Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

js sm probu dat nalepke tiskat ker sm se z borderju posvetval,pol pa tist motor se ni dal mi je pa za poskušnjo drugega dal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm probu dat nalepke tiskat ker sm se z borderju posvetval,pol pa tist motor se ni dal mi je pa za poskušnjo drugega dal. .)

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Evo zadeva je taka... jaz predlagam logo od BRZI. Ker tisti motor je vredu in lep. Pa linije so ravne.

Brzi naprosam te, da mi posljes tvoj motor v cim vecji resoluciji (2000x1000 pix). Da ga dodam jaz v svoj napis in koncamo s tem.

Finito. Moja je dokonca. Sojenje koncano. :P :P :P

No, razen, ce bmwslo narise v vektorski grafiki lepse linije svojega motorja... ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok border jutr dobiš,morem do onga skočit,ko je to naredu

bmwslo,pa js sm tak v 0,3 regiji.

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"bmwslo,pa js sm tak v 0,3 regiji."

A dopisni član :lol1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vmes pa ke pište, ker furat se tko nebomo mogl

sm bil 14 dni brez motorja :wacko: , jutr grem na furo tud če bo dež, bom dal pač dežne cote gor :grim

A je kdo opazu, da je tole moja 800 - ta objava :kva2:

:worship:

Sem si malo zračunal da z mojo brzino pisanja postov tule dohitim Syma u cca 33 letih :lol1:

(to je dosežem tisto cifro, ki jo ma on zdej)

S tem, da on neha dans pisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bil 14 dni brez motorja :wacko: , jutr grem na furo tud če bo dež, bom dal pač dežne cote gor :grim

:worship:

S tem, da on neha dans pisat :whistle:

:slap:

Ok zrihtite tisti logo pa da ga stisnemo na majce. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

To morm povedat... o naši sekciji se baje ful okol govori... kao, da je nastala ena sekcija z alkoholom povezana in da imamo ze svoje majce, trakce in nalepke... in da smo ful zorganizirani... mamo redne fure... hehe... svašta...

Kaj naj recem: ""Dober glas seže v deveto vas."" ampak ne pozabite ""Slab pa še dlje."" Tak da pridni bit...

--------------------------------------------------

Ja logo je določen... BRZI pošlji motorista, da ga dodam... pol pa v tisk... ker vidim, da folk nestrpno ze caka...

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli mene Qrc za druge, kaj okol govorijo :fredy:

wažno je, da dogaja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morm povedat... o naši sekciji se baje ful okol govori... kao, da je nastala ena sekcija z alkoholom povezana in da imamo ze svoje majce, trakce in nalepke... in da smo ful zorganizirani... mamo redne fure... hehe... svašta...

Kaj naj recem: ""Dober glas seže v deveto vas."" ampak ne pozabite ""Slab pa še dlje."" Tak da pridni bit...

--------------------------------------------------

Ja logo je določen... BRZI pošlji motorista, da ga dodam... pol pa v tisk... ker vidim, da folk nestrpno ze caka...

Čak čak sej hočemo da seže čimdlje, danes padla ena nora ideja ki jo nameravamo speljat konc julija ali avgusta tko da "BE AFRAID"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak čak sej hočemo da seže čimdlje, danes padla ena nora ideja ki jo nameravamo speljat konc julija ali avgusta tko da "BE AFRAID"!

In jaz, ne wem nič glede tega <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne veš ker nisi bil danes na piru! :beer2:

AaA,

to pa ni res :nono: ,

da nism bil na piru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam pa res ne :grrr , čepraw sem bil u Veleju zgodaj popoldne

sm bil pa u Zmajewi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ko boste plačali prej bodo majčke :D , tiskarna nas čaka.

Vsi ste prejeli od mene emajl (e-mail :P ) o načinu plačila, če kdo ni dobil, naj mi sporoči po emajlu ali PM.

Pozdrav, zej pa :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak čak sej hočemo da seže čimdlje, danes padla ena nora ideja ki jo nameravamo speljat konc julija ali avgusta tko da "BE AFRAID"!

In nora ideja :huh: je ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL folk narobe ste me razumeli... glede govorenja o nasi sekciji... je sama pozitiva... nc hudga noben ni msilu... ces kak smo se fajn skupi zbrali, kako delujemo, tedenska srecanja... ipd ipd...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!