Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Seos!

Sem že doma,končno sem našel birtijo xxx ampak delajo ,ko se jim zahoče.Na Škorpijonih je bila bomba.roor

Sem te iskal pa si se nekje v šotorju mečkal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW jih ta teden spečem, pa se dobimo eno jutro na kavi pri xxx, da ne boš v skrbeh, velja :naughty:

mene si pa cist pozabla, z kavico.

dobro jutro vsem in uzivajte na motorjih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene si pa cist pozabla, z kavico.

EURO sploh nisem mislila drugače kot s tabo, ti še dolgujem.

kdaj vama/vam, če bo še kdo, najbolj odgovarja, kateri dan, jst sem lahko v ce že ob 7.30 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te iskal pa si se nekje v šotorju mečkal... :naughty:

Qurc,ko te rabim , te ni! :naughty: Baje si pa ti bil s Slavko... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rečem...pridem... pol ...pridem... :kva2: Zdrawc je edini zastopal Štamperle... :yea1:

post-2154-1187514196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO sploh nisem mislila drugače kot s tabo, ti še dolgujem.

kdaj vama/vam, če bo še kdo, najbolj odgovarja, kateri dan, jst sem lahko v ce že ob 7.30 :rolleyes:

Jaz lahko pridem ponedljek, sredo ali cetrtek mal cez 8 uri, ker imam terapijo, xxx itak tak sele ob 8 uri odpirajo, ta 1. kava pa ni dobra.

uzivaj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos štamperli.

Po koluarih se šušlja,da Zdrawc preferira na mesto frontmana pri ansamblu "The Drinkers".

Njegov včirajšnji promotivni nastop v živo z ansamblom , govoricam potrjuje.roorpress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos štamperli.

Po koluarih se šušlja,da Zdrawc preferira na mesto frontmana pri ansamblu "The Drinkers".

Njegov včirajšnji promotivni nastop v živo z ansamblom , govoricam potrjuje.roorpress.

zdrawc :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pridem ponedljek, sredo ali cetrtek mal cez 8 uri, ker imam terapijo, xxx itak tak sele ob 8 uri odpirajo, ta 1. kava pa ni dobra.

uzivaj :worship:

Jaz TUDIIIIIIIII ampak sem lahko že 7.30 tam :whistle: Če pa odpirajo šele ob 8.00 pa lahko samo kje v avtu pol pladnja pojeva prej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem Štamprlom iz čudovitega jadranja....., upam, da ste se imeli lepo na dopustih in prevozili veliko kilometrov, ker sem jih jaz bolj malo po kopnem, no po morju pa kar nekaj....

kako ste???? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem Štamprlom iz čudovitega jadranja....., upam, da ste se imeli lepo na dopustih in prevozili veliko kilometrov, ker sem jih jaz bolj malo po kopnem, no po morju pa kar nekaj....

kako ste???? :naughty:

ZMATRANU :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem Štamprlom iz čudovitega jadranja....., upam, da ste se imeli lepo na dopustih in prevozili veliko kilometrov, ker sem jih jaz bolj malo po kopnem, no po morju pa kar nekaj....

kako ste???? :naughty:

O izgubljeni se ponovno javljajo :worship:

Ja mi (jaz) sem še kr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem Štamprlom iz čudovitega jadranja....., upam, da ste se imeli lepo na dopustih in prevozili veliko kilometrov, ker sem jih jaz bolj malo po kopnem, no po morju pa kar nekaj....

kako ste???? :naughty:

Smo te kar pogrešali.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati :yea1: :yea1: :yea1:

bmw, sej je kak drug kafič odprt pred osmo :hmm: :hmm:

ja jutri se lahko ob pol osmih dobimo, sam rafaelotov še ne bo ker sem se cel dan potepala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati :yea1: :yea1: :yea1:

bmw, sej je kak drug kafič odprt pred osmo :hmm: :hmm:

ja jutri se lahko ob pol osmih dobimo, sam rafaelotov še ne bo ker sem se cel dan potepala ;)

Ja jaz nisem tak frajer kot EURO, ko je vsak dan ob 8.00 v Celju. Jaz se pršparam za rafaelote, čeprav se tudi samo dobre družbe nebi odrekel :naughty: , ampak služba je služba :fredy:

prav mal sem vas pogrešala :004 :004 :004 :004 :worship:

Lepo lepo da nas pogrešaš, smo mi tudi tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boste rekli, da takoj težim, ampak mislim, da bi se v celi sezoni lahko en dan zmenili za kakšno furco ali vsaj kavo, ker je počasi dopustov konec in naslednji teden, če bo vreme bi se pa res lahko dobili....... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boste rekli, da takoj težim, ampak mislim, da bi se v celi sezoni lahko en dan zmenili za kakšno furco ali vsaj kavo, ker je počasi dopustov konec in naslednji teden, če bo vreme bi se pa res lahko dobili....... :whistle: :whistle: :whistle:

ja ja če ne bo dež kot je v ponavadi :whistle:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boste rekli, da takoj težim, ampak mislim, da bi se v celi sezoni lahko en dan zmenili za kakšno furco ali vsaj kavo, ker je počasi dopustov konec in naslednji teden, če bo vreme bi se pa res lahko dobili....... :whistle: :whistle: :whistle:

se strinjam. sem takoj za... sploh torek :whistle:

aja... pa če oblubite, da če boste prehitri za mene, da me bote mal počakal :unsure:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!