Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Po nedeljskih kosilih je :devil:

Ješ dobro kosilo in čez vliješ kozarček ali dva

in že gre kondicija za motor k :devil:

Naslednjo sredo, to je v sredo, 23. maja 2007, se dobimo ob 17:00 uri na parkirišču pri GigaSportu, na njegovi vzhodni strani je tedaj že nekaj sence in se odpeljemo:

kamor hočemo in smo okoli 19. do 19:30 ure nazaj.

:)

...imaš prav

pridem v sredo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa je mislila eno sredo do Oktobra... :lol1:

gospa še nisem, pa tudi dvomim, da bom kdaj...... :blink: :blink: :kva2: :kva2:

ja nekako tako, da bi se vsaj kakšno sredo na mesec dobili kje..... ob cca. 17 uri in zviz na kakšno Golico, pa potem na pijačko in klepet,

ob nedeljah pač večino ljudi gre po svoje, pa še zbori so in mi zborovski ljudje ponavani takrat :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Po nedeljskih kosilih je :devil:

Ješ dobro kosilo in čez vliješ kozarček ali dva

in že gre kondicija za motor k :devil:

Naslednjo sredo, to je v sredo, 23. maja 2007, se dobimo ob 17:00 uri na parkirišču pri GigaSportu, na njegovi vzhodni strani je tedaj že nekaj sence in se odpeljemo:

kamor hočemo in smo okoli 19. do 19:30 ure nazaj.

:)

tako je Brmmm, se vidimo v sredo ob 17 uri-............... brez izgovora......... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

če bom jaz prišla, se potrudite še vi, le upam, da ne pade kakšna urgenca, ker danes grem še na urgenco od 19-7 ujutro..... :hmm: :lol: :lol: , ampak je lepo..... :kva2:

suzi, :angry: :winkiss: :winkiss: ti pa tudi brez izgovora, če ne bo šiba pela, :angry: le dež je lahko tisti, ki bo preprečil druženje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ti še tako dolžan eno furco... :naughty:

:OK:

A peljala me boš ti :? :? :hmm:

suzi a nimaš izpita ali ti tvoj ne zaupa motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa varstvo za mojega najljubšega :P

A peljala me boš ti :? :? :hmm:

ja, ja kar zgovarjaj se, slab izgovor.... :devil: :devil: :devil:

@tati- si malenkostna.... :winkiss:

bom pa jaz obe peljal... :lol1:

no vidiš Suzi - ni panike, pa kolikor se še spomnim, ima tudi Border zadnji zic fraj ( ne vem, če še) :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOREJ VELJA - SREDA - 23.5.2007 PRI GIGA ŠPORTU V CELJU OB 17 URI, Border, Mare, vidva pa napišta :P :P :P

na uno stran...........pa res, da se vsaj mal letos vidimo..... :eek: :doze: :blush:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOREJ VELJA - SREDA - 23.5.2007 PRI GIGA ŠPORTU V CELJU OB 17 URI, Border, Mare, vidva pa napišta :P :P :P

na uno stran...........pa res, da se vsaj mal letos vidimo..... :eek: :doze: :blush:

ti posodim motor da ne boš v TC hodila sprobavat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi b :slap: o zneslo se pa tudi jaz prifuuuuram v sredo sam nevem scem??? ker se ne smem !!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO, kr z avtom sej preden se zberejo bo trajal, ta čas pa kava,sej veš kak gre, al pa pire :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

samo da je četrtek in jaz prihajam nazaj na štajersko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOREJ VELJA - SREDA - 23.5.2007 PRI GIGA ŠPORTU V CELJU OB 17 URI, Border, Mare, vidva pa napišta :P :P :P

na uno stran...........pa res, da se vsaj mal letos vidimo..... :eek: :doze: :blush:

Sem dodal, tako da ne bo izgovorov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste slišali, da je danes en motorist umrl v šentjurju okoli 10.00?

upam, da ni kdo od tuki

:cry:

Res je - prebral na 24ur.com

V središču Šentjurja se je nekaj minut pred 10. uro zgodila huda prometna nesreča, v kateri je ena oseba umrla.

Po prvih podatkih policije sta trčila voznik tovornega vozila in voznik motornega kolesa, ki je v tem trčenju utrpel tako hude telesne poškodbe, da je na kraju nesreče umrl. Točen vzrok nesreče še ni znan, so sporočili s Policijske uprave Celje.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil se štempla.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmwslo,danes okoli poldne pri vojašnici celje zavijal levo proti hudinji :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mene nazaj iz D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmwslo,danes okoli poldne pri vojašnici celje zavijal levo proti hudinji :photo:

Res je :evilgrin: Sem se vračal po krajši preizkusni vožnji (GPS) :blush: domov, delat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!