Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

@Border,

moj e-mail ze lahko mas: info@biker.si

Se mi pa dopade kaj hocete organizirat. :OK:

Pocasi pocasi... vs eob svojem casu. Mormo prvo sefe vprasat, ce bojo za zbiranje in obvescanje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Lepa nedelja je za nami :OK: Nabralo se je kar nekaj čez 250 km ,mislim da sem srečal - BMWSLO - v Celju (al tam nekje), si imel ženo s sabo? Pa en lep bmw pri xXx - mogoče EURO?

Drugače pa je bilo včeraj na cestah veliko motoristov - več je bilo samo mušic :BUA:

Tale organizacija pa nova stran pa se mi tud dopade - pohvalno :worship: !

Lp,

Z

ups :blush: mi je ušla ena beseda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocasi pocasi... vs eob svojem casu. Mormo prvo sefe vprasat, ce bojo za zbiranje in obvescanje. :)

Vsaj v štartu bi bilo dobro da se zberejo elektronski naslovi, da je obveščanje lažje. Celotne podatke, z naslovi... pa se mi zdi nepotrebno zbirati... uradno objavljen ( ime priimek, telefonska) naj bo samo od blagajnika, šefa in admina naše spletne strani.

če k'tera želi pa lohka pusti tud svoj naslov :D

Včeri padla fajn turca z bmwslo-jem in exe'fzs-jem vsega skupaj sm naklepu 300km. Tud maričko sem šou pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto je naokoli in v našem kraju se pripravljamo na drugo srečanje motoristov, ki bo v soboto 26. in nedeljo 27. maja 2007.

Srečanje organizira novoustanovljena moto sekcija KELTI, ki deluje pod okriljem društva Dakša - Špic. Društvo adrenalinskih, kulturnih in športnih aktivnosti Sladki Vrh.

Zakaj ime Kelti? Predvsem iz razloga, ker so bili Kelti v naših krajih naseljeni okoli 3. stoletja pred našim štetjem, kar dokazuje veliko število gomil in ostalih Keltskih najdb.

V preteklosti je bilo znan rek. Kamor so prišli Kelti, so ljudje vpili: bežimo Kelti gredo.

Danes je drugače. Pred nami, vam ne bo potrebno bežati. Samo ne se zajebavati z nami. :D

Dogajanje se bo odvijalo v neposredni bližini reke Mure. Če nam bo uspelo bo to mednarodno srečanje motoristov, saj imamo namen povabiti tudi motoriste iz sosednjega Murecka. ( Cmurek)

V tem primeru bi panoramska vožnja potekala po Sloveniji in Avstriji.

Čez dan prirejamo ekipno tekmovanje v raftingu, ribolovu z vrbovimi palicami in Paint Ballu. Seveda vse za neko simbolično ceno. Ker je v neposredni bližini dogajanja tudi prenovljeni plovni Brod čez reko Muro, splavljen že v 19. stoletju, se boste lahko brezplačno popeljali z njim v Avstrijo na pivo.

Brod na Muri je kulturni spomenik posebne vrste, saj se kot prevozno sredstvo ohranja že več desetletij.

V preteklosti so ga uporabljali lastniki zemljišč za prevoz poljščin in lesa. Kot glavno prevozno sredstvo pa ga je uporabljala tudi Paloma za svoje tovarniške namene.

Danes je edinstveni mednarodni mejni prehod. Uporabljajo ga predvsem turisti, saj preko Broda vodijo naveze mednarodnih kolesarskih poti in pešpoti. Ob reki Muri pa se lahko sprehodimo tudi po keltski poti, na kateri najdemo ostanke keltske naselbine - gomile.

Poskrbljeno bo tudi za glazbo, pijačo, jedačo in *umetnostno* plesalko. Na samem mestu dogajanja pa bo tudi poskrbljeno za camp prenočitev z brezplačnim zajterkom.

Za vse ostalo boste naknadno obveščeni.

