Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dobro jutro banda. Motoristek, kaj ko bi se danes popoldan dobili na kufetu. Povej plac (lahko xxx) pa cajt. Pa ko bo to znano tudi ostali vabljeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan

Ja pri nas je 6 stopinj, Bica mi javlja v Pivki 0 :eek:

jaja... včeraj ob 13.30 jih je bilo v postojni 6. na morju pa pol ure za tem sončnih, burjastih 18 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda :D

dober dan

jaja... včeraj ob 13.30 jih je bilo v postojni 6. na morju pa pol ure za tem sončnih, burjastih 18 :naughty:

Jap, je blo kar fajn tam po 12h, ko je nehalo padat, sm bil v Umagu (žal službeno) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo šele jutri :hmm: :eek:

:krneki:

Dobro jutro banda. Motoristek, kaj ko bi se danes popoldan dobili na kufetu. Povej plac (lahko xxx) pa cajt. Pa ko bo to znano tudi ostali vabljeni :D

Povej kdaj? Sem brez bencina :evilgrin: pridi k meni, brez :smoke:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno s taborom motoristov 03 danes ne bo nič.

Grem sedaj s piciklinom v tgovino po dve zračnici za piciklin, ker, če bo kaj sreče jutri, malo prej iz službe in za kompanijo s piciklinom v Logarsko.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motoristkom dogovorjena okvirno za nedeljo oziroma začetek naslednjega tedna (pon ali tor). Še kdo? :whistle:

:kva2: :010 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj?

Štamperli, a bi naredili z Mariborčani eno skupno vožnjo ?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj?

Štamperli, a bi naredili z Mariborčani eno skupno vožnjo ?

D.

kako pa bi ti uspelo štamperle dobit skupi za vožnjo? po moje težko... ker mi2 z dizlom že nekaj časa sprašujeva, če bo bla kaka skupna vožnja, pa nič :unsure: ti pa bi jih še k mariborčanom spravu... hehe... to bo pa res težko pri vsej tej zagretosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj?

Štamperli, a bi naredili z Mariborčani eno skupno vožnjo ?

D.

Jaz sem dosegliv drugi teden :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa bi ti uspelo štamperle dobit skupi za vožnjo? po moje težko... ker mi2 z dizlom že nekaj časa sprašujeva, če bo bla kaka skupna vožnja, pa nič :unsure: ti pa bi jih še k mariborčanom spravu... hehe... to bo pa res težko pri vsej tej zagretosti :whistle:

ja rozi sam ni nekiga povpraševanja :P :D

dober večer vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa bi ti uspelo štamperle dobit skupi za vožnjo? po moje težko... ker mi2 z dizlom že nekaj časa sprašujeva, če bo bla kaka skupna vožnja, pa nič :unsure: ti pa bi jih še k mariborčanom spravu... hehe... to bo pa res težko pri vsej tej zagretosti :whistle:

Saj veš kako je to... več kot sprašuješ slabše je... samo določiš pa je to to. Ker vsem itak ali itak ne moreš ustrečt. In če komur kaj ne paše pa lahko on kaj bolje naredi.

Preprosto.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala ste pa dons zaspančkani kaj? :yawn:

Novica,lahko se gremo sankati po snegu na Roglo,sneži. :kva2:

Jutro :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fej,

ne pijem kavice.

:drunk:

Zbujen v dež, s tremi novimi zračnicami, so v trgovini devali 3 za ceno dveh in bi bilo potem neumno vzeti le 2, čakam na razplet dopoldneva.

Največja ovira zna biti okrepljeni severni veter, kot je napovedano. Ker to pomeni, da mi bo ves čas pihal v gobec.

Fuj, fej.

Seveda, 'tro

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!