Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Ja,ja verjetno ste vsi trdi prišli domov.Ajajaj

Enga kratkega spit sedaj ko ste že doma(antigripan) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bomo pa v Mozirju, da bomo bliže Tati... :whistle:

ki je zopet našla izgovor :whistle: :whistle: :whistle:

mislim, da ste se imeli čisto fajn tudi brez mene, ste vsaj do besede prišli :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa brez dizla tut :P

me je ful blo da bi pršu sam ni šlo skos sm glih prejle motorko pa traktor pospravu :) se je treba za zimo prpravt letos zna zobe pokazat :P . bomo pa drugič kako rekl ;)

lahko noč vsem skupaj dans se mi zdi da bo vsaka minuta dragocena za počitek :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečanje uspelo spoznal še tri motosvetovce sam prehitro je noč :worship:

Tak isto!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :hmm:

Nč ne vem ...

Mraz? Kaj je to?

:whistle: :P

Midva z Bremzlom sva bila pa res (ampak čisto malo!) kockasta, ko sva okoli 19.45 priprdela do ML, kjer so lepo na toplem že klepetali toteki. No ja, le v roke me je zeblo, kljub dobrim rokavicam.

Ampak, sva pa šla skozi Novo cerkvo (Zdrawc, a sem prav povedala :unsure: ?) po tisti zdrapani, ozki cesti do Vitanja, pa potem čez ovinkce do Maribora.

Hja, pa na tisti traktorski od Hoč do Mb sem skoraj s ceste zletela, na srečo je široka bankina in veliko trave. Je bila moja ER6-kica za hip kot kosilnica.

Bremzl se ni pretirano sekiral, te pa se še jaz nisn. :P

Fajn je bilo, dečki. Še kdaj. :worship:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mraz? Kaj je to?

:whistle: :P

Midva z Bremzlom sva bila pa res (ampak čisto malo!) kockasta, ko sva okoli 19.45 priprdela do ML, kjer so lepo na toplem že klepetali toteki. No ja, le v roke me je zeblo, kljub dobrim rokavicam.

Ampak, sva pa šla skozi Novo cerkvo (Zdrawc, a sem prav povedala :unsure: ?) po tisti zdrapani, ozki cesti do Vitanja, pa potem čez ovinkce do Maribora.

Hja, pa na tisti traktorski od Hoč do Mb sem skoraj s ceste zletela, na srečo je široka bankina in veliko trave. Je bila moja ER6-kica za hip kot kosilnica.

Bremzl se ni pretirano sekiral, te pa se še jaz nisn. :P

Fajn je bilo, dečki. Še kdaj. :worship:

:D

Se oproščam, ker sem šel brez :004 me ne smete dat na prvo mesto... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro :yea1:

gužva pa taka na cesti mislim ,že ne vem več po kateri strani bi se v Celje pripeljal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečanje uspelo spoznal še tri motosvetovce sam prehitro je noč :worship:

Bo moral BremzPenzl dati kakšno fotko gor.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč doma :angry:

sej sem napisala... ko je bil poletje in sem bila doma ni bilo nič... zdaj, pa ko sem v kopru, pa takoj. aja pa še to... tuki sem samo 1 ali 2 noči in oni zberejo ravno tisti dan :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč doma :angry:

sej sem napisala... ko je bil poletje in sem bila doma ni bilo nič... zdaj, pa ko sem v kopru, pa takoj. aja pa še to... tuki sem samo 1 ali 2 noči in oni zberejo ravno tisti dan :wacko:

To je bilo tako na hitro :worship: fura bo 28.10. pa si zrihtaj fraj.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus wsem :D

Včeraj blo fajn, kljub rahli zamudi vseeno prišel :whistle:

@tati - velka črna pika

@Mutika - ja prav je Nova Cerkev :grim

@KeC - 89km (se pravi max 3h)

@Guli - upam, da si paršu OK domov, jaz sm potem še malo v Zmajewi obstal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me lahko na kavo povabiš... :whistle:

Hvala, sem počaščena, da si mi dal priložnost... in obžalujem, ker je nisem uspela izkoristiti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus wsem :D

@tati - velka črna pika

@Guli - upam, da si paršu OK domov, jaz sm potem še malo v Zmajewi obstal :whistle:

OK-ej, itak jih imam že veliko, pa še več jih bo, kaj čem..... :naughty: :unsure: :naughty:

@ Guli, kaj si me hotel presenetiti, da si čisto nenapovedano šel v naše konce al kaj :unsure: :unsure:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!