Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

ja hvala za sliko

si jo bom shranu

s kom si bil :worship:

Sam.... :winkiss:

Ti maš tole kar stalno sliko za hladno vreme al kaj. Sem jo že vsaj parkrat videl :whistle:

Si jo videl v temi "Golica".... Lani ta čas še nisem imel tega benflna, da bi lanske gor limal... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam.... :winkiss:

Si jo videl v temi "Golica".... Lani ta čas še nisem imel tega benflna, da bi lanske gor limal... :closedeyes:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam.... :winkiss:

Si jo videl v temi "Golica".... Lani ta čas še nisem imel tega benflna, da bi lanske gor limal... :closedeyes:

:lol1: :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štamprli zaj pa počasi ajat, :worship:

jutri bo zgleda gužva v vašem "firtli" :naughty:

noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi2 z juretom prideva jutri zjutraj na pumpo... potem pa se zapeljeva z vami do kosila, tam pa se posloviva od vas in jo šibama naravnost domov, ker imava druge opravke. na žalost so bili napovedani prej.

prideva pa se vsaj peljat zraven :whistle:

sem že prehitro rekla... če naju ne bo, ni potrebno čakati... namreč... jure je danes delal servis na avtu in mu je vtrgalo zobati jermen in tako... bo jutri dan namenjen šraufanju :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan banda, mislim, da ste že naredili svojo turco, kot vedno tudi danes brez mene.... :winkiss: :whistle:

ampak sem se zaradi sebe nekako tako odločila, :whistle: :whistle: moje gume so malce švoh in sem včeraj videla kaj je naredilo z eno TDM-ko, ki je mela take gume kot so moje gor...., ne da je cela razbita, geštel je dobesedno zlomilo..... :naughty: :naughty: in mislim, da je bolje, da če sem celo sezono odvozila brez pušpana, da jo končam herojsko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussyji so pač doma ostali... :whistle:

yes

žal jim je lahko :headbang:

seveda mi je žal... sploh zdaj ko vem, da avto nikakor ne bo popravljen do jutri, da bi lahko šla jst v koper z njim :cry:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!