Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

slabo vreme... :blink:

lej, lej...........................pa res kar fajn pada :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase že vem, da nje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo na predstavitev BMW-jev ?

brezveze,

če veš, da imaš najboljšo govedino že v garaži..

in to najhitrejše barve.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno :grim

Ti kar pridno treniraj B)

u p.m. mehaniki - bi mogla bit že na Rogli, gospoda pa še vedno šravfa... :wacko: :wacko: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospoda pa še vedno šravfa... :wacko: :wacko: :headbang:

to ni gospoda :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, banda, kako ste?

Zdrawc dajva kr oba v nedeljo gor uletet da bosta mela mal gužve v nedeljo, pa mal fraj cajta v čet, pet in sob :grim :grim :grim

mal sem žleht

kadar čta, sam, da navjo same obljube..... za Suzi vem, da je 99%, le zate Zdrawc me malo skrbi, da je kje ne zamede :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar čta, sam, da navjo same obljube..... za Suzi vem, da je 99%, le zate Zdrawc me malo skrbi, da je kje ne zamede :hmm: :hmm: :hmm:

:eek:

le kaj bi me naj zamedlo :hmm:

piri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

le kaj bi me naj zamedlo :hmm:

piri :naughty:

:grim :grim :grim :grim

saj ne vem, če nauš ti prej gor kot jaz, še vedno lokacija - delavnica in motoristi :slap: :slap: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim

saj ne vem, če nauš ti prej gor kot jaz, še vedno lokacija - delavnica in motoristi :slap: :slap: :SS :SS

saj malo vidiš kako je bit v privat sektoju, je čist nekej drujga kot pri vas javnikih :doze:

Pol se pa še meni čudiš, če kdaj slučajn kej zamudim, k sm še na tolk več faktorjev vezan :krneki:

P.S. Delat je treba takrat, ko je delo B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj malo vidiš kako je bit v privat sektoju, je čist nekej drujga kot pri vas javnikih :doze:

Pol se pa še meni čudiš, če kdaj slučajn kej zamudim, k sm še na tolk več faktorjev vezan :krneki:

P.S. Delat je treba takrat, ko je delo B)

veš kaj vse kaj je prav in vse ima svoje meje, tudi zase si je treba čas vzet, kaj misliš...., če ne pa pocrkite v službah....... :evilgrin: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze,

če veš, da imaš najboljšo govedino že v garaži..

in to najhitrejše barve.. :evilgrin:

pa je res govedna :lol1: :lol1: :lol1:

žvečiš pa žvečiš pa žvečiš.......... pa nikamor ne prižvečiš :kva2:

pa brez zamere pozdrav vsem štamperlčkom:D

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze,

če veš, da imaš najboljšo govedino že v garaži..

in to najhitrejše barve.. :evilgrin:

Rdeči že dolgo niso najhitrejši :) včasih so bili črni, zdaj so sivi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer štamperli.

Moškim hvala za vse lepe želje za naš današnji praznik, bomo tudi me tako pozorne celih 40dni :devil: :devil: :devil:

Čimprej izboljšanje vremena vsem vam,

Pozdrav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej izboljšanje vremena vsem vam,

Pozdrav :D

suzi-ne boš verjela - še vedno sem v delavnici, tako, da bova prišla na Roglo po moje jutri ob 3 zj., tako je to, ja seveda, če imaš privatnika, :doze: :doze:

daj že naredi izpit, pa bova midve bluzili :blush: okrog deci pa naj delajo, ker so privatniki :grim :ninja:

aja Zdrawc - pira sem menda dost kupila :hmm: :hmm: :hmm: , da ga ne bo zmanjkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla štamperli, mejte se skrajno lepo, dekleta posebej, ker imate praznik (a ste našle mojga :004 posebej za vsako), jaz mam dost za danes tele škatle. Od 5 ih zjutraj do zdajle :wacko: :blink: že mal štirioglato vidim vse skupaj.

Mejte se, se beremo jutri :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzi-ne boš verjela - še vedno sem v delavnici, tako, da bova prišla na Roglo po moje jutri ob 3 zj., tako je to, ja seveda, če imaš privatnika, :doze: :doze:

daj že naredi izpit, pa bova midve bluzili :blush: okrog deci pa naj delajo, ker so privatniki :grim :ninja:

Ja bo treba nekaj v tej smeri uredit, sem malo postala okužena z motorji, do takrat pa lahko ti spredaj pa jaz zadaj, pa naj moški delajo kar želijo :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba nekaj v tej smeri uredit, sem malo postala okužena z motorji, do takrat pa lahko ti spredaj pa jaz zadaj, pa naj moški delajo kar želijo :kva2: :kva2:

sploh ni panike, le izkušenj nimam ravno veliko, da kdo sedi zadaj, pa tudi to se po moje navadiš :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!