Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Zakaj nismo šli k Pantersom?

Zato, ker Pantersi sploh niso tam, kjer sem mislil, da so. :lol:

No, takole je bilo.

Sem objavil ženki, ko sva se peljala iz službe domov, da zvečer pa grem v birtijo. Še dobro, da sem vozil jaz, ker bi prav gotovo zapeljala s ceste. Ker, v birtije hodim le decembra, ko so obvezne novoletne fešte, kar tako pa ne.

In kam?

K Panterjem.

Kje to je?

Veš, to tisto tam pri gledališču.

Ja, ja točno, saj tam imajo res nekaj neki motoristi.

In sem se zvečer, malo pred 19. uro, nainštaliral na piciklin. Telefon sem pustil doma, kaj bom z njim.

Gonim, gonim, gonim in prišel sem pred birtijo Pantersov. Malo po 19. uri. Jasno prvi, saj 0,3jev ne moreš šteti za resne ljudi, ki bi se držali dogovorjene ure. Tudi birtov ne. Saj je bila gostilna zaprta. Tudi, če bi bila odprta, ne bi nič pomagalo, ker je na vratih pisalo Teater in nikakršni Pantersi. Pa sem se, osamljena duša, v mraku s piciklom popeljal naokoli bajte in ugotovil, da imajo v kleti nekakšne prostore Road kingsi, ali nekaj takega, kot je govorila tabla. In ker so bile stopnice k njim pokozlane, nisem niti poskušal preveriti, ali so vrata odprta, ali ne.

Ker sem pronicljiv človek, sem se hitro zavedel, da sem izgubljen v Vesolju. Komunikacijskega sredstva nisem imel s seboj, Dvonožni promet v okolici je bil zelo redek, štirikolesni tudi, picikliste sem pa zastopal samo jaz.

In v takih primerih je bolje, da imaš srečo, kot pa dolgega. Mimo je pripeljal taxi, kar mi je preko vseh možnih in nemožnih asociacij v glavi prižgalo lučko. Odkokodakaj na železniško postajo, kjer postopajo taksisti in izbezaj od njih informacijo, kje so to doma Pantersi. Če imajo svojo birtijo, so zanimivi tudi za taksiste.

Picikl, picikl, picikl in že sem bil pred železniško postajo.

Prvi taksist pojma ni imel o panterjih in obema je bilo tudi jasno, da v Celju nimamo živalskega vrta. Drugi taksist, duša dobra, pa mi je detaljno v enem zamahu razložil navigacijo do birtije Pantersov. Je tako hlastno in hitro razlagal v svojem vsevedenju, da sem mu lahko šele, ko si je na koncu oddahnil, povedal, da ta pot vodi k Iksom in da tja res nisem namenjen. Aja, Pantesi, je rekel tretji, ki je stal v bližini, to pa je tam za bolnico.

In smo bili zmenjeni in jaz rešen. Do bolnice ni daleč. Okoli nje pa tudi ne. In res, tam v mraku so me čakale tri postave v obliki BmwSloja, Motoristka in Zlatija. Ja, da me čakajo in da vedo, da nimam telefona s seboj, ker so malo prej uspešno preko njega nadlegovali mojo in iz nje izsilili priznanje, da sem res šel k Panterjem.

Da imajo Pantersi birtijo zaprto in da nam zato ne preostane nič drugega, kot da gremo k X-om in da so oni ostali tu kot kažipot zame, ker nekaj pa jih je že odšlo k X-om.

Pa X-i, imajo že odrto, so že prenovili?

Seveda, že obratujejo, s polno paro. Kar tam ravno se zapelješ s piciklom, mi pa gremo z avtom.

Sem zajahal piciklin in odbrzel v mestno temo. Gonim, gonim, gonim, piciklam piciklam in piciklam ter pripiciklam do pred X-ov.

Frajer. Prvi, nabrisal s piciklom one tri v avtu.

Ampak, sistem ima zopet napako.

Birtija ima zaprta vrata in notri je tema in na parkirišču nobenega avtomobila. Kaj je sedaj to, sem se danes že drugič zgubil v tej vasi, imenovani Celje?

Delam tam po vrtu, kjer so poleti stale mize, osmice, skoraj picikel že spravim na zadnje kolo, da o wheeliju ne govorimo in čakam, da pride reševalno moštvo in me potegne tja, kamor bi moral priti, a očitno ne znam.

Ni bilo reševalcev od nikoder.

Kaj sedaj?

Najbolj pametno bi bilo, rep med noge in hitro domov. Ampak s seboj sem imel knjižici z navodili za BmwSlojevega RTja.

