Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

pa ja de :yes:

upajmo da ne bo do takrat janijev zmankal :P

:yea1:

Zdrawo bandidosi :lol:

mater je blo učirej fajn u Lučama, kaj smo rockali :yea2: pa :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

BTW, a mi tole paše?

post-5241-1186824565_thumb.jpg

:grrr

Sem pa danes po dolgem času spet šibal malo s prstom po zemljevidu in je padla odločitev. Za 35 rojstni dan si bom kupil Tigra, GS-a ali pa KTM-ja (ali kaj podobnega). Trenutno v načrtu krog okoli sredozemlja ter pa vzhodna Turčija ter bližnje države. :whistle:

Hmmm mogoče pa že kako leto prej.

Grema... :worship:

Dobro jutro banda. Skalca je odprta :naughty:

Danes popoldan se bom verjetno malce po Celju potepal. Pride kdo?

Hvala za obisk... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravc pridi preko Slemena v Črno na :beer1:

Že vredu jaz dam idejo pol se pa vsi skrijete :cry: .

Bla v Črni,kje pa ti,sem te kje slučajno srečala :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vredu jaz dam idejo pol se pa vsi skrijete :cry: .

Bla v Črni,kje pa ti,sem te kje slučajno srečala :hmm: ?

Kaj nista skupaj kolovratila :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Wuman!

Bil sem v Črni in če se ne motim si me prehitela malo pred Zavodnjanami,prehitel me je tudi Motoristek ,vsem se tako mudi

narava pa je tako lepa.Tudi jaz lepih 200 čez Sleme in Graško goro super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Wuman!

Bil sem v Črni in če se ne motim si me prehitela malo pred Zavodnjanami,prehitel me je tudi Motoristek ,vsem se tako mudi

narava pa je tako lepa.Tudi jaz lepih 200 čez Sleme in Graško goro super.

Jupi potem le vidla oba :010 .

motoristek si pa mislim,da hotel pokazat kolk ti gre,ampak sam navzdol potem si pa rajši desno zavil a ne?

Tandemska vožnja me je tolk uspavala danes,da si me z lahkoto prehitel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl sem, da se ena nekaj muči :lol1: on tvoj đek se pa sploh ni hotel omakniti :rolleyes: pol po ravnini navzgor je pa pokazal koliko KW ima... :kva2: Vedno grem na Šoštanj, če bi vedel, da bo Kec pri skalci bi pa še jaz šel na Gaberke. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl sem, da se ena nekaj muči :lol1: on tvoj đek se pa sploh ni hotel omakniti :rolleyes: pol po ravnini navzgor je pa pokazal koliko KW ima... :kva2: Vedno grem na Šoštanj, če bi vedel, da bo Kec pri skalci bi pa še jaz šel na Gaberke. :winkiss:

Sej boš vidu drugič. :naughty: In upanje ostaja,da se tud na :beer2: vidmo,dones bli v Črni skriti vsi :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej boš vidu drugič. :naughty: In upanje ostaja,da se tud na :beer2: vidmo,dones bli v Črni skriti vsi :whistle: .

Drugič te ne bom prehitel... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da se pofočkam, smo šli popoldan malce pogledat na maričko pa je bila vlažna, tako da smo se ustavli na kavici na vrhu. Na koncu nastala večja gužva kot pa takrat ko je perfekten lep dan. Oglasila sta se Dawe the Wave in Ervina potem pa se je še Zdrawc prikazal :D

Ob povratku še spili malo pivce pri skalci sedaj pa sušimo kombinezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne brojim nego odbrojavam.

Edin kar me jezi, če se kje dol razsujem bo manjkala kljukica ob "spiti pivo s sharkwoman". :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne brojim nego odbrojavam.

Edin kar me jezi, če se kje dol razsujem bo manjkala kljukica ob "spiti pivo s sharkwoman". :headbang: :whistle:

:rolleyes: :friend1: ne,prišu boš nazaj cel in :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes smo bli malo na izletu "Starnbergersee°, kaj hocem rect, sem na bayerskem, se vidi, ker

vozijo se mi je zdelo, samo BMWeje.

lep pozdrav vsem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!