Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Ti še verjeti ne moreš kako sem ti fovž za tvoje babništvo... :whistle: Jaz bi danes takoj šel s teboj, če ne bi moral v Zreče.... :headbang:

aja, za kafe in še kaj več :whistle: pa poklič... :naughty:

Kako pa ti veš, da rabim morda tudi nekaj več... :naughty:

(menda so nam danes drva pripeljali :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gre ta svet... zanimajo vas samo fure, pa motorji... ženska imena vas vzburjajo samo še, če za njimi stoji kakšen hrib al pa cesta :hmm:

Bom danes (in še kakšen drug dan) kavo kar doma spila, imam zgleda srečo, da sem pravočasno našla enega iz 'stare šole', ki mi kavo celo skuha, jo z mano spije... idr... šele potem morda pomisli, da bi se lotil 'polaganja' kakšne sive, dolgočasne ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti veš, da rabim morda tudi nekaj več... :naughty:

(menda so nam danes drva pripeljali :D )

Vidim, da imaš pravi stroj.... :whistle:

Kam gre ta svet... zanimajo vas samo fure, pa motorji... ženska imena vas vzburjajo samo še, če za njimi stoji kakšen hrib al pa cesta :hmm:

Bom danes (in še kakšen drug dan) kavo kar doma spila, imam zgleda srečo, da sem pravočasno našla enega iz 'stare šole', ki mi kavo celo skuha, jo z mano spije... idr... šele potem morda pomisli, da bi se lotil 'polaganja' kakšne sive, dolgočasne ceste :)

saj bi jaz tudi polagal.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si menda že dovolj dolgo na svetu, da bi lahko vedel, da je lahko kava sinonim za masikaj... Zato - ostani še naprej med nami.

Lubi bog, kaj vse si ti v življenju zamudil, če si odklonil vsa povabila na kavo?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si menda že dovolj dolgo na svetu, da bi lahko vedel, da je lahko kava sinonim za masikaj... Zato - ostani še naprej med nami.

Lubi bog, kaj vse si ti v življenju zamudil, če si odklonil vsa povabila na kavo?? :whistle:

Najmanj, da bi kokto pil..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst predlagam, da se 1x usi, ampak res usi (seveda to ne bo izvedljivo, kot že nevemkolikokrat ne) dobimo na eni pjači :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Častiš? :naughty:

Ok mal heca. Kaj vem zakaj pa ne, če me piči sporočim datum pa ima, da vsi pridete, brez izgovorov :D

Saj si menda že dovolj dolgo na svetu, da bi lahko vedel, da je lahko kava sinonim za masikaj... Zato - ostani še naprej med nami.

Lubi bog, kaj vse si ti v življenju zamudil, če si odklonil vsa povabila na kavo?? :whistle:

Hmmm, čaki ti mene vabiš na kavo kajne? :hmm:

Mislim, da ne bom odklonil vabila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Častiš? :naughty:

hja... nikol se ne ve :whistle:

Ok mal heca. Kaj vem zakaj pa ne, če me piči sporočim datum pa ima, da vsi pridete, brez izgovorov :D

jaja... ni problema... od četrtka do nedelje kadarkoli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pripravljamo na počitek ker v službi sledi dva dni terena :headbang:

ostaja mi upanje na prosti vikend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je treba it delat in ne ga tule srat :headbang:

bom še mal počekiru zvečer če bom pri močeh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!