Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Da ne bo prišlo do vojne "moja" sem mislil Goličko, ko bom pisal v kurbariji bom v eni drugi temi... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo prišlo do vojne "moja" sem mislil Goričko, ko bom pisal v kurbariji bom v eni drugi temi... :headbang:

Ni potrebe po vojni, dokler mava vsak svojo - mojo :whistle:

Jaz se bom danes namesto po golički ali marički gonil po Ciprniku in to pesch :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,ha lukenj je blo 18 :whistle: ,andrenalin si pa šparam za jutršnjo vožnjo do Krka in nazaj.

OLE :yea1: .Verjetno ste pa vsi na dragrace-ju in suzi iščete :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek kaj je pa tebe pokonci spravlo :whistle:

Dones grem pa km.nabijat na števec :worship:

Štiri tačke :winkiss: jaz sem včeraj :worship: danes grem v Žalec še nekaj narediti, (da nekaj zaslužim) pol bom gledal motociklizem in spet štiri tačke.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro.

a mogoče kdo ve (ali ga je poznal)... včeraj je umrl motorist iz okolice šentjurja....

Ko je prehiteval kolesarje, mu je nasproti pripeljal motorist

V Črni pri Kamniku se je nesreča zgodila opoldne. Do nesreče je prišlo, ko je 44-letni voznik tovornega avtomobila iz Šmartnega ob Paki vozil od Stahovice proti Črnivcu. Ko je pripeljal do levega nepreglednega ovinka, je začel prehitevati skupino kolesarjev v trenutku, ko mu je iz nasprotne smeri pripeljal 30-letni voznik motornega kolesa iz okolice Šentjurja pri Celju. Zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo je voznik motornega kolesa padel po vozišču in zdrsnil pod tovorni avtomobil. Zaradi hudih telesnih poškodb je umrl na kraju nesreče.

ga kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nazaj. Uf stara lokacija je kar taboljša :worship:

Ljubo doma, kdor ga ima :OK:

EURO a si že doma ? Kako je blo na Celjski ?

hvala, je dobro slo, tak, da bom zdej probal z motorjem, ce gres zraven in imas cajt nekje za eno kavico, pa poklici,

pridem pri tebi mimo.

se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :winkiss:

:krneki:

Saos B)

k'k je fajn, dans pa spet picknick :whistle: , je 2 leti odkar sm stric :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Saos B)

k'k je fajn, dans pa spet picknick :whistle: , je 2 leti odkar sm stric :beer1: :beer1:

za strica :beer2:

pa dober dan :yea1:

je bil kar delovni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, je dobro slo, tak, da bom zdej probal z motorjem, ce gres zraven in imas cajt nekje za eno kavico, pa poklici,

pridem pri tebi mimo.

se vidimo

Ha slišala se sicer nisva , ampak peljala pa. :010

Je blo kar OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!