Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Seos pubeci in Zdrawc,lepo te je spet čitati.Nič ne obžaluj tistega McAdama,ki je bil kod žagin list,za preživetje brez defekta

si moral imeti res dobre plašče,roor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro štamperli. dans sm pa js tut mal bol zgodn hehe :)

bmwslo si se ti včeraj peljal okoli tretje ure mim parka v celju ? se mi zdi da si bil ti

ma sej dol uzet jo ni nobena umetnost...

samo zakaj potem vulkanizerji pravijo, da je veliko dela in da je zelo odgovorno delo in da je zato tako drago?

kaj pa ko daješ nazaj gor... a lahko velik fališ s samim centriranjem? po moje ne moreš velik... ker maš tiste zarezice na strani... pa daš isto kokr je zdej... al je tu kaj drgač?

uzam felgo dol pa jo odnes k vulkanizerju men je za montažo računu 2€ ne wem od kot ti podatek da hočejo met 30 € za to, ker je pa le velik za 10 min dela :eek: js sm mo dal montirat uzadih podjetja KLIMA celje če hočeš ti bol natančn powem kje je to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo banda ;)

Seos pubeci in Zdrawc,lepo te je spet čitati.Nič ne obžaluj tistega McAdama,ki je bil kod žagin list,za preživetje brez defekta

si moral imeti res dobre plašče,roor

prava avantura :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuku...

Se moram pohvalit, da sem od včeraj tudi v službi v 03 regiji ;)

Se v Celju tudi kje dobivate... ?

Z ženskami vse po PM... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično.

Boste lahko ustanovile žensko sekcijo,

da se vam bomo potem detsci lahko pridružili, ker smo bolj lene sorte, oziroma nikakor ne moremo priti skupaj.

Bi pa res lahko naredili srečanje za inauguracijo nove 0,3ke.

Samo ne v xxx prosim, da je ne zamorimo s tisto luknjo.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej dol uzet jo ni nobena umetnost...

samo zakaj potem vulkanizerji pravijo, da je veliko dela in da je zelo odgovorno delo in da je zato tako drago?

kaj pa ko daješ nazaj gor... a lahko velik fališ s samim centriranjem? po moje ne moreš velik... ker maš tiste zarezice na strani... pa daš isto kokr je zdej... al je tu kaj drgač?

:kva1: :kva1: :kva1: :xx: :xx: :xx: bom raje tiho, samo vem, da nikoli ne bi dovolila, da mi kar nekdo to dela, ki pojma nima, na avtu ja, ne pa na motorju presneto, meni je neki treslo balanco, ja zaradi kufra in razlika je bila samo slabih 5 gramov pa sem se jezila na Jureta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično.

Samo ne v xxx prosim, da je ne zamorimo s tisto luknjo.

:)

oh kako lepo, da se še kdo strinja z mano, da je xxx ena velika, ne velika majhna beznica.,.......... pa toliko dobrih lokalov je v Celju.....

Suzi ti to obvladaš, ne :winkiss: :winkiss:

Zdrawc.......prjatu :worship: :worship: :worship: ( se bomo končno kaj zmenili, recimo za kako furo čez vikend, pa kak pir)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni videt... :rolleyes:

:whistle:

Odlično.

Boste lahko ustanovile žensko sekcijo,

da se vam bomo potem detsci lahko pridružili, ker smo bolj lene sorte, oziroma nikakor ne moremo priti skupaj.

Bi pa res lahko naredili srečanje za inauguracijo nove 0,3ke.

Samo ne v xxx prosim, da je ne zamorimo s tisto luknjo.

:)

se strinjam... :grim lahko pa pridemo tudi na dom... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

se strinjam... :grim lahko pa pridemo tudi na dom... :kva2:

seveda lahko, claudia je rekla ce se lepi, pametni, poln energije, da lahko pridejo!

jaz pa cakam z pistolo, boljse je, da nobeden ne pride, sej takrat ne ko sem jaz doma, hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc.......prjatu :worship: :worship: :worship: ( se bomo končno kaj zmenili, recimo za kako furo čez vikend, pa kak pir)

Ne vem, me še kar rt in roke bolijo od prejšnega tedna :whistle: (črnogorskisindrompress)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO :yea1: maš cajt za eno kavo ? Se dobimo nekje v CE, pa še Motoristeka zraven zvlečva

Kje, kdaj...... :kva2:.........grem v ono temo, dolg cajt na šihtu... :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, me še kar rt in roke bolijo od prejšnega tedna :whistle: (črnogorskisindrompress)

B)

lep filmček........ :worship: in cel kup izgovorov :winkiss: :winkiss: .........., do sobote bo že bolje, a je bil Branko TDM pol s tabo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep filmček........ :worship: in cel kup izgovorov :winkiss: :winkiss: .........., do sobote bo že bolje, a je bil Branko TDM pol s tabo :whistle:

:grrr , Kardanček je šel zrawn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep filmček........ :worship: in cel kup izgovorov :winkiss: :winkiss: .........., do sobote bo že bolje, a je bil Branko TDM pol s tabo :whistle:

:whistle:

post-2154-1190721439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EURO :yea1: maš cajt za eno kavo ? Se dobimo nekje v CE, pa še Motoristeka zraven zvlečva

sta šla kar sama... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa res lahko naredili srečanje za inauguracijo nove 0,3ke.

Samo ne v xxx prosim, da je ne zamorimo s tisto luknjo.

:)

:kva2: Izbiro lokala prepuščam kar vam... pridem tudi v XXX (za tega vsaj mislim, da vem, kje je)... pravijo da enkrat ni nobenkrat... dvakrat pa itak ne bo, če je res taka luknja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Izbiro lokala prepuščam kar vam... pridem tudi v XXX (za tega vsaj mislim, da vem, kje je)... pravijo da enkrat ni nobenkrat... dvakrat pa itak ne bo, če je res taka luknja.

samo, da te na wc ne pritisne... :lol1: pol si šele v pravi luknji... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!