Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jutro

točno tako - zmagam naproti :naughty: , tak ko je pa zdaj pestro, pa že dolgo ni blo :whistle: služba in to :naughty:

Vsem najlepši dan :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yea1:

se mi samo zdi ali je res toplo zunaj :hmm:

Dobro jutro B)

Tebi se samo zdi ... danes BO toplo, trenutno pa mene še zelo zelo zebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's aliveeeeee :kva2: :kva2: :kva2: :yea1:

Ojla aja, kako si kaj, razen tega da te zebe :D

Hm ni še neke vročine. :hmm:

Mogoče popoldan marička :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro :worship:

KeC zadni čas,da si se vrnil še mal bi dol ostal pa bi ti kombi.. bil premali. :whistle:

Si se poredu a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda !

Ne dam vam 'tro.

Vi se okoli preganjate in Maričke naskakujete, pošten narod pa ves invaliden dela.

Odpravil dottoreja od zavarovalnice. Rezultat dobite čez 14 dni po pošti. To verjetno zato, da ga na počiš takoj po zobeh, ko ti prenizke odstotke izračuna.

Potem se je pa naslikal še velemajstor za tla v kuhinji. In po čudežu ima samo ta teden čas. In sva z nartabulšo polovico do 2h ponoči ven metala kuhinjo, da bo velemajstor pod zamenjal, predno vselimo novo.

Vsem motorje pobrat pa delat! :evilgrin:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro :worship:

KeC zadni čas,da si se vrnil še mal bi dol ostal pa bi ti kombi.. bil premali. :whistle:

Si se poredu a? :naughty:

Ha ha ha :lol1:

Nope, kljub temu da sem dobro jedel sem vse sproti pokuril. Sem se pa dol navadil želvo nosit. Sem tolk shujšal, da jo sedaj lahko brez problema pod kombinezon spravim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda !

Ne dam vam 'tro.

Vi se okoli preganjate in Maričke naskakujete, pošten narod pa ves invaliden dela.

Odpravil dottoreja od zavarovalnice. Rezultat dobite čez 14 dni po pošti. To verjetno zato, da ga na počiš takoj po zobeh, ko ti prenizke odstotke izračuna.

Potem se je pa naslikal še velemajstor za tla v kuhinji. In po čudežu ima samo ta teden čas. In sva z nartabulšo polovico do 2h ponoči ven metala kuhinjo, da bo velemajstor pod zamenjal, predno vselimo novo.

Vsem motorje pobrat pa delat! :evilgrin:

:grim

:lol1: :lol1: :worship: :lol1: :lol1:

:hmm: Ampak wikenda ne boš zamoču zaradi tele kuhne upam ????

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo ljudi ;)

vreme je super noro za na motorin................no vsaj do šihta :doze:

P.S. Še prometni obvestili za bližnjo okolico Četare: Po novem je tam promet urejen z semaforji (cimprajo novo avtobusno postajališče) in poteka izmenično enosmerno, pa popoldne malo ahtejte, k bom fural gnoj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ravno zato se tako mudi.

Velemajstor bo majstorisal, ko bomo mi bemvejeisali. :)

Ampak, to še ni vse. Naslednji teden se kaže en lep dopustek. Pa ne za kuhinjo, bo ta čakala. Za Moravce. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd, mejte se............grim jaz daj zetorirat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's aliveeeeee :kva2: :kva2: :kva2: :yea1:

Ojla aja, kako si kaj, razen tega da te zebe :D

Je že bolje... sem vmes naštudirala, kako se gretje vklopi :rolleyes:

Drugače pa, kot si verjetno že bral, od prejšnjega tedna tudi službeno v Štamperliji B) ... kar me seveda neizmerno veseli, predvsem pa mi ti kraji in ljudje povzročajo bistveno manj stresa kot sem ga bila deležna na oni strani Trojan.

Javi se, če boš kaj v CE, imamo en kafič kar v bajti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že bolje... sem vmes naštudirala, kako se gretje vklopi :rolleyes:

Drugače pa, kot si verjetno že bral, od prejšnjega tedna tudi službeno v Štamperliji B) ... kar me seveda neizmerno veseli, predvsem pa mi ti kraji in ljudje povzročajo bistveno manj stresa kot sem ga bila deležna na oni strani Trojan.

Javi se, če boš kaj v CE, imamo en kafič kar v bajti :)

Ej super, pridem definitivno, se bomo mal večkrat vidli. Nisem pa nič bral, ker sem bil na dopustu pa veš kako je štamperle brat za 2 tedna nazaj, pobere tolk cajta, da se vmes za nova 2 tedna nabere :D

P.S. ob 15 bom v Dravogradu, šibam na Golico. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kec je pa res en babjek.... :lol1:

Seveda v naš kafič vabim tudi ostalo druščino... Al te ne bo, da ne boš slučajno babjek izpadel????!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda v naš kafič vabim tudi ostalo druščino... Al te ne bo, da ne boš slučajno babjek izpadel????!!! :P

Čuj če pridem a bo kej bab tam, ker kot kaže se me je neki čuden sloves prijel? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mu favš? :whistle:

Seveda v naš kafič vabim tudi ostalo druščino... Al te ne bo, da ne boš slučajno babjek izpadel????!!! :P

Čuj če pridem a bo kej bab tam, ker kot kaže se me je neki čuden sloves prijel? :headbang:

Kec, mišleno je bilo za Maričko in danes za Goličko, če je pa kdo narobe razumel, se mu pa opravičujem... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te prav razumel ;)

Moram malce poletje nadoknadit. :whistle:

Ti še verjeti ne moreš kako sem ti fovž za tvoje babništvo... :whistle: Jaz bi danes takoj šel s teboj, če ne bi moral v Zreče.... :headbang:

aja, za kafe in še kaj več :whistle: pa poklič... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še verjeti ne moreš kako sem ti fovž za tvoje babništvo... :whistle: Jaz bi danes takoj šel s teboj, če ne bi moral v Zreče.... :headbang:

aja, za kafe in še kaj več :whistle: pa poklič... :naughty:

Veš da, ti še morm karte prnest. Se lahko dobimo pr aji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da, ti še morm karte prnest. Se lahko dobimo pr aji :D

Če ne vem kje ima cafe bar? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!