Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Koncno zabetunirano........ uglavnem, jutr pa motor na vrsti. :OK:

Lepo lepo . Mogoče si ga bom tudi jaz malo privoščil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno zabetunirano........ uglavnem, jutr pa motor na vrsti. :OK:

lepa fršolnga........škarpo pridemo pa drugič ocenit,pa zalit... :naughty:

:friend1: :friend2: :friend1: :friend2: :wub:

da bo res marzu, k veš da sm alergičn :xx: , č marm kako mlakužo pit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o madona, danes pa mislim, da bo razvrat na Štamprliji..... :kva2: :kva2: :kva2:

da bo res marzu, k veš da sm alergičn :xx: , č marm kako mlakužo pit :SS

se bomo potrudli samo zate.... prjatu..... :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

jaz grim zjutrej na šiht malo počekirat, pol pa na betonsko veselico k Jožefu, proti wečeru bom pa najbrš šo mal više Zawodnj pozdravit B)

P.S. Razwrat bo najbržv sobotho...... :naughty:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

jaz grim zjutrej na šiht malo počekirat, pol pa na betonsko veselico k Jožefu, proti wečeru bom pa najbrš šo mal više Zawodnj pozdravit B)

P.S. Razwrat bo najbržv sobotho...... :naughty:

kako, zdaj, a ne gremo jutri .......... :hmm: :hmm: :hmm:

pridem domov in gremo na razvrat v Zavodnje :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako, zdaj, a ne gremo jutri .......... :hmm: :hmm: :hmm:

pridem domov in gremo na razvrat v Zavodnje :kva2: :kva2: :kva2:

ne, ker pr nas posadka še ni jutr parajt .)

pridem domov in gremo na razvrat v Zavodnje :kva2: :kva2: :kva2:

Ej, to mi delej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa fršolnga........škarpo pridemo pa drugič ocenit,pa zalit... :naughty:

Sj ne vem a bi povedu al ne. Mal mi je nerodno. :blush:

Smo tko mal s fotrom ekspirimentirali. Pa smo tko dinamicno misli vse narest - o frsolungi govorim. Pride hruska, zacne beton za temelje sipat notr, vsi smo ful veseli kr delo gre zlo hitr naprej. Sofet je bil mal tecn, k se mu je mudilo in je mislu kipnat dol, pol pa da bi mi sami lopatal notr. OK. Temelji zaliti, zacnemo z montazo nase dinamicne frsolunge in spet zacnemo sipat notr, ampak sreca da smo se spravli le na eno cetrtino celonte frsolunge. Na kar ugotovimo, da je ta nasa dinamicna frsolunga prevec dinamicna oz. prvec fleksibilna - kabummm - in pokne vse skupi. In od tukaj dalje so se zacele muke... jovo na novo z frsolungo (sedaj staticna oz. zelo fiksna) in ves beton na roke nametat notr. Vazn da je delo za nami... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ne vem a bi povedu al ne. Mal mi je nerodno. :blush:

Smo tko mal s fotrom ekspirimentirali. Pa smo tko dinamicno misli vse narest - o frsolungi govorim. Pride hruska, zacne beton za temelje sipat notr, vsi smo ful veseli kr delo gre zlo hitr naprej. Sofet je bil mal tecn, k se mu je mudilo in je mislu kipnat dol, pol pa da bi mi sami lopatal notr. OK. Temelji zaliti, zacnemo z montazo nase dinamicne frsolunge in spet zacnemo sipat notr, ampak sreca da smo se spravli le na eno cetrtino celonte frsolunge. Na kar ugotovimo, da je ta nasa dinamicna frsolunga prevec dinamicna oz. prvec fleksibilna - kabummm - in pokne vse skupi. In od tukaj dalje so se zacele muke... jovo na novo z frsolungo (sedaj staticna oz. zelo fiksna) in ves beton na roke nametat notr. Vazn da je delo za nami... :headbang:

..................da ne rečem kej preweč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker pr nas posadka še ni jutr parajt .)

Ej, to mi delej :kva2:

kako, a krave ne morjo uredit.... :hmm: :hmm:

....... danes so me krave prav bukovo gledale kaj za en vrag jih je futrov...... :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... danes so me krave prav bukovo gledale kaj za en vrag jih je futrov...... :kva2: :kva2: :kva2:

itak :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla :D

vidim, da vas malo dnevi jebejo .)

ewo, takle gre....

včeraj - mali petek :D

danes - pit'k B)

sobota + nedelja - VIKEND :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan........ :D

sem prav jezna danes, :devil: :devil: :devil: ker sem dobila novo odločbo o letnem dopustu iz mojih 27 dni, po novem 25 dni - prokleta banda poslanska :SS :SS :SS

Zdrawc - včeraj se je zgodilo ravno tisto kar sem rekla - :devil: moji modri prijatelji so me ustavli :devil: , ker nisem bila privezana, pa saj veš registracija potekla v torek in je začel računati, ja skoraj polovico mojega regresa, ki sem ga ravno včeraj dobila bi šlo, še sreča, da je bil dec, da sem mu mal na dušo pihala, ker če bi bila baba bi itak še ZJRM zraven fasala, pa je šlo bp :OK: :OK: :OK:

na žalost me danes ne bo v Zavodnje, ker je Primec rekel, da bo znorel, če ne greva danes iz Ljubljane, tako, da jutri se mejte čim lepše..... Kec in Brihta..... :OK: :OK:

Zdrawc...... takoj prilette v Zambijo al pa sms.....lavfajo..... jutri mislim...... :lol: cda gremo na pire......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... z vikkingom naredila lepo turco... Celje-Kozje-Podcetrtek-Polcane-Slov Bistrca-Maribor-Areh( do vrha, ni tko slaba proga)-in nazaj proti Celju.

[attachmentid=97097][attachmentid=97098]

Jutr pa piknik... :kva2: :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!