Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

še moje besede glede majčk.

majčke sem dobil v petek dopoldan (žal nisem mogel več odlagati z prevzemom), ker je viking še dobil nekaj naročil smo sedaj že presegli dogovorjeno kvoto 50 kom. v ponedeljek še grem prosit za manjkajoče številke, nekaj najbolj pogostih številk pa ostanejo na zalogi za vsak slučaj. za te majčke ostaja dogovorjena cena 1 kSIT (majčka+tisk+trakec).

vendar z vikingom še vedno dobivama naročila. če vse to seštejem, smo že krepko presegli kvoto.

predlagam, da zaenkrat prenehamo z naročili, ker ne bom mogel več zagotoviti te cene majčk, pa tudi nekaj več bo prineslo k tisku.

če se bo pojavila potreba po majčkah, obljubim da bom sprožil akcijo.

p.s.

nekdo je naročil majčko za 2 letnega motoristka. žal te velikosti ne morem dobiti. če lahko, prinesi svojo.

najmanjša velikost za otroka je za 4-5 letnega. te imam 2.

p.s.s.

matjazek ena je zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

NAROČANJE MAJIC IN TRAKCEV JE KONČANO!!!!

Tisti, ki morte se denar nakazat oz. placat Vikkingu to storite cim prej.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ne morem ziveti mirno, dokler nimam enega dobrega logota, ki mora biti po vrhu se unikat. Da ga imamo samo mi in da bo samo na nasih nalepkah, trakcih in majicah.

Jaz upam, da vam je vsec.

Tak zdej imamo vse. Sam tisk še.<_<

Aja to se... Motor ima za plastiko skrit liniski motor (box) - Špil in Bmwslo. :P

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

:eek:

Ti ni vsec? Reci kaj... :D

Aja pozabu sm napisat. Da motor od BRZI se ni odpadu, narisal ga je kolega od brzega, tak, da ce je tisti motor samo njegov in da ga se nikjer ni uporabu, lahko damo tisti motor gor na majce. Tak, da brez skrbi, ne bo moja kr tako obveljala. ;)

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je od brzi-ja zlo ušeč tak da gre gls k njegovemu logotu . sicer sm pa naročila za majce zamudu in zdej bom mogu počakat do nasljednje akcije za majce :cry: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Je pa res, da je od brzega lepsi logo. Mormo pa gledat, da ne bomo imeli iste logote s kom drugim...

men je od brzi-ja zlo ušeč tak da gre gls k njegovemu logotu . sicer sm pa naročila za majce zamudu in zdej bom mogu počakat do nasljednje akcije za majce :cry: :blush:

Da te potolazim. Imamo nekaj majic viska. ;) Samo malo bo za pocakat, da najprej izpeljemo in damo tisim, ki so narocli.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok bom počaku ni problema če maš kako viška se priporočam. pa sory ko nism naročil ampak preprost sm spustu par postov tle gor pa niti nism bil kej velik za čaronallnikom :( .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočem S... dohitet, se morem takoj lotit novih postov. Torej logotip , zadnji, ki ga je predlagal border se ne uklapa v 0,3 ampak bolj v 03 , v 0,3 se bolj uklaplja (moj logo) . Zakaj ? :?

Zato ker: :glare:

1. borderjev logo je tko lepo narisan, da vsak takoj vidi da ni mogu nastat pod 0,3 medtem ko

2. moj logo je ves stopničast in nakrivljen in se takoj vidi da spada vsaj v 0,3 (ene parkrat OK)

Tako da, predlagam, da se že končno odločte kteri logo hočte met, majce pa tko jaz odnesem tiskat in se bom že zmenu s tiskarjem da se kobajagi "zmoti", tko da bo taprav logo gor :naughty:

No zdej pa resno. Zdejle zadnji borderjev mi je bl sedu, ker un od brzega (je tudi OK bicikl) nekam ustran tiši, mi je boljši ta ki gre naravnost . Pri drugem te lahko takoj označijo za levega ali desnega . :blink:

Pa motor bi moral biti zgoraj kot v prvotnem predlogu, ker bo sicer napis premajhen . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa resno. Zdejle zadnji borderjev mi je bl sedu, ker un od brzega (je tudi OK bicikl) nekam ustran tiši, mi je boljši ta ki gre naravnost . Pri drugem te lahko takoj označijo za levega ali desnega . :blink:

Pa motor bi moral biti zgoraj kot v prvotnem predlogu, ker bo sicer napis premajhen . :grim

Ta logo mi je posla en moj kolega. Nism zrisal jaz. Zdej sm mu odpisal, naj mi poslje se velik logo primeren za tisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta logo mi je posla en moj kolega. Nism zrisal jaz. Zdej sm mu odpisal, naj mi poslje se velik logo primeren za tisk.

logo motorista na desni strani podaljša celoten napis. Ker na majici želimo čim večjega, bi verjetno moral biti tisk potem manjši, tko se mi bolj dopade da je motorist nad tekstom.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta logo mi je posla en moj kolega. Nism zrisal jaz. Zdej sm mu odpisal, naj mi poslje se velik logo primeren za tisk.

Saj nisem mislil, da si ga ti tko narisal :lol1: Ti si samo idejni oče tukaj na MS - ju :devil:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Saj nisem mislil, da si ga ti tko narisal :lol1: Ti si samo idejni oče tukaj na MS - ju :devil:

Potem tak vredu. ;) Ker me je ze blo mal strah, da bi si ti mislil, da znam jaz tko lepo risat. :P

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mora bit res glih cestni motor :hmm:

........ka ko bi dali endurca gor :grim

samo predlagam :whistle:

P.S. Pa še boxer bi lahk bil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj bi lahko blo ja se tudi jaz strinjam . Boxer bi bil čisto taprav pa kaj, ko mladina samo plastiko vidi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak :grim

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štamperli, je ker dons za furo?

med 14.00 pa tja do 19.00. smer še zaenkrat neznana, mal me mika da bi šel cvičk probat. drugač sem pa odprt za ostale predloge.

Popravljeno . Popravil mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štamperli, je ker dons za furo?

med 14.00 pa tja do 19.00. smer še zaenkrat neznana, mal me mika da bi šel cvičk probat. drugač sem pa odprt za ostale predloge.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

:kva2:

Predlagam voznjo na LETALSKI MITING na vzletišču Senožet pri Slovenskih Konjicah. Prej se pa kako turco naredmo okol... ce bo seveda vreme zdrzalo.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na eno kratko bom med pauzo tudi jaz skočil.

Samo do Velenja pa nazaj :worship: :yea1:

Ce bi zdejle ti delal... in ne skakal po forumu... bi lahko sel z nami na furo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!