Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

@zdrawc

vse najboljš in da bi tigr še dolgo in glasno rjovel

:beer2:

kako je s preostalo bando? se bomo kej dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, en pozdrav, še od mene vsem skupaj.... še kr sem mal čudne volje, sploh ker se nažalost ob žalostnih trenutku spomneš, da si premalokrat vzamem čas za dobre ....

Ampak, tebi Zdrawc pa vseeno vse nartabolš :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Štamperl (03) sekciji po kr dolgi odsotnosti!

Na žalost se je zgodilo tisto najhujše, kar se lahko komu zgodi na cesti. Trenutek, splet nesrečnih okoliščin in Danija ni več. Od 27.4., ko smo bili na turi je bilo do usodnega trenutka prepeljanih več kot 1700km. Samo še 200 jih je manjkalo do doma.

Za vse, ki ga niste poznali prilagam popravljeno sliko in pa sliko posneto dan pred nesrečo.

Po zadnjih informacijah bo verjetno verjetno udeležba z motorji s strani Moto sekcije Elektro Celja odpadla zaradi slabega vremena. Za vse, ki so zainteresirane pa je še vedno zbirno mesto pri gostilni Ahac (Stopče pri Grobelnem) ob 12h. Pogreb bo, kot je bilo objavljeno ob 14h na pokopališču v kraju Polje ob Sotli. (blizu Podčetrtka)

U TI MATER! Tega pubeca se pa spomnim, ja.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše Zdrawc.

Želim ti, da bi se ti enkrat v življenju le izpolnila želja in, da bi si lahko čimprej kupil Yamaho ki si jo že od nekdaj želiš. :D

Na zdravje in veliko varnih km.:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrawc vse najboljše in še na mnoga... :beer1:

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, en pozdrav, še od mene vsem skupaj.... še kr sem mal čudne volje, sploh ker se nažalost ob žalostnih trenutku spomneš, da si premalokrat vzamem čas za dobre ....

kot je napisala Mukki........ se podpišem pod te besede.... :cry: :cry: :cry: :cry:

ZDRAWC - prijatu moj vse, pa čim manj tečnih "bab" okrog tebe, pa veliko varnih km........... :winkiss: :beer2: :004 :beer2: :beer1: :010 :beer1: :beer2:

napralo te je pa zato, ker nisi poklical..... :ninja: :ninja:

Želim ti, da bi se ti enkrat v življenju le izpolnila želja in, da bi si lahko čimprej kupil Yamaho ki si jo že od nekdaj želiš. :D

mislim, da ti je Šokac zaželel vse tisto kar si želiš :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrawc tut iz moje strani: velik ,sreče, zdravja, varnih km in vse ostalo kar spada zraun :OK: :beer2: :beer2: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hwala vsem za čestitke :worship:

tiste o đamahah sem pa zanalašč spregledal :closedeyes: (sicer pa nikoli ne veš, mogoče pa bodo še kdaj naredili kaj Super Teneri podobnega...........)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

:grrr

to ni več endura................. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

to ni več endura................. :angry:

Tole pa je, sam ne vem če ti je všeč

[attachmentid=96837]

Bi pa lahko par gajb piwa in kazga janija komot gor fural, pa še posebej kufrov ne rabiš :hmm:

post-5391-1178563986_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, res je mal pozno ampak vseeno vse najboljše, pa velik varnih km. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc

fse najboljcze....

jaztc sn komij k sebj pršovz.....

jebi gaaaaa.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se tu, :)

v nizkem štartu, B)

da popravim včerajšnjo napako :headbang:

in danes voščim zdrautzu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIKNIK BO!!!

Dobimo se 12.5. malo ven iz Zavodenj blizu Šoštanja in štartamo ob 12:00.

Info ter ostali podatki pa v temi Žurka

V glavnem praznovalci častimo pijačo nekaj malega pa bomo pobrali prispevkov za hrano.

Placa za šotore je veliko če pa bo treba pa bo spanje možno tudi v koči.

Prosil bi vas da mi vsaj načeloma potrdite vašo prisotnost (prisebnosti ne potrebujemo) do četrtka poldne, da bomo vedeli približno koliko vas bo treba napojit in nahranit ;)

SE VIDIAMO!!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro štamperli.

Kje pa ste vsi ?

dober juter

kje so ostali ne vem, vem pa, da sem jst na morju in grem zdej zdej na fax. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!