Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dobr jutr :D

pondelk :evilgrin: itak bo čez 4 dni že vikend :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem. Danes pa še zadnjič prestopim prag srednje šole. Uspešno smo se prebili skozi njo, zdaj pa še matura, potem pa novim (tekočim) dogodivščinam naproti :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste nekateri preživeli vikend :whistle:

...in to zelo naporen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jutr :D

pondelk :evilgrin: itak bo čez 4 dni že vikend :grim

Za nekatere že dopust :whistle:

dobro jutro :OK:

vidim da ste nekateri preživeli vikend :whistle:

Ja še vedno živi :grim

Dobro jutro vsem. Danes pa še zadnjič prestopim prag srednje šole. Uspešno smo se prebili skozi njo, zdaj pa še matura, potem pa novim (tekočim) dogodivščinam naproti :OK: :OK: :OK:

Bravo kar tako naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda. Evo za zajtrk že naredil 85km, od tega sem se jih ene 10 tresel ko šiba na vodi ker mi je neki pek odvzel prednost in me skorajda parkiral v desni bok svojega avtomobila. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober juter štamperlland

gre kdo kateri od vas v kratkem v gradz (k lojzu), rabil bi eno malenkost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

ti si moj najboljši prjatu...... :naughty: :naughty: :winkiss:

...in to zelo naporen :whistle:

kater pa ni naporen.... :D :D

Dobro jutro banda. Evo za zajtrk že naredil 85km, od tega sem se jih ene 10 tresel ko šiba na vodi ker mi je neki pek odvzel prednost in me skorajda parkiral v desni bok svojega avtomobila. :fredy:

bravo Kec........ jaz še nimam teh podvigov, v doglednem času na programu, ker je preveč mraz.. :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en lep vroč dober dan iz kopra

tu je vroče, da nam že dol teče, če samo sedimo na stolu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorinček poservisiran,

Špil zadovoljen..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas malo spomnim.

Ob 10. uri zbiranje motoristov na mejnem prehodu Brod na Vranjem Vrhu. Lokacija med Šentiljem in Sladkim Vrhom v smeri Palome - Sladkogorske. Ob 11. uri začetek panoramske vožnje. Pogostitev motoristov v Sladkem vrhu. Nadaljevanje poti in ogled gradu Trate iz 12. stoletja. Grad je bil v lasti pleminetašev Reinbert. Nato je zamenjal kar precej lastnikov. Najbolj znani lastniki so bili Celjski grofje in kasneje še baje tudi znana družina Herbestain, ki je imela v lasti znani grad Hrastovec pri Lenartu.

(Herbestaine prepoznamo iz tragične Agatine ljubezenske zgodbe: Črni križ pri Hrastovcu.)

Legenda gradu Hrastovec

V 16.stol. se mladi hrastovški grof Friderik Herberstein zaljubi v lepo Agato z gradiča Štralek. Njuni ljubezni nasprotuje Fridrikova mati, zato se poročita naskrivaj v Stiperjevi kapeli ( danes podružnična cerkev sv.Marije v Radehovi). Friderikova mati je obdolžila Agato za čarovnico. V času, ko je bil grof Friderik na vojni, je mati z mučenjem prisilila Agato, da je vrgla komaj rojenega otroka v gorečo peč. Hudobna tašča je nesrečno Agato ovadila sodniku, ki jo je obsodil na smrt. Mati zahteva, da Agato obglavijo. Ko se Friderik vrne iz bojev, ne najde več Agate. Iz žalosti ji na nesrečnem kraju postavi Črni križ, simbol nesrečne ljubezni.

Po drugi vojni je grad Trate, do nedavnega deloval kot varstveni zavod Trate - Hrastovec.

Našo panoramsko pot bomo nadaljevali čez mejni prehod Trate - Mureck, vse po avstrijski strani do mejnega prehoda Šentilj. Za vsak slučaj imejte ob sebi potreben dokument. Skozi vso popoldne se bodo odvijala tekmovanja za vse tiste, ki se boste želeli pomeriti v vožnji z raftom po reki Muri, streljanju z Paint Ballom in ribolovu v bližnjem ribniku z leskovimi palicami.

Ob 16. uri bomo lahko spremljali poroko na reki Muri, oz. na plovnem brodu, ki vas bo ves dan brezplačno prevažal v Avstrijo in nazaj v SLO, ter skok enega ali dveh padalcev v center moto dogajanja.

Poskrbljeno bo za hrano, ostalo pijačo in Keltsko pivo. Lahko se boste prepustili tudi pikanju kože (tetoviranju) in nočnemu počitku v kampu ob Muri. Pred spanjem pa vam bosta povečali adrenalin teti na odru. Za vse tiste, ki bodo prespali pri nas, bodo zjutraj postreženi z brezplačnim zajtrkom in kavo.

Vstopnine ni. Nekaj fotografij kraja, kjer se bo stvar odvijala, si lahko pogledate na strani Moto dogodki. (Kelti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem. Danes pa še zadnjič prestopim prag srednje šole. Uspešno smo se prebili skozi njo, zdaj pa še matura, potem pa novim (tekočim) dogodivščinam naproti :OK: :OK: :OK:

čestitke :)

dober dan vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm fural ja :grim

zetorja pa nakladalko .)

mater mi je blo wroče k sm v puhalnik metal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsi vozite danes ali kaj?

tu je namreč dolg dolg čas :yawn:

smo fural ja :grim

pisarniški stol z zvezkom v roki :BUA: pa sj je bliz .) sm si narisu na zvezek balanco pa števce :D je blo takoj več zagona za učenje no navora :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdaj banda, :D :grim al se vidimo v sredo al ne, da ne bom brez veze planirala neki..... :krneki:

če prideš....se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prideš....se vidimo

no presneto kaj me hecaš.......... veš da pridem, samo, da ne bom sama pred Giga športom sedela in čakala....... :blink: :cry: :blink: , pa še vem ne kje je ......... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo fural ja :grim

pisarniški stol z zvezkom v roki :BUA: pa sj je bliz .) sm si narisu na zvezek balanco pa števce :D je blo takoj več zagona za učenje no navora :D :P

hehe... glede na to, da ne znam dober risat... a bi še men narisu? :whistle:

no presneto kaj me hecaš.......... veš da pridem, samo, da ne bom sama pred Giga športom sedela in čakala....... :blink: :cry: :blink: , pa še vem ne kje je ......... :(

hmm... mene ne bo... ker sem na primorskem... komi čakam, da se tole konča :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa že počasi pripravljam za konec tedna :kva2: Upam, da me ne bojo zaj* z rezervacijo. Danes sem našel nekaj novega in upam, da bo jutri potrditev :blush:

Ja za sredo zaenkrat velja, če kaj ne pride vmes :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!