In zopet me je rešila žarnica v glavi.

K taksistom na železniški si nisem upal več. Pač pa so diagonalno preko križišča pred mesecem dni odprli novo bencinsko črpalko z obveznim bifejem.

Kje so vaši motoristični sosedje, so se kam odselili?

Kelnarca, luštna in blont, jasno ni imela pojma, niti o sosedih, kaj šele o selitvi.

Na srečo pa je ena punčka, ta bi mogla že doma spati, ne pa se po sumljivih bifejih stepati, vedela.

Tam so, v objektu, nasproti Policije, zraven Stalina.

Hitro hvala,hvala,hvala, glavo med ramena in ven, na bicikel. Tam mimo sem se danes že peljal, ko sem šel k "prvi" birtiji Pantesov. Pa nič opazil.

In sem se še enkrat odpeljal v tisti konec vasi, kjer sem bil ta večer že dvakrat.

Tretjič se mi nekako ni uspelo zgubiti.

Našel X-e in 0,3je, ki so se že resno spraševali, kaj je z menoj narobe.

Nič ni narobe.

Samo zgubil sem se.

:slap: :lol:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima v glavi ma pa v nogah :evilgrin:

Brrrm, boš moral večkrat z biciklom po vaši vasi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima v glavi ma pa v nogah :evilgrin:

Brrrm, boš moral večkrat z biciklom po vaši vasi :grim

Kaj češ, živmu človeku se vse zgodi. Ampak, če bi Brrrm prišel do Pantersov in nato xXx-ov brez zapletov, bi bili mi vsi ob zelo duhovito zgodbico, tako da je že prav tako kot je bilo.

Bravo Brrrm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor nima v glavi, ma pa v nogah :evilgrin:

:grrr , Brrrm ma v tipkovnici. Še takih zgodbic, še... :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nismo šli k Pantersom?

Zato, ker Pantersi sploh niso tam, kjer sem mislil, da so. :lol:

No, takole je bilo.

Sem objavil ženki, ko sva se peljala iz službe domov, da zvečer pa grem v birtijo. Še dobro, da sem vozil jaz, ker bi prav gotovo zapeljala s ceste. Ker, v birtije hodim le decembra, ko so obvezne novoletne fešte, kar tako pa ne.

In kam?

K Panterjem.

Kje to je?

Veš, to tisto tam pri gledališču.

Ja, ja točno, saj tam imajo res nekaj neki motoristi.

In sem se zvečer, malo pred 19. uro, nainštaliral na piciklin. Telefon sem pustil doma, kaj bom z njim.

Gonim, gonim, gonim in prišel sem pred birtijo Pantersov. Malo po 19. uri. Jasno prvi, saj 0,3jev ne moreš šteti za resne ljudi, ki bi se držali dogovorjene ure. Tudi birtov ne. Saj je bila gostilna zaprta. Tudi, če bi bila odprta, ne bi nič pomagalo, ker je na vratih pisalo Teater in nikakršni Pantersi. Pa sem se, osamljena duša, v mraku s piciklom popeljal naokoli bajte in ugotovil, da imajo v kleti nekakšne prostore Road kingsi, ali nekaj takega, kot je govorila tabla. In ker so bile stopnice k njim pokozlane, nisem niti poskušal preveriti, ali so vrata odprta, ali ne.

Ker sem pronicljiv človek, sem se hitro zavedel, da sem izgubljen v Vesolju. Komunikacijskega sredstva nisem imel s seboj, Dvonožni promet v okolici je bil zelo redek, štirikolesni tudi, picikliste sem pa zastopal samo jaz.

In v takih primerih je bolje, da imaš srečo, kot pa dolgega. Mimo je pripeljal taxi, kar mi je preko vseh možnih in nemožnih asociacij v glavi prižgalo lučko. Odkokodakaj na železniško postajo, kjer postopajo taksisti in izbezaj od njih informacijo, kje so to doma Pantersi. Če imajo svojo birtijo, so zanimivi tudi za taksiste.

Picikl, picikl, picikl in že sem bil pred železniško postajo.

Prvi taksist pojma ni imel o panterjih in obema je bilo tudi jasno, da v Celju nimamo živalskega vrta. Drugi taksist, duša dobra, pa mi je detaljno v enem zamahu razložil navigacijo do birtije Pantersov. Je tako hlastno in hitro razlagal v svojem vsevedenju, da sem mu lahko šele, ko si je na koncu oddahnil, povedal, da ta pot vodi k Iksom in da tja res nisem namenjen. Aja, Pantesi, je rekel tretji, ki je stal v bližini, to pa je tam za bolnico.

