Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

lep pozdrav vsem

Štamperli neki mi povejte, kam v okolici Celja peljat moped da mi zavari luknjo na izpušnem loncu (luknja je nastala pri varu).

jure je pelu tovornjak nekam v dole, da so mu zavaril kesl za nafto. če te zanima, se lahko pozanimam točno kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Danes pa bo vreme za kakšno furco. :OK:

Sam pri meni ni časa :grrr :BUA:

Dans je vreme za smučat :grim , ker je taka fajn megla v dolini :grim

[attachmentid=92591]

sam spet ni cajta :doze: , tak da mi letos videt ne bo uspelo stopit na smuke :slap:

post-5241-1172562751_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj več kot za ustni izpit pa iz moje strani tudi ne bo časa :glare:

fajn twojmu djedu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc tale tvoj konjiček v podpisu je pa carski. Mislim na tistega 4nožnega :lol1:

Še enkrat poglej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas je fajn sončno :grim , že skoraj wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je vreme za smučat :grim , ker je taka fajn megla v dolini :grim

[attachmentid=92591]

sam spet ni cajta :doze: , tak da mi letos videt ne bo uspelo stopit na smuke :slap:

a si ti mogoče pozabu, da prideš drug vikend malo na obisk na Roglo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti mogoče pozabu, da prideš drug vikend malo na obisk na Roglo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Draga Tati,

jaz bi rad šel enkrat na Golte, zato da bi se malo nasmučal, ker letos spljoh še nism stal na dilcah.

Na Rouglo bom pa po vsej verjetnosti prišel brez smuk :whistle: , bom pa sabo prinesel karte za šnops, da bo ob večerih bolj zanimivo. ;)

P.S. se že weselim :kva2:

lep pozdraw iz Savinjske, od Zdrawca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc....

...Tiger? :?

Še vedno me čaka :)

...in jaz njega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sam je že tolk nasral, da nimam več kam gnoja dajat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Tati,

jaz bi rad šel enkrat na Golte, zato da bi se malo nasmučal, ker letos spljoh še nism stal na dilcah.

Na Rouglo bom pa po vsej verjetnosti prišel brez smuk :whistle: , bom pa sabo prinesel karte za šnops, da bo ob večerih bolj zanimivo. ;)

P.S. se že weselim :kva2:

lep pozdraw iz Savinjske, od Zdrawca

bogi :friend1: :friend1: :friend1: :friend1:

se pa zelo veselim, da preživimo kakšno pesto noč skupaj, ker sem že vsega naveličana in si želim malo sprostitve :wacko: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se bo pa sezona res prej pričela kot sem mel v planu, zarad ugodnosti ZM... že zavarovan za 222€ :OK:

ploščice še zamenjam, če jih ne spravim skup, bom tebi bmwslo verjetn zatežu, k bojda si maher za take umazane stvari :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se bo pa sezona res prej pričela kot sem mel v planu, zarad ugodnosti ZM... že zavarovan za 222€ :OK:

ploščice še zamenjam, če jih ne spravim skup, bom tebi bmwslo verjetn zatežu, k bojda si maher za take umazane stvari :fredy:

Kje si pa to slišal :eek: Jaz samo teoretiziram, za prakso mi je pa mojga motorja škoda. Prpel se bova pa na tvojem učila :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to slišal :eek: Jaz samo teoretiziram, za prakso mi je pa mojga motorja škoda. Prpel se bova pa na tvojem učila :devil:

Sem zrihtu sej je simpl k pasulj, sam usran si pa... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!