Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Zapuščeno vojaško skladišče, tuki blizu mene (zraven gradijo sortirnico za Celjsko smetišče)

Še ena fotkica:

IPB Slika

majstr pa veš da je ograja? si jo preplezu? veš da ma policija nameščene kamere kle ? Tut sam sem že hodu okol pa sem se preveč smuku verjameš al ne po 30 minutah so pršl policaji in me popisal. Notr majo več skladišč zaprtih s klučavnicam. Policaji pa se notr urijo majo not ostanke dimnih bomb. je pa res da sem se jaz tam smuku pred pol leta, zdaj nevem kako je tam kaj.

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstr pa veš da je ograja? si jo preplezu? veš da ma policija nameščene kamere kle ? Tut sam sem že hodu okol pa sem se preveč smuku verjameš al ne po 30 minutah so pršl policaji in me popisal. Notr majo več skladišč zaprtih s klučavnicam. Policaji pa se notr urijo majo not ostanke dimnih bomb. je pa res da sem se jaz tam smuku pred pol leta, zdaj nevem kako je tam kaj.

hahaha, kake bolane maš, hehehe jao si me nasmejal.

1. vsak meter je preluknjana ograja,

2. vsak tretji meter ograje sploh ni,

3. zaklenjeno ni čisto nič, vse je odprto. Pilicija tudi nima več table gor.

4. lansko leto so jim iz teh STROGO VAROVANIH stvab odnesli nevem koliko sto kilogramov zasežene konoplje.

5. Mene so pred 7 leti noter policaji dobil, pa se neki ven metal, sem mu reku če je car naj pokliče marico pa se bomo pol naprej menli. Pa itak je vedu da nima šans.

6. Večina stavb je postrelanih s Paintball-om tako da se niso igral z dimnimi bombami ampak igral s paintballom.

7. Pred parimi leti so imeli policaj ta plac za trimčkat

8. nato so urili notri pse

9. nato shranili konopljo ki so jim jo ukradli

10. pred 10 leti je imela znana gospa noter 100 psov

11. Sedaj ni ničesar nobenih varoval, prej so imeli postavljeno neko napajanje a kamer nikoli ni bilo, res pa da se vsake toliko policaji naokoli pripelejo, in si pač bil glih takrat tam. Poznam vsak kotiček, sem doskrat že vse oblazu okol in okol ograje, tak da zzadevo poznam zelo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močivnikova je mela pse ja ja. Ko sm bil nadzadne tam je bla tabla policija pa vrate zaklenjene s ketno. Nevem no sam pr men je blo tk da so me popisal. Za kamere nisem 100% ker to so mi vaščani rekl da so postavlene. In kaj bo zdaj s tem placom? se še urijo policaji not al ne? oz. lavfajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močivnikova je mela pse ja ja. Ko sm bil nadzadne tam je bla tabla policija pa vrate zaklenjene s ketno. Nevem no sam pr men je blo tk da so me popisal. Za kamere nisem 100% ker to so mi vaščani rekl da so postavlene. In kaj bo zdaj s tem placom? se še urijo policaji not al ne? oz. lavfajo ?

Ključavnica je gor, table ni več, kot sem pa ti že rekel je na vsakih par metrov strgana mreža ali pa je sploh ni, tak da.... policija se vsake toliko časa pripelje pogledat, kamer 100% ni. Zadnjič sm bil eno uro noter, se vozil s kolesom pregledal vsako stavbo pa nikjer nobenga

Mislim da bo ministrstvo (katere last je to) zamenjalo ali pa prodalo. Verjetno bo občina kupla, ker se sortirnica gradi čisto do mreže teh skladišč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan banda

Viking pa kak se ti lubi tolk pisat :worship:

KEC HAPPY BIRTHDAY gremo vsi za tabo :OK: :OK: :OK: :OK:

Tati pa kje si kaj nič te ni :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viking pa kak se ti lubi tolk pisat :worship:

zakaj pa ne? kako pa bomo mi potem vedeli, kje se pjebek potika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, čeprav skoraj zadnja, pa vseeno iz srca - vse nabljše........... :OK: :OK: :OK: :OK: :beer2: :010 :beer1: :beer2: :beer1: :010 :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: :beer1:

ki si bla pa snoč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati pa kje si kaj nič te ni :grrr :grrr

ja Tati je tako zaposlena, da niti ne ve kje se je glava drži, neprestano nekje v avtu, vmes pa služba, delavnica, pa še kaj počne vmes, tako, da niti časa nima, da kaj napiše..........

v mojih mislih pa si in ste vedno :kva2: :kva2:

želim si samo več časa :lol: :lol: :kva1:

ki si bla pa snoč :hmm:

ja me je zamedlo v posteljo, ko je začelo deževati sem še mal brkljala okrog, potem pa :zzz: :zzz: :zzz: :yawn: :yawn: :yawn: , jutri verjetno uletim z Stankotom, ker mi bo prišel pomagati drva cepit, tako, da verjetno ostane tudi on gor.... in gremo na kakšen :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja me je zamedlo v posteljo, ko je začelo deževati sem še mal brkljala okrog, potem pa :zzz: :zzz: :zzz: :yawn: :yawn: :yawn: , jutri verjetno uletim z Stankotom, ker mi bo prišel pomagati drva cepit, tako, da verjetno ostane tudi on gor.... in gremo na kakšen :beer2: :beer2: :beer2:

ka pa jaz vem, ka bo jutr .)

dans vem, da je spet Hockey ob 20.00h na platnu, pa pirčeki seweda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans vem, da je spet Hockey ob 20.00h na platnu, pa pirčeki seweda :grim

:OK:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa jaz vem, ka bo jutr .)

dans vem, da je spet Hockey ob 20.00h na platnu, pa pirčeki seweda :grim

zato, pa.............jutri se beremo......... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? kako pa bomo mi potem vedeli, kje se pjebek potika :P

spet neki zajebavaš, tole te bo drag koštal najmanj pir ali dva, pa še avto nismo zapil, pa dodatnih 20konju tud ne... malora kr geldtašn prprav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda. :yea1:

Leto starejši pa čisto nič bolj odrasel. :OK:

Hvala vsem za lepe čestitke.

Deklicam pa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je spet petek tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!