C tako da bom še malo počakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm lepo poskrbel za vse, ki ne zmorejo uskladiščiti malo > kot 0 novih imen /večer :OK: .

Suzi in Mare (s pomočniki), SUPER sta tole zorganizirala :grim . Nabrala se nas je krasna druščina Štamperletov in neŠtamperletov s prikolicami in brez njih. Fajna družba ste :004 , ne samo, da je lušno furat z vami, tudi iz iste sklede (štale) znamo jest :kva2:.

BmwSlo, tebe bi pa z vsem spoštovanjem mela za osebnega šoferja :yes: , vožnja bla tako blagodejna, da je Župan :zzz: brez pravljice za lahko noč.

Veš Suzi, ampak energije pa Štamperleti DAN POTEM očitno nimajo veliko. Že vsi spijo :grim .

Razen naju :D .

o mamo mi energije :P z brzijem sma ob štirih zjutri odpotovala proti dunaju tak da sma vsega skupi spala samo :hmm: dve uri pa pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo Štamperli & Co

Mare midva pa nimava srece da se ga skupi napijeva (enkrat en pije pa drugi ne more in obratno)... a pocak pocak, bodo prisli casi, ko bo en bolj pijan od druzga - najbolj pijan zmaga... pa Zdrawc mi je tudi nekam strajkal vceri... nevem nevem... B) Oba nista mela enga tapravga vspodbujevalca. :devil:

Počak, da bo PicKnick, pa da bo tolko toplo, da pač prespiš, kamor te založi :grim

Takrat pa neusmiljeno, brez štrajkanja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow helow,

samo da vas pozdravim :)

No, upam da če boste še kej meli, da sprejmete še kdaj kako dopisnico s primorske :krneki: :P Bilo je :OK:

lp, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm bo treba počasi naredit eno mailing listo za tiste, ki se lepo obnašajo na štamperl srečanjih.

Edini problem je, da ne vem če jst padem na to listo :evilgrin:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow helow,

samo da vas pozdravim :)

Pozdraw, nazaj na primorsko

No, upam da če boste še kej meli, da sprejmete še kdaj kako dopisnico s primorske :krneki:

odvisno, kake članke boš pisala o Štamprlih :hmm:

Hm bo treba počasi naredit eno mailing listo za tiste, ki se lepo obnašajo na štamperl srečanjih.

Edini problem je, da ne vem če jst padem na to listo :evilgrin:

Ka pa morš nardit, da te ni na taki listi.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem da se ne spomnim :blush:

Ahaaa..

se pravi približno takole

:beer1: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :smoke: :drunk: :drunk: :fight2: :fight1: :drunk: :SS :SS :SS :zzz: :zzz:

x10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn smo se meli... Mare&Suzi :worship: ... druzba svaka cast...

Saj "sn" si tudi tak mislo. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaa..

se pravi približno takole

:beer1: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :smoke: :drunk: :drunk: :fight2: :fight1: :drunk: :SS :SS :SS :zzz: :zzz:

x10

No to še ni tak problem. Večji problem je pol: :xx: :xx: :xx: :headbang: :oops: :surrender: :wallbash:

Ok mislim da mi še 7x ostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi mene: svaka cast, odlicna zurka, super vzdusje! Spoznal kar nekaj novih in spet videl nekaj starih obrazov. Macek naslednji dan je bil kar znosen... Edino velikega Uniona je zmanjkalo prehitro... :krneki:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bokdaj:js sm tud zdale komi pricaplav do računalnika :P ,blo je super :OK:

še več takih zabav :devil:

@wind:na štajerskem se bolj laško pije :D

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Štamperli . Ste kaj bandal z motorini naokol. Jaz sem nardil cca 320 km.

res znaš lušte delat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa sm nekatere vidla na slikcah ...tko da se mal predstavljam kakšni kerlci ste :naughty: :whistle:

vsem enga :004

hvala za kiss :wub: ,čeprav me ni na sliki :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!