Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

:yawn:

ker me nisi nikamor povabil za božič ;) ;) - sem dobila danes zjutraj klic in povabilo na urgenco,

seveda sem se strinjala in si vplačala 12 uri apartma, :ninja: :ninja: pa bom polnočvala z pijanim folkom,

kaj čem :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc in ostali Štamprlčki - se močno opravičujem, ker sem z svojim vedenjem slabo zastopala Štamprle na MS zabavi, slike so prepovedane za ogled..... :slap: :wacko: :wacko: pa saj, kaj čem...

manjkali ste ......... bi bilo še bolje :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc in ostali Štamprlčki - se močno opravičujem, ker sem z svojim vedenjem slabo zastopala Štamprle na MS zabavi, slike so prepovedane za ogled..... :slap: :wacko: :wacko: pa saj, kaj čem...

manjkali ste ......... bi bilo še bolje :grim :grim

prau fajna si bla neaa ga seri no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc in ostali Štamprlčki - se močno opravičujem, ker sem z svojim vedenjem slabo zastopala Štamprle na MS zabavi, slike so prepovedane za ogled..... :slap: :wacko: :wacko: pa saj, kaj čem...

manjkali ste ......... bi bilo še bolje :grim :grim

Ni opravičila :grrr , če si se primerno vedla :evilgrin:

Slike bomo mi že dobili :grim

(oznaswedoznapress)

P.S. Če boš pa za Božič kako dobro delo storla (magari s tem, da boš na urgenci), ti pa tud nau škodwalo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo banda :D

mater, sm se skor pozabu poštamp®lat tule :whistle:

P.S. Ki je kej Špil, a kar varva al kaj dela zadne cajte, čist nas je odpikal.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc in ostali Štamprlčki - se močno opravičujem, ker sem z svojim vedenjem slabo zastopala Štamprle na MS zabavi, slike so prepovedane za ogled..... :slap: :wacko: :wacko: pa saj, kaj čem...

manjkali ste ......... bi bilo še bolje :grim :grim

Slike pregledane :eek:

in moram rečt, da so se eni kar potrudli :whistle: ,

nimaš kej, waja dela mojtra :grim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike pregledane :eek:

in moram rečt, da so se eni kar potrudli :whistle: ,

nimaš kej, waja dela mojtra :grim :evilgrin:

tudi tvoje delo se je obrestovalo, ker si pripomogel par vikendov k boljši kondiciji :lol1: ;) :yes: :yes:

P.S. Če boš pa za Božič kako dobro delo storla (magari s tem, da boš na urgenci), ti pa tud nau škodwalo. :D

lahk bi ga pa skupi mal spili :hmm: :hmm: :yes: :beer2: :drunk: :drunk: kaj misliš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tvoje delo se je obrestovalo, ker si pripomogel par vikendov k boljši kondiciji :lol1: ;) :yes: :yes:

lahk bi ga pa skupi mal spili :hmm: :hmm: :yes: :beer2: :drunk: :drunk: kaj misliš :?

Bol težko .)

grem u torek še na sever :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo banda :D

mater, sm se skor pozabu poštamp®lat tule :whistle:

P.S. Ki je kej Špil, a kar varva al kaj dela zadne cajte, čist nas je odpikal.... :whistle:

doji.... :lol1:

Lep pozdrav Štamperli! Naj vam zima čimprej mine!

:worship:

dan... sem že doma... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol težko .)

grem u torek še na sever :)

kaj na furo.... :hmm: :hmm:

Jure te lepo pozdravlja, pa pravi, da sta manjkala na moto svetovi zabavi le še ti in Fric in potem bi bilo :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj na furo.... :hmm: :hmm:

po vsej verjetnosti :grim

Jure te lepo pozdravlja, pa pravi, da sta manjkala na moto svetovi zabavi le še ti in Fric in potem bi bilo :slap: :slap: :slap:

Pozdraw ga nazaj...

powsod, žal ne morm bit :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr prid na štajersko nazaj :D tu že mamo mal snega :D ne primorskem ne wem če ga boš doćakala :P

in kak ste štamperli vas kej zebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr prid na štajersko nazaj :D tu že mamo mal snega :D ne primorskem ne wem če ga boš doćakala :P

in kak ste štamperli vas kej zebe :P

ja seveda. jutri prihajam na štajersko in sem doma do 7.1.2007, potem pa nazaj na primorsko. je treba še kk izpit naredit.

ma nič nas ne zebe... je prav toplo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!