Vabljeni

Pripeti thumbnail(s)

post-9142-1173093080_thumb.jpg

post-9142-1173093104_thumb.jpg

post-9142-1173093126_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Lepa nedelja je za nami :OK: Nabralo se je kar nekaj čez 250 km ,mislim da sem - BMWSLO - v Celju (al tam nekje), si imel ženo s sabo? Pa en lep bmw pri xXx - mogoče EURO?

Drugače pa je bilo včeraj na cestah veliko motoristov - več je bilo samo mušic :BUA:

Tale organizacija pa nova stran pa se mi tud dopade - pohvalno :worship: !

Lp,

Z

ja, bil sem pri xxx in lep bmw sem tudi imel zraven.

lep dan se. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto je naokoli in v našem kraju se pripravljamo na drugo srečanje motoristov, ki bo v soboto 26. in nedeljo 27. maja 2007.

Zanimivo. Pridemo na PaintBall, da vam damo malo lekcije... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moder bmw pred xxx pred pol ure :D kir od tuki :D

vse srednješolke so ga gledale z velikim občudovanjem hehe :OK:

aja dober dan :D

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moder bmw pred xxx pred pol ure :D kir od tuki :D

vse srednješolke so ga gledale z velikim občudovanjem hehe :OK:

aja dober dan :D

Tja in to je moj problem, mene ni nobena gledala, ker imam srebrnega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite nam malo veselja, no. :D

šOKAC, če ne prej se pa takrat spoznava, kaj misliš, a je to tvoj klub :? :winkiss: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo banda :D

Vidim, da ste zlo pridni :OK: , no ja učirtj sem jaz tudi zakurblal Benkota (po dobrih 4ih mescih :slap: ) in naredil cca 30km, tolk da je blo za dušo in lušte nardit :grim

@KeC - tako ni čudno, da se Primorci tak furajo, dans sem bil zjutraj ob 9ih v Dekanih pa je bilo že 17 stopinj :wacko: (kaj bo šele poleti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šOKAC, če ne prej se pa takrat spoznava, kaj misliš, a je to tvoj klub :? :winkiss: :wacko:

:hmm: Menim, da se enkrat v tem letu verjetno res spoznava na kakšnem srečanju. Če ne prej pa vsaj na srečanju, ki bo v našem kraju.

Ja, sem član novo ustanovljene sekcije in se po svojih močeh trudim mladim *Keltom* malo pomagati. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Menim, da se enkrat v tem letu verjetno res spoznava na kakšnem srečanju. Če ne prej pa vsaj na srečanju, ki bo v našem kraju.

Ja, sem član novo ustanovljene sekcije in se po svojih močeh trudim mladim *Keltom* malo pomagati. .)

res lepo, tudi jaz sem povsod nekaj aktivna, predvsem pa na daljavo, ponavadi takrat ko kdo kaj rabi in je v moji moči pomagati, čeprav grejo včasih ljudje preko svojih in predvsem mojih meja - daš prst, hočejo celo roko.... :krneki: :headbang:

drugače sem pa jaz bila prej v klubu pri nas _ rdeča armada, potem pa neka pametovanja, pa kar neki.... :SS

dosti zafrkancije, zdaj sem pa pri Soloridersih, pa pri ok ridersih, pa Štamprlih, :OK: :OK: kjer sem najbolj aktivna na daljavo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;) in mi nič ne manjka, nobenih zapriseg, nujnih sestankov, če ne bo kazen - le prijetna druženja, če je čas, kar je pri meni večni problem, ker sem razpeta na vse konce in vedno, če rabiš pomoč ali kakršno-koli drugo zadevo jo najdem med to množico, če ne pa lahko drugi pri meni,

smisel je pa tako tiste malo prostega časa preživeti čim lepše in seveda v prijetni družbi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober juter.

@bmwslo, včeraj popoldan malo pred 17 v okolici Šentruperta?

@ Zdrawc, ma primorci so pusiji za njih je 17 premalo za vozit :D (če kak primorc tole bere, I'm just kidding, še vedno mi lahko častite pivo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!