Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

:D aha 5 jurjev pa pir za celo družbo :P dragi ste ka pa če bi se zmenl normal cena tak ko za vse ostale pa pir za družbo seveda :D :P

kulk vas/nas pa je :? nikol nism štel celo druščino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D aha 5 jurjev pa pir za celo družbo :P dragi ste ka pa če bi se zmenl normal cena tak ko za vse ostale pa pir za družbo seveda :D :P

kulk vas/nas pa je :? nikol nism štel celo druščino :)

Dragi smo seveda dragi. V prednaročilu je vse ceneje. No če se boš dober obnesel , ti mogoč skoz prste pogledamo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jst jutr skoču bmwslo-ju po majice ko pridem iz lj, pol pa jih z avtom dostavim v četrtek, tko da bodo vse majice na voljo, zato pridite na srečanje vsi ki že nestrpno čakate na majice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jst jutr skoču bmwslo-ju po majice ko pridem iz lj, pol pa jih z avtom dostavim v četrtek, tko da bodo vse majice na voljo, zato pridite na srečanje vsi ki že nestrpno čakate na majice.

Kam?Kje?

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus banda :yea1:

......žal nisem mel možnosti prit do računalnika, sm nil u Šwabariji (pa ne na fuzbalu :doze: )

@tati

si ti mene qrc ke iskala, saj maš telefonsko mojo, pa itaq sm bil skoz pr šanku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus banda :yea1:

@tati

si ti mene qrc ke iskala, saj maš telefonsko mojo, pa itaq sm bil skoz pr šanku :whistle:

da boš vedu - Pepč in še en Savinčan smo te iskali cel večer - pa so rekli , da si verjetno kje padel za SVOBODO... :grim :grim :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je tati kaj včeraj po naših krajih vozila? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boš vedu - Pepč in še en Savinčan smo te iskali cel večer - pa so rekli , da si verjetno kje padel za SVOBODO... :grim :grim :grim :kva2:

ja verejtno od preveč popitega soka...... :cry:

se mal bojim za tvoje zdravje :glare:

greš ta vikend v Medvode :?

naslednji na Kolpo :? .)

a se je tati kaj včeraj po naših krajih vozila? :hmm:

tako je, kje si me videl, pa ne z motorjem, sem doma mogla kosit na roke, danes sem pa najboljša medicinska sestra z dvema žuljema na levi roki, pa še na urgenco grem dežurat, le kaj se bom folku zlagala :hmm: :hmm: :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem sem pa eno drugo dečwo opazil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verejtno od preveč popitega soka...... :cry:

se mal bojim za tvoje zdravje :glare:

Neč se ti za mene ne boj :grrr , kondicija se stopnjuje in bo do dopusta glih prawa :grim

greš ta vikend v Medvode :?

:hmm: :grrr

naslednji na Kolpo :? .)

:grim

ker imam kondicijski terning :whistle: grem dol že v petek B)

------------------------------------------------------------------------

Aja, pa še glede Žiri, nisem mogu bit skoz za schankom, ker sem mel tudi kuhnjo čez, smo imeli swojo roštiljado tam v vogalu, čist ob vodi :yes:

P.S. Pa lahk bi navijala in me vidla ko sm oke špukal in ko smo vlekli štrik :naughty:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene jo lahko doma pustiš

(špilzviznejutripopoldnenamorjepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(špilzviznejutripopoldnenamorjepress)

(lahkgrešprekčernivcapress) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba it z avtom, da dostavim vse te majce na zbor :)

za mene tut lahko doma pustiš, ker se lahko do tebe oglasim, lahko pa ti jih pomagam dostavit.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene tut lahko doma pustiš, ker se lahko do tebe oglasim, lahko pa ti jih pomagam dostavit.

Jst bom vse majice odpelju na srečanje, upam da jih bo dost pršlo po majice, da potem ne bo treba več furat.

Si bom raj dons prvšu še kako furo z motorjem, jutr pa z avtom pridem sej mi ni noben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč se ti za mene ne boj :grrr , kondicija se stopnjuje in bo do dopusta glih prawa :grim

:hmm: :grrr

:grim

ker imam kondicijski terning :whistle: grem dol že v petek B)

------------------------------------------------------------------------

Aja, pa še glede Žiri, nisem mogu bit skoz za schankom, ker sem mel tudi kuhnjo čez, smo imeli swojo roštiljado tam v vogalu, čist ob vodi :yes:

P.S. Pa lahk bi navijala in me vidla ko sm oke špukal in ko smo vlekli štrik :naughty:

o tem je govorila cela Gorenjska, mi je Helenca povedala, da je spoznala enga Zdrawca, jaz pa - ne saj ni mogoče... :kva2: :hmm:

v soboto in petek sem prišla precej pozno in ne z motorjem ,ker sem imela namen piti samo sok - :lol1: , ki sem ga spila malo preveč- veš tisti rdeči... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš s piksno, boš lahk vsaj tapraw pir spil :yes: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(lahkgrešprekčernivcapress) B)

ti še svojo pivsko bando pripeljem?

:grrr bo krut prizor. :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto in petek sem prišla precej pozno in ne z motorjem ,ker sem imela namen piti samo sok - :lol1: , ki sem ga spila malo preveč- veš tisti rdeči... :hmm:

piksnarka :devil:

maš pa res dauč iz Vrhnike do Žiri :wacko:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!