Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober juter... no pa vendarle ni tak dober :whistle:

namreč sedim pred bajto v avtu in čakam, da se kdo prkaže doma in mi odklene bajto. nikol se ne zgodi, da nobenga ne bi bilo doma ali pa da ne bi zadnji pustil ključa... tokrat pa ja... sem brez :slap:

v najslabšem primeru grem po anjo v šolo ob 9.30 :lol1: :lol1:

prav smešn mi je že tole... hehe... vmes ko sem pisala, je prišel star ata domov :lol1:

zdej pa grem not :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne da računalnik na teren s sabo vlačit :lol1:

sej ni treba PCja, že nekaj let prodajajo tudi takozvane prenosne računalnike :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni treba PCja, že nekaj let prodajajo tudi takozvane prenosne računalnike :lol:

pravi šef da sem prenaroden za take fine stvari :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa spet nazaj na šihtu da še popoldansko tlako oddelam.

P.S. Vabljeni na R.A.T. furco če komu sede v nedeljo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa spet nazaj na šihtu da še popoldansko tlako oddelam.

P.S. Vabljeni na R.A.T. furco če komu sede v nedeljo ;)

upam da bojo jutri šefi povedal če je vikend fraj , bi jaz tudi malo motoriral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober večer.... :whistle: :whistle: kot pravi Zdrawc....mali petek...... :naughty: :naughty:

jop in začeli smo ga z rogačem, sam KeC je malo štrajkal, je reku, da še ma delo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop in začeli smo ga z rogačem, sam KeC je malo štrajkal, je reku, da še ma delo :glare:

presneto ti se pa presneto veliko družiš z Štamprli, super, da vsaj mal namesto mene vzdržuješ stike za Savinjsko.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jutri se dobimo. A jaz pa ti pa najina motorčka? Dobra družba ni kaj ;)

Aboslutno jaz rad kakšno skupaj rečem. Samo bova mogla najt kakšen boljši plac kot pa med šparovo zelenjavo :D

@ najina motorčka se skregata, saj mogoče bo pa drugo leto nov oz. drug, samo še vedno yapan- CBF 1000 mi je tko všeč, za vozit in za vse, pol bova pa lahko šla v štih.... :whistle: :whistle: :whistle:

@ja za randi ni najbolj primerna šparova zelenjava, čeprav sem jaz velik ljubitelj le te.....

morma se res dobit.... :winkiss: :winkiss: sem upala, da bo zdaj zopet kaj šans, da boš več v Lj., pa presneto :krneki: :krneki:

mislim, na furco gre pa res sama fejst moto banda, mi je kar malo žal, da ne bom šla :cry: :cry:

danes pa zopet v čudovito Celje, ob 13 uri Bolnica Celje.... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!