Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Br dan :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morgen, štamperli!

sonce nabija pod polno!!! :010 sam k bo mnda jutr že spet dež... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda. Jebemu vreme se pa kr neče umirit. :whistle:

vreme umirjeno,smo kako dolgo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, dan' :)

Pa saj včeraj niti ni bilo tako slabo vreme.

Tu.

Midva z najboljšo od vseh polovic sva včeraj udarila dopust in se evakuirala na Ptuj.

Zelo uspešno. Od 9h do 13h je deževalo skoraj brez prestanka.

Potem pa sva se vrnila nazaj na zahod.

In poglej čudo, ko se je končala Kidričevska hosta, je bila cesta naprej suha, braz padavin.

Tudi v CE suho tako, da sem lahko šel s piciklinom na upravno enoto podaljšati registracijo kravi.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v CE suho tako, da sem lahko šel s piciklinom na upravno enoto podaljšati registracijo kravi. :)

Kak morš bit tak.........do krave :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan.......

danes sem kot maškara - so me v studiu namazali kot klovna, ma saj se hecam, upam, da nisem v tistih 5 minutah preveč šinfala kadilce kot ozdravljena odvisnica od nikotina, sicer pa upam, da me ni nihče videl po TV-ju.... :krneki: :krneki:

ja kadilci, vsem se slabo piše kot obljubljajo......., itak pa slabše že ne more biti kot je..........

JUTRI JE PETEK............tudi to je nekaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan.......

danes sem kot maškara - so me v studiu namazali kot klovna, ma saj se hecam, upam, da nisem v tistih 5 minutah preveč šinfala kadilce kot ozdravljena odvisnica od nikotina, sicer pa upam, da me ni nihče videl po TV-ju.... :krneki: :krneki:

ja kadilci, vsem se slabo piše kot obljubljajo......., itak pa slabše že ne more biti kot je..........

JUTRI JE PETEK............tudi to je nekaj :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

bom še jaz pisno oznanil, danes mineva natanko mesec dni brez mamljivega nikotina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še jaz pisno oznanil, danes mineva natanko mesec dni brez mamljivega nikotina .)

Čestitam in te spodbujam, :worship: :worship: :worship: :worship: ker vem kako je hudo, pri meni je bilo včeraj natanko 2 leti, dostikrat zelo hudi, ampak, volja, pa nekako gre, samo prvega ne smeš nikoli prižgati..... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in te spodbujam, :worship: :worship: :worship: :worship: ker vem kako je hudo, pri meni je bilo včeraj natanko 2 leti, dostikrat zelo hudi, ampak, volja, pa nekako gre, samo prvega ne smeš nikoli prižgati..... :headbang: :headbang:

če pomislim da je za mano 15let aktivnega spuščanja € v zrak, me sploh ne muči :whistle: je za mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da danes Tati ne more, pa me zanima, če danes ne bi mogli narediti srečanja? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan.......

danes sem kot maškara - so me v studiu namazali kot klovna, ma saj se hecam, upam, da nisem v tistih 5 minutah preveč šinfala kadilce kot ozdravljena odvisnica od nikotina, sicer pa upam, da me ni nihče videl po TV-ju.... :krneki: :krneki:

sej imajo arhiv oddaj :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da danes Tati ne more, pa me zanima, če danes ne bi mogli narediti srečanja? :whistle:

ker smo malo pozni, a ideja je vseeno pohvalna, bi predlagal da se dobimo ob 17:30 pri gigasportu.

kaj pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri meni je že minilo več kot 10let odkar ne kadim,boste videl da se splača :worship:

srečanje :yes:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V službi nisem mogel pisati :headbang: uglavnem :worship: jaz ga imam vuni... :lol1: mare, odloči se kam gremo, ko pridemo že pičimo.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pomislim da je za mano 15let aktivnega spuščanja € v zrak, me sploh ne muči :whistle: je za mano

tudi za mano je bilo 15 let zelo aktivnega............ :whistle: :whistle: evrov oz. še tolarjev, pa dinarjev v zrak........ kar lepo potovanje bi bilo vsako leto.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namest mene pa kirga :beer1: , bom najbrž do noči tule v tem kewdru :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker smo malo pozni, a ideja je vseeno pohvalna, bi predlagal da se dobimo ob 17:30 pri gigasportu.

kaj pravte?

se pravi ob 17.30

zlati

mare

motoristek

pri GIGA SPORT-u :yes:

še kdo :hmm:

A niste mogli prej sporočit, bi se kar tja pripeljala :headbang:

Ja midva pravkar pribežala pred dežjem :headbang:

pa uživajte še zame, če se dobite....... :rolleyes: :naughty:

Pa še za mene uživajte :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!