In smo bili zmenjeni in jaz rešen. Do bolnice ni daleč. Okoli nje pa tudi ne. In res, tam v mraku so me čakale tri postave v obliki BmwSloja, Motoristka in Zlatija. Ja, da me čakajo in da vedo, da nimam telefona s seboj, ker so malo prej uspešno preko njega nadlegovali mojo in iz nje izsilili priznanje, da sem res šel k Panterjem.

Da imajo Pantersi birtijo zaprto in da nam zato ne preostane nič drugega, kot da gremo k X-om in da so oni ostali tu kot kažipot zame, ker nekaj pa jih je že odšlo k X-om.

Pa X-i, imajo že odrto, so že prenovili?

Seveda, že obratujejo, s polno paro. Kar tam ravno se zapelješ s piciklom, mi pa gremo z avtom.

Sem zajahal piciklin in odbrzel v mestno temo. Gonim, gonim, gonim, piciklam piciklam in piciklam ter pripiciklam do pred X-ov.

Frajer. Prvi, nabrisal s piciklom one tri v avtu.

Ampak, sistem ima zopet napako.

Birtija ima zaprta vrata in notri je tema in na parkirišču nobenega avtomobila. Kaj je sedaj to, sem se danes že drugič zgubil v tej vasi, imenovani Celje?

Delam tam po vrtu, kjer so poleti stale mize, osmice, skoraj picikel že spravim na zadnje kolo, da o wheeliju ne govorimo in čakam, da pride reševalno moštvo in me potegne tja, kamor bi moral priti, a očitno ne znam.

Ni bilo reševalcev od nikoder.

Kaj sedaj?

Najbolj pametno bi bilo, rep med noge in hitro domov. Ampak s seboj sem imel knjižici z navodili za BmwSlojevega RTja.

In zopet me je rešila žarnica v glavi.

K taksistom na železniški si nisem upal več. Pač pa so diagonalno preko križišča pred mesecem dni odprli novo bencinsko črpalko z obveznim bifejem.

Kje so vaši motoristični sosedje, so se kam odselili?

Kelnarca, luštna in blont, jasno ni imela pojma, niti o sosedih, kaj šele o selitvi.

Na srečo pa je ena punčka, ta bi mogla že doma spati, ne pa se po sumljivih bifejih stepati, vedela.

Tam so, v objektu, nasproti Policije, zraven Stalina.

Hitro hvala,hvala,hvala, glavo med ramena in ven, na bicikel. Tam mimo sem se danes že peljal, ko sem šel k "prvi" birtiji Pantesov. Pa nič opazil.

In sem se še enkrat odpeljal v tisti konec vasi, kjer sem bil ta večer že dvakrat.

Tretjič se mi nekako ni uspelo zgubiti.

Našel X-e in 0,3je, ki so se že resno spraševali, kaj je z menoj narobe.

Nič ni narobe.

Samo zgubil sem se.

:slap: :lol:

Še danes se smejim... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva đeka sta v pozno noč branila naše barve... :lol1:

in čuvala kadrovsko politiko... :whistle:

post-2154-1170341435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledena ko špricerja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duš je ambient nekam zlo rdeč, tak ko u kakmu kupleraju..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duš je ambient nekam zlo rdeč, tak ko u kakmu kupleraju..... :whistle:

Bili notri sami fukači.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo Včeraj, 11:02 PM Objavljeno: #771

Car

Skupina: Člani

Objav: 2.503

Član od: 7.11.2004

Od: ŽALEC

Član št.: 5.391

tema: MOTO ŠTOSI

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...5978&st=765

--------------------

No, zdaj pa vem, zakaj so ti tako všeč BMW-ji. :-))

Ja RT 1150 je zakon :lol1:

saj vidiš kako sva se hršila, da naju bi opazila... :lol1:

:grim

duš je ambient nekam zlo rdeč, tak ko u kakmu kupleraju..... :whistle:

:grim

Bili notri sami fukači.... :kva2:

:grim

in furači če ne verjameš poglej tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ni znesl da bi pršu :BUA:

ja tole je blo pa kr par krogov okol celja :P :lol: zanimivo :OK: pa sj za kondicijo je pa dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br jutr B)

Mare, ki so kej vsi ostali :hmm:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br jutr B)

Mare, ki so kej vsi ostali :hmm:

zimsko spanje?

:yea1: grem že na drugo kavo... :worship:

grema skupaj, meni prva ni nič pomagala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!