Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

mal more bit ja .) sam tole itq ni blo velik .)

kak je pa kaj jutr napowedan :? :)

DIESEL spet nardil otvoritev tokrat strani 526 :P

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ga je blo pa res sam mal. Počas bo mogu malo dež padit, da spere ceste, ki so že kar precej prašne in zasvinjane

ma ja... v soboto, ko sem peljala motor prodat v sevnico, sem šla tja čez planino. potem pa sva s fantom s 4-kolesnikom iz sevnice šla na lisco in jurklošter in potem proti kozjemu od tam pa čez slivniško domov... ko sva prišla k njemu, sva samo vzela kompresor in gremo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozi ka ti si prodala motor kaki punci slučajno :? je tut nek na dolenjskem doma ko jo mam na msn-ju pa sm vidu sliko .) :)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... v soboto, ko sem peljala motor prodat v sevnico, sem šla tja čez planino. potem pa sva s fantom s 4-kolesnikom iz sevnice šla na lisco in jurklošter in potem proti kozjemu od tam pa čez slivniško domov... ko sva prišla k njemu, sva samo vzela kompresor in gremo :OK:

Jurklošter sem bil v nedelo tam... sem :photo: tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rozi ka ti si prodala motor kaki punci slučajno :? je tut nek na dolenjskem doma ko jo mam na msn-ju pa sm vidu sliko .) :)

ne nisem.

prodala sem eni 5 članski družini, ata pa ga je kupil sinu, ki je pravkar dopolnil 14 let in naredil izpit.

mislim, da ga je bolj kupil mu za birmo.

upraši, če ga je zdaj kupla. mogoče so ga že prodal naprej :naughty:

drgač pa ja... 2 uri so se odločevali, če bi ga kupli ali ne. atu je bil mal predrag (za 50€, ki jih jst nisem hotla več spustit), sinu pa všeč in je na vsak način ga hotu met.

potem pa je ata na vsak način hotu, da se z njim pelje še mlajši sin, ki nima izpita. in je rekel, da on se na tak motor ne bo nikoli vsedel. no potem ga je ati nekako prepričal, nakar se je pelu in ko bi mogu naredit ovinek, je padel. in potem so mogli kupit motor. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko čist neumesna.....najbolj aktivna sekcija smo in če pogledamo datum začetka smo in bomo verjetno brez konkurence še za naslednjih 100 let :OK: :OK: :devil:

P.S. lep pozdrav iz gorenjske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakar se je pelu in ko bi mogu naredit ovinek, je padel. in potem so mogli kupit motor. :headbang:

:eek: Svasta. Pi*da pride nekdo po motor se pelje in pade, potem pa slucajno noce kupit motorja. :blink: Kaj v taksnem primeru narest?

Pa je fejs polamu motor?

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yawn:

KeC vse najboljše.

:eek: Svasta. Pi*da pride nekdo po motor se pelje in pade, potem pa slucajno noce kupit motorja. :blink: Kaj v taksnem primeru narest?

Pa je fejs polamu motor?

tak je blo, da ga je ate prav prisilil, da se je šel pelat. pa ko sma mi2 z juretom vidla, da je sploh komi stal na tleh... namreč že za tega ko so kupl, je bil manjši od mene, pa sem jst komi mela obe noge na tleh. njegov mlajši brat je bil pa še manjši.

sej se je vidl, da so poštena družina. pa je ata reku. ja nč mulc, zdej ga bomo mogl pa res kupit.

ne ni fjst polomu. na mestu mu je padu. in je porisal desno stran - ogledalo, ročke, plastiko kr dober na treh mestih in izpuh.

če tole sliko pogledaš na največjo resolucijo se vidi.

ma ni tako hudo, samo dovolj za nekoga, ki prodaja motor.

sej je jure reku, da tut če ga ne bi hotl uzet, mi2 brez vsaj 200€ ne bi šla domov. si je že registrsko od avta zapisu pa vse.

jst pa itak nisem vedla, ka naj. pol pa so se takoj odločl, da bojo uzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutroooooo, preživel 5:42 uro zjutraj in sedaj uradno star. :blush:

:004 vsem.

Bumo kmalu zalili :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbus :D

@KeC - lepa okrogla je tale cifra :worship:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

za nevirtualce boš pa že ti poskrbel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjerbus :D

@KeC - lepa okrogla je tale cifra :worship:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

za nevirtualce boš pa že ti poskrbel :whistle:

Se pridružujem tudi tukaj

No jaz se bom pa malo nagradil danes in grem na koroško, službeno :naughty: z motorjem seveda :whistle:

[attachmentid=95870]

EURO greš zraven ?

post-5391-1176970936.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!