Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Zdravo štamperli.

Rozi porihtaj roko čimprej. Bo verjetno kar nekaj dni bolelo :blush: Včasih se zdi kaka stvar nedolžna pa se izkaže potem da niti ni. Pa saj si korajžna punca. :OK:

A pri zdravniku si bla ? Mogoče nebi bilo slabo če greš :hmm:

Pa izpit čimprej poštimaj. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi mogu videt ka dela honda :P :grim :lol:

to bi pa rad vidu :whistle: (mogoč je pa tud res) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozla sem (1 uro po suhem, drugo uro po mokrem). pa se pripeljem nazaj do inštruktorjeve hiše, nakar mi zadn trenutek reče levo. pa sem počasi zavirala, da sem pršla na hitrost ene 10 km/h, potem sem počasi začela zavijat, pa je spodnesl spredn kolo.

sej na motorju ni nič druga ko smerokaz je zlomlen.

jst sem dobla nogo pod motor, sem jo komi ven zvlekla, pa če ne bi mela škornjev gor bi po moje blo kr hudo, ker že zdej čutim malo stopalo, samo skoraj nič. me pa zato desna roka kr dober boli. komi sem kaj spala ponoči, ker je nisem mela kam dat. dvignat je pa itak ne morem več ko v vodoravni položaj.

čez 2 uri in pol bi naj spet vozla, samo bom vidla, če bom lahko.

ja res je... ni treba zalivat. pr juretu smo travo sjal in nam tole res prav pride, da ni treba men za šlaufom bit cel večer :P

Tole bi jaz strzu enih po tamalem 3.000 EUR od zavarovalnice!!! :) Skoda, da niste klicali policije. Zdej nc ne bo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalimera... :yea1:

Kaj zdej si že doma , al še v Atenah ? :photo:

Čakamo poročilo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej si že doma , al še v Atenah ? :photo:

Čakamo poročilo :photo:

doma... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa rad vidu :whistle: (mogoč je pa tud res) :D

še žal ti bo da si jo prodal :P :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalosten dan za mano, tako, da vas prav lepo pozdravljam in ..............kaj naj rečem, držte se, zavedajte se, da ni lepo, ko se od nekoga, ki ga poznaš tako žalostno posloviš..... :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalosten dan za mano, tako, da vas prav lepo pozdravljam in ..............kaj naj rečem, držte se, zavedajte se, da ni lepo, ko se od nekoga, ki ga poznaš tako žalostno posloviš..... :cry: :cry: :cry: :cry:

verjamem tati :cry: men danes ni znesl da bi šel sm mislu da mi bo ratal pa ni šlo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem.

Žal mi je za Danija. Lederman je pa lepo videt, da si se spet malo oglasil, kljub temu, da prilika ni najlepša.

Res je, da se dolgo nism oglasu. Čist sm izgubil stik, stvari se odvijajo prehiter. Kakšn teden ne spremljaš in je že 20 novih strani. .)

Kot je že Tati napisala , smo se danes poslovili od Danija. Od štamperlov TATI, BMWSLO, MUKKI, FRENK in jz. Hvala vsem za udeležbo.

Tati, teb se morm pa še posebi zahvalit za moralno podporo. Ko tole mal mine greva na kavo.

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Gremo naprej, novom delovnim zmagam naproti.

A je še kdo od vas "na šihtu" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br jutr/dan :)

@bmwslo - dans pa nje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br jutr/dan :)

@bmwslo - dans pa nje :grrr

Mogoče si pa jaz tudi vzamem še čas za kak krog danes. Dirko sem že pogledal, tako da mi slabo kaže danes.

Kaj zelo opametnega danes ne bom naredil kot kaže. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....itak pa je za tako en star rek:

Nedeljski dobiček ne gre v mošnjiček, ampak ga vzame vražiček :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ob 5 tih v bolnico jutri pa operatija, prej pa mal pogledat v domzale, vaski boysi,

roka in rebre bolijo ker, sam je za potrpet, da ne bo kaj, kej mislil, zena bo furala :yea1: :yea1: :yea1: in to z avtom.

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ob 5 tih v bolnico jutri pa operatija, prej pa mal pogledat v domzale, vaski boysi,

roka in rebre bolijo ker, sam je za potrpet, da ne bo kaj, kej mislil, zena bo furala :yea1: :yea1: :yea1: in to z avtom.

Ej ne zdržim več doma. Te pridem pogledat pol pa še en krog nardim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem zdajle na eno mini turico Celje-Rimske-Podmeja-Polzela-Velenje-Dolič-Vitanje-Celje. Gre še kdo? Zbor pred merkatorjem 15.15. Kontakt na moj mobi 040222612

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE VEŠ ČE BI NAPISU KIR MOTOR MAM,bi bil telefon skos zaseden :P :D :D

lepo to,povej mi kuk pa pride zdaj ura(€) :?

27€ me bo pršla 1 ura

Zdravo štamperli.

Rozi porihtaj roko čimprej. Bo verjetno kar nekaj dni bolelo :blush: Včasih se zdi kaka stvar nedolžna pa se izkaže potem da niti ni. Pa saj si korajžna punca. :OK:

A pri zdravniku si bla ? Mogoče nebi bilo slabo če greš :hmm:

Pa izpit čimprej poštimaj. :yea1:

ja sem bla. mam zelo močen udarec v mišico in notranje krvavitve mišice (tako mi je rekel dežurni zdravnik). jutri imam v bolnici en pregled za prst, pa jim bom rekla, če mi lahko še ključnico, ramo in roko pogledajo.

sej ko bo zdravnik reku, da mu naj prst pokažem, mu bom mogla roko tak z drugo roko dvignat, ker nimam moči v roki in boli ko svi***. bomo vidli, kaj bo.

policije nismo klical, ker je blo pred inštruktorjevem domu, meni pa takrat še nič kaj ni bilo. zdaj pa mi je.

pa sej se da brez policije tut pokasirat. jure je, ko je reku, da je z motorjem padu. je tut s police šlo. bomo vidli, kaj bojo kaj rekli v celju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si pa jaz tudi vzamem še čas za kak krog danes. Dirko sem že pogledal, tako da mi slabo kaže danes.

Kaj zelo opametnega danes ne bom naredil kot kaže. :devil:

- No pa sem kljub temu :devil:

.....itak pa je za tako en star rek:

Nedeljski dobiček ne gre v mošnjiček, ampak ga vzame vražiček :devil:

- Vsaj za danes bo to držalo, ker v mošnjiček ni bilo nič, ampak nardil sem pa nekaj :OK:

A že spite ??

Jaz sem za danes zaključil z delom, malo vmes pomotoriral, malo ženo jezil :devil: in evo konec dneva.

Zdaj pa malo v škatlo bulit iz fotelja, potem pa spat.

Ja pa strani bodo spet hitreje šle od danes dalje !

A zakaj ?

Ja Motoristek is back

:grupni:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že spite ??

:grrr

sm glih paršu iz štale.....

popoldne pa tudi nekaj LS kilometrov, čez Braslovče-Vransko-Trojane-malo do Vaških boysov - Kamnik-Černivc-Zmajeva.

na poti do doma me je pa nascalo v zadnjem kilometru, da sm bil ves gnil :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi se se fural dans :OK:

js sm pa sam jedu pa pil :whistle: :P

dans je skos lepo vreme kazal zale proti večeru se je pa ulil ko iz škafa :? :( pa sj za nas kmetovalce je tak fain da je mal deža :P

pa za bmwslo tut : mu bo trava lepo rasla :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!