Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Zdrawo ljudi ;)

vreme je super noro za na motorin................no vsaj do šihta :doze:

P.S. Še prometni obvestili za bližnjo okolico Četare: Po novem je tam promet urejen z semaforji (cimprajo novo avtobusno postajališče) in poteka izmenično enosmerno, pa popoldne malo ahtejte, k bom fural gnoj :whistle:

čer po dveh dneh, vidim, da ste bili aktivni :worship: :worship: :worship: ...pridni

Suzi.... :winkiss: :winkiss:

Zdrawc@ sem ta vaš prometni režim včeraj zjutraj okusila ko se mi je najbolj mudilo na Golnik....cesta do Gornejga grada še vedno zaprta in nato mogla mimo Ropa pa mimo tebe, da sem prilezla nekako do GG, viden motorist na bagarju ( od Brankota brat - Dukati mojster...., če se ne motim....) danes sem jo bolj pametno čez Lipo kot večinoma dni....

pozdravček od Jureta :winkiss: :winkiss: ž

Celjanarji - grozni ste, danes sem čakala 1 uro v koloni iz AC - črte vam malajo v največki jutranji konici :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer po dveh dneh, vidim, da ste bili aktivni :worship: :worship: :worship: ...pridni

Suzi.... :winkiss: :winkiss:

Zdrawc@ sem ta vaš prometni režim včeraj zjutraj okusila ko se mi je najbolj mudilo na Golnik....cesta do Gornejga grada še vedno zaprta in nato mogla mimo Ropa pa mimo tebe, da sem prilezla nekako do GG, viden motorist na bagarju ( od Brankota brat - Dukati mojster...., če se ne motim....) danes sem jo bolj pametno čez Lipo kot večinoma dni....

pozdravček od Jureta :winkiss: :winkiss: ž

Celjanarji - grozni ste, danes sem čakala 1 uro v koloni iz AC - črte vam malajo v največki jutranji konici :krneki: :krneki:

Črte pač morajo bit, zastoj gor ali dol. Kaj pa pomeni par 100 zgubljenih ur čakajočih v koloni, proti lepo svežeizrisani črti na cesti. :whistle:

Ja pa dobro juztro vsem po vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saos banda :D

pitek je :naughty:

Zdrawc@ sem ta vaš prometni režim včeraj zjutraj okusila ko se mi je najbolj mudilo na Golnik....cesta do Gornejga grada še vedno zaprta in nato mogla mimo Ropa pa mimo tebe, da sem prilezla nekako do GG, viden motorist na bagarju ( od Brankota brat - Dukati mojster...., če se ne motim....) danes sem jo bolj pametno čez Lipo kot večinoma dni....

pozdravček od Jureta :winkiss: :winkiss: ž

Celjanarji - grozni ste, danes sem čakala 1 uro v koloni iz AC - črte vam malajo v največki jutranji konici :krneki: :krneki:

je treba malo znake gledat, pa kak radio poslušat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čigawi že :unsure:

:whistle:

malo spremenjeno, pa vseeno O:-)

Celjanarji - grozni ste, danes sem čakala 1 uro v koloni iz AC - črte vam malajo v največki jutranji konici :krneki: :krneki:

naj te potolažim, da ni tako samo v celju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj te potolažim, da ni tako samo v celju :BUA:

Dooobro jutro.

Ko se spomnim ljubljanskih, me celjske kolone vsak dan znova prijetno presenečajo :) Verjetno mi bodo pa tudi že te kmalu odveč... potem bo morda res pravi čas za to, da nabavim krdelo ovac in da postanem profesionalna kmetica. Se že veselim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno mi bodo pa tudi že te kmalu odveč... potem bo morda res pravi čas za to, da nabavim krdelo ovac in da postanem profesionalna kmetica. Se že veselim B)

To mi delaj :worship:

Midva z Tigrom jih pridema pa lovit pa pečt :evilgrin:

post-5241-1191571806_thumb.jpg

P.S. T'le so pa še ostale slike iz letošnje Balkanske expedicije z Kardančkom B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj :worship:

Midva z Tigrom jih pridema pa lovit pa pečt :evilgrin:

post-5241-1191571806_thumb.jpg

P.S. T'le so pa še ostale slike iz letošnje Balkanske expedicije z Kardančkom B)

Če jih znaš ne samo ulovit, ampak tudi pripravit in spečt, si pa vabljen že zdaj - sosedje imajo toliko ovc, da ene ne bo nihče pogrešal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih znaš ne samo ulovit, ampak tudi pripravit in spečt, si pa vabljen že zdaj - sosedje imajo toliko ovc, da ene ne bo nihče pogrešal... :P

Uuuuuuu, I smell janiiii :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro motoristek in ostalo sorodstvo.... :yea1:

Zdravo brate... :beer2: kako je kaj v Dom žalama? :yea1: Ideš s nama na madžarsko? Lp :naughty: Spet bo rit pekla... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo spremenjeno, pa vseeno O:-)

naj te potolažim, da ni tako samo v celju :BUA:

hvala......za tolažbo...., tudi v ljubljani je veliko tega, samo zjutraj pa niso tako pridni...... :unsure: :unsure:

lep vikend vsem... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!