Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

@ Rozi kako pa kaj roka ??

vsak dan boljše. za zdej me ne boli nič skoraj nič več. samo ko jo obrnem nazaj in se hočem počohat po hrbtu. tam še imam bolečine, drugače uredu.

pa sej more bit uredu, če pa v petek morem furat it :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo EURO je doma. :OK:

Po moje bo kar sam kmalu kaj napisal (magari z levo), saj brez motosveta težko zdrži. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan boljše. za zdej me ne boli nič skoraj nič več. samo ko jo obrnem nazaj in se hočem počohat po hrbtu. tam še imam bolečine, drugače uredu.

pa sej more bit uredu, če pa v petek morem furat it :P

po hrbtu te lahko jaz čoham... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija OK, zdejle pa čakam glasnika, da pride domov in mi navrže sveže novice.

Včeraj sem govoril z EURO-tom, je rekel, da pride danes domov in da se počuti OK. Samo ni mu blo jasno, kako to da te v SLO vržejo z bolnice 1-2 dni po operaciji. ( :naughty: Učinkovito zmanjševanje stroškov se temu reče po SLO). Pravi da bi v Nemčiji 14 lahko ležal zaradi tega v špitalu :hmm:

No javim ko bo kaj novega, da ne nakladam brez zveze.

vsak dan boljše. za zdej me ne boli nič skoraj nič več. samo ko jo obrnem nazaj in se hočem počohat po hrbtu. tam še imam bolečine, drugače uredu.

pa sej more bit uredu, če pa v petek morem furat it :P

same dobre novice :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Evo nadelu sm se dons... dokaz tretine izkopanih rovov, k smo jih cel popoldne trije kopali.... jutr se hrusko prpela, da betnov vlijemo notr. Pol pa mal pocitka... :OK:

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nadelu sm se dons... dokaz tretine izkopanih rovov, k smo jih cel popoldne trije kopali.... jutr se hrusko prpela, da betnov vlijemo notr. Pol pa mal pocitka... :OK:

Ja mat q* a nebi blo cenej en mali kopač dobit, razen če mal bildaš mimgrede.

Drugač pa prihodnji mesec lahko prideš k men tudi na udarniško, bojo mlada dekleta pir nosla ta pridnim delavcem :naughty:

----------------------------------------------------------------

EURO dobrodošel spet med nas

:worship: :worship:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sem doma, 3 rebre so zlomljene, v desno roko sem dobil eno plato, zelezno,

se nisem zrihtan ampak, kaj se je zgodilo, sem, ker na dobri poti in sem srecen,

da mi tak dobro gre. hvalezen ce slisim druge stvari. opazil sem pa, da imam zelo dobre prijatelje,

hvala vsem za podporo in tudi moji zeni, ki je s svojim motorjem zad za mano vozila

in vse dozivela.

se vidimo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sem doma, 3 rebre so zlomljene, v desno roko sem dobil eno plato, zelezno,

se nisem zrihtan ampak, kaj se je zgodilo, sem, ker na dobri poti in sem srecen,

da mi tak dobro gre. hvalezen ce slisim druge stvari. opazil sem pa, da imam zelo dobre prijatelje,

hvala vsem za podporo in tudi moji zeni, ki je s svojim motorjem zad za mano vozila

in vse dozivela.

se vidimo :OK: :OK: :OK:

Ej stara sabla, te pridem kaj pogledat te dni. Sam da si doma . :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzi :yea1: bova v soboto pri Kecu kaj rafaelotov jedla :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Zlatijem poservisirala moj skuter :OK:

Zlati mi je pokazal/naučil da bom večino stvari lahko sam doma odslej poservisiral. :OK:

Tko da Zlati tle se ti še enkrat javno zahvaljujem da si mi pomagal, pa da si vzel čas dva popoldneva da sma stvar porihtala.

Zlati CARE :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sem doma, 3 rebre so zlomljene, v desno roko sem dobil eno plato, zelezno,

se nisem zrihtan ampak, kaj se je zgodilo, sem, ker na dobri poti in sem srecen,

da mi tak dobro gre. hvalezen ce slisim druge stvari. opazil sem pa, da imam zelo dobre prijatelje,

hvala vsem za podporo in tudi moji zeni, ki je s svojim motorjem zad za mano vozila

in vse dozivela.

se vidimo :OK: :OK: :OK:

želim ti čim hitrejše okrevanje zej bo hitrej ko si v domačem okolju :) :worship:

OK banda grem mal še v škatlo bult pa spat. Mejte se radi :naughty:

jaz tudi . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mat q* a nebi blo cenej en mali kopač dobit, razen če mal bildaš mimgrede.

