Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

jaz pa jutr ob 9 uri do Vaski boysi, tam se se srecamo, pa naprej na kras. Se ne poznam tak,

sam gremo nekje pri enem kmeckim turizem na prsut in vincega (sam malo)

uzivajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla banda. Jaz pa zdejle iz terena. Danes je bla kar ornk. od 4.30 do 19.45 :blink:

Jest se ne grem več (danes) :fredy:

EURO, če bom pri moči, se ti pridružim, sicer bom pa kako krajšo furco zbral .

:yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer

js tud prišu glih iz fure,super vreme(bomo vidl kaj bo drug teden) :?

Čer

Drug teden bo pa sneg :kva2: :kva2: :kva2: ( ja ja vem, da se igram z življenjem, sam je tak fajn) :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer

Drug teden bo pa sneg :kva2: :kva2: :kva2: ( ja ja vem, da se igram z življenjem, sam je tak fajn) :grim :grim :grim

ojla, kako si mačka, jaz bi morala bit zdaj na koncertu v Orto baru, pa na žalost čisto sesuta pršla od doma in skoraj zaspala med vožnjo, tako, da verjetno :zzz: :yawn: :zzz: :yawn: :zzz:

drgač pa ja, sneg, kaj čem, me bo manj gnalo na motor.... :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne mi rečt bandy, da si se ti zmotu in neki napisal še na Štamprliji, čeprav bi praviloma spadal k nam

hvala, hvala :OK: :OK: ;) :winkiss: :winkiss:

a me čete, jaz bi že uletu, pa boš ti potem zraven šla k sem navajen da me je mama vedno za roko držala k sem šou k zdravniku , da se vpišema k štamprlom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer

js tud prišu glih iz fure,super vreme(bomo vidl kaj bo drug teden) :?

ja poglej kdo se je oglasu no :P :D :OK:

neč ne bo snega :grrr :P

lahko noć vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me čete, jaz bi že uletu, pa boš ti potem zraven šla k sem navajen da me je mama vedno za roko držala k sem šou k zdravniku , da se vpišema k štamprlom

no ni problema te bom pa za rokco držala, če želiš......se nas malo bojiš se mi zdi, ne :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro veseljaki :yea1:

Kaj je zdej kam gremo ? Delat :BUA: al se furat :kva2: ?

Jaz najprej eno turško, da k sebi pridem :yawn: , potem ugotovim kako je s križem :xx: , potem ....

No o tem potem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro veseljaki :yea1:

Kaj je zdej kam gremo ? Delat :BUA: al se furat :kva2: ?

Jaz najprej eno turško, da k sebi pridem :yawn: , potem ugotovim kako je s križem :xx: , potem ....

No o tem potem :whistle:

Ej Motoristek. Si že bil na Golici včeraj, al greš danes ?

Sigurno furat... :worship: sem tako dolgo čakal... :yes:

Nisem :grrr ... danes bom šel nekam na primorsko... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa pozn kofe :yawn: pač lepotni spanec :P , če rabi kdo sotrpina :slap: na furi naj mi javi.

LOL... skor ob enajstih ti vsatjas... da ne omenim kaj sve sm ze jaz naredu dons. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL... skor ob enajstih ti vsatjas... da ne omenim kaj sve sm ze jaz naredu dons. :D

Ka sm jst dons ob 1 zjutri še delu tud ni za govort :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

President Mare in cashier Vikking na obisku v glavnem mestu Slovenije.

sta pa tudi fer, ne da bi bila poklicala, če sta že v prestolnico uletela, :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ni problema te bom pa za rokco držala, če želiš......se nas malo bojiš se mi zdi, ne :hmm: :hmm: :hmm:

sem bil na furi v četrtek po savinjski in sem te iskal v okonini u znani pizzeriji nobenga motorista nikjer pa sem šou domu .se dogovorimo za obisk pr štamperlih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta pa tudi fer, ne da bi bila poklicala, če sta že v prestolnico uletela, :devil: :devil: :devil:

Kaj spa ti delala v Zrečah. :D :devil: :D :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Portorožu... :010

Me je danes proti Postojni nazaj grede gonil en GS tanov in sem že mislil, da si ti. Ko sem ga le spustil :devil: naprej je bil pa en makaronar . Torej sva bla v istem koncu :D

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!