Drugač pa prihodnji mesec lahko prideš k men tudi na udarniško, bojo mlada dekleta pir nosla ta pridnim delavcem :naughty:

Mah... sva se s fotrom odlocla, da kr na roke. Ze tko se bomo jutr razvajali z BetonHrusko.

Drugač pa prihodnji mesec lahko prideš k men tudi na udarniško, bojo mlada dekleta pir nosla ta pridnim delavcem :naughty:

Do takrat bom itaq mogu bit poleg, k bom ze "tamladi". :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času obotavljanja menjal pnevmatike na svoji Fazerki in očetovi Teneretki. Po priporočilu Vikkinga sem se odločil da menjam in nabavim nove pnevmatike pri Vulkanizaciji Mulej Dejan v Šentjurju. Pnevmatike sem pred tem že naročil, danes pa ker sem imel prost dan se že zjutraj s Fazerko odpeljem menjat pnevmatike. Vendar sem se kasneje odpeljal domov ker mi je g.Dejan razložil da si lahko sam pri njemu snamem kolesi z motorja, ker ima pomanjkanje osebja in pa gnečo. Odločil sem se da grem raje domov, poklical sem kolega in nato sva se lotila snemanja koles. Oba pred tem razen na "štirki" in "avtomatiku" tega še nisva počela. V dobri uri in pol nama je uspelo sneti kolesa, ki sem jih kasneje odpeljal h g.Muleju. Medtem sem skočil še nekaj zaslužit in nato nazaj po pnevmatike. Za Metzelerce(da vidim če je kaj na tem, ko jih KeC tako hvali :D ) sem skupaj plačal cca 255€ za Dunlop Trailmax-erci pa 53€ in pa 75€ Zdrawc hvala za nasvet ampak tole je bilo še ceneje od vulkanizerja iz Žalca. Hvala pa še 1x za priporočilo glede te gume, profil je točno takšen kakršnega sem si želel.

Point besedila je pač, da sem zelo zadovoljen s ceno pnevmatik in posledično vem da bom naslednjo menjavo opravilu tudi pri g.Muleju. :OK:

PS: še slika mesarskega klanja v garaži, in oba motorja po bitki. :krneki:

post-12474-1178743622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim če je kaj na tem, ko jih KeC tako hvali :D ) sem skupaj plačal cca 255€ za Dunlop Trailmax-

255??? :nono: ... drago... povprecna cena je 230 EUR... drgac pa najdrazji k mi je reku z menjavo vred, da sam sname kolesa je bla 260 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point besedila je pač, da sem zelo zadovoljen s ceno pnevmatik in posledično vem da bom naslednjo menjavo opravilu tudi pri g.Muleju. :OK:

tudi jaz počnem te reči pri mulejo... je najugodnejši daleč na okrog (vsaj za mene :naughty: ) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje dimenzije 110/60 17 in pa 160/60 17 sem se zanimal pri tej spletni prodaji, ki jo ima vulkanizerstvo volcic, in pa v vseh okoliskih vulkanizerskih delavnicah. Tudi KeC mi jih je priporocil pri Sirniku v Radljah ob Dravi kjer pa so bile 250. Pa še prej sem pozabil napisat. Menjava in pa centriranje je bilo brezplacno za vse 4 gume. :)

ps: border pa tud ce so res kje cenej daj pusti mi tisto malo veselja, v zadnjem casu sem imel samo probleme z motorjem sedaj pa koncno malo sonca :D

lp

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako... napočil je čas počitka. še prej malo ledu na roko, potem pa v pančevo deželo.

lahko noč štamperli :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzi :yea1: bova v soboto pri Kecu kaj rafaelotov jedla :whistle:

hello :yea1:

kako ste kaj, pišete pa pridno!

Ja BMWSLO lahk jih pa naredim pa jih ti tja pelješ :D

jst žal ne bom šla mam druge stvari :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda štamperl landa .

A smo že zalaufal ?? Jaz sem danes bolj pozen. Pa kaj saj je šef tudi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda štamperl landa .

A smo že zalaufal ?? Jaz sem danes bolj pozen. Pa kaj saj je šef tudi :lol1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!