Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Doobroooo jutrooo :yawn:

Za mano je en teden dopusta :yea1: ... jaz pa že spet čisto utrujena in se mi sploh ne da delat :doze:!

@ kec: Amre tokrat nisem rabila... a ker me je Suljo malo razočaral, jo naslednjič verjetno bom :rolleyes:

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doobroooo jutrooo :yawn:

Za mano je en teden dopusta :yea1: ... jaz pa že spet čisto utrujena in se mi sploh ne da delat :doze:!

@ kec: Amre tokrat nisem rabila... a ker me je Suljo malo razočaral, jo naslednjič verjetno bom :rolleyes:

Sem se spomnil, da se je nekaj pozabilo :D Hja Suljo je fajni za kakšne, hmmm zborovske variante, ko ti je res malo vseeno za vse skupaj :D

Gremo spet februarja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnil, da se je nekaj pozabilo :D Hja Suljo je fajni za kakšne, hmmm zborovske variante, ko ti je res malo vseeno za vse skupaj :D

Gremo spet februarja :naughty:

Kljub temu, da spadam med zelo zelo nezahtevne goste (ki najraje spijo v šotoru), me je Suljo vseeno uspel neprijetno presenetiti zaradi:

1. receptorka je medtem, ko sem ji zjutraj ob 9.h prišla povedat, da bova ostala še eno noč, namesto pozdrava zahtevala 60 € za nočitve (za minulo in naslednjo noč!!). Ker se mi ni dalo razlagat, da se storitve ponavadi plačujejo, ko so opravljene... in da ima za garancijo potna lista... sem plačala in seveda zahtevala račun... nakar se je gospa kar malo užaljeno začudila nad mojo željo.

2. kelnarca... hja, moraš jo 3-krat v 2 minutah skoraj spotaknit, ko pridirja mimo, da ji lahko naročiš 2 juhi, 2 rakiji in 2 pivi (vsako posebej, ker 3 naročil v enem šusu ni zmogla)

3. hrupa okol bajte jim skorajda ne morem očitati, me je pa vseeno precej motil (sploh zato, ker ne morem spat pri zaprtem oknu)

No, kljub vsemu si nisva pustila, da bi naju takšni in drugačni faktorji zmotili pri maksimalnemu uživanju dopusta... Sarajevo je bilo kasnooo, Mostar še bolj, morje pa še najbolj B) (v soboto sva se kopala :OK: ).

Gremo kmalu spet :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ aja,

2. kelnarca... hja, moraš jo 3-krat v 2 minutah skoraj spotaknit, ko pridirja mimo, da ji lahko naročiš 2 juhi, 2 rakiji in 2 pivi (vsako posebej, ker 3 naročil v enem šusu ni zmogla)

3. hrupa okol bajte jim skorajda ne morem očitati, me je pa vseeno precej motil (sploh zato, ker ne morem spat pri zaprtem oknu)

sam to tudi tuki v sloveniji, ni cist nic boljse. :headbang: :headbang: :headbang: ( nevem pa kje je Suljo ) mogoce tudi v sloveniji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-15881-1194263530.gif

Ojla all.

Moram se vam malo pofočkati tle gor.

Več počnem to kar kaže slikca.

Veliko se dogaja na netu,uživčkite še naprej. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ aja,

2. kelnarca... hja, moraš jo 3-krat v 2 minutah skoraj spotaknit, ko pridirja mimo, da ji lahko naročiš 2 juhi, 2 rakiji in 2 pivi (vsako posebej, ker 3 naročil v enem šusu ni zmogla)

3. hrupa okol bajte jim skorajda ne morem očitati, me je pa vseeno precej motil (sploh zato, ker ne morem spat pri zaprtem oknu)

sam to tudi tuki v sloveniji, ni cist nic boljse. :headbang: :headbang: :headbang: ( nevem pa kje je Suljo ) mogoce tudi v sloveniji :worship:

Suljo je v Sarajevu... da je pa pri nas ali kjerkoli drugje lahko isto ali še slabše, se pa strinjam. BIH je zame še vedno ena najbolj prijaznh in prijetnih destinacij, obratno pa velja za Hrvaško, kjer sem marsičesa zgleda že tako navajena, da tega sploh opazim ne več... npr. kava na Baščaršiji = 0,5 €, kava na hrvaški obali (kjer vztrajno zatrjujejo, da pri njih sedaj ni sezone in da ti ne morejo oddati sobe), pa 2 € :rolleyes: :slap:

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ aja, jaz pa en teden v nemciji, kavica med 2,8 do 3,6 EURO, bencin 1,39 EURO itd.

za znoret, nemors z druzino in v restaurant, ker postanes reven, ko placas. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda... uf ni mal premrzlo za motor ob takem casu... svaka cast, da se voste... :worship:

Dons sm naredu z avtom 100 km... pa se je mim mene pelalo kr neki motoristov... mene je v avtu zeblo... :trance_33_sleep:

o border nas je pršu pozdravit :worship:

dober dan vsem skupaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ tati, tudi tebi kontra nazaj :004, zdej pa mislim da bo počasi cajt :D

@ aja, jep ni ga čez Sarajevo. Kr planirajta dopust za februarja, pa še plac pri Amri vama odstopimo. :whistle:

@ sharkwoman, kje si se pa ti zgubila no. Pa a se je tolk agresije nabral, da je treba nonstop po nekih žogicah mlatit (prispodobapress :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, štamprlska sekcija, :worship: ...

... jutri, ko je na vrsti spet naš vsakotedenski, delavni torkov večer pri ML, imamo, posledično zaradi moje službene poti, tequila party pri ML.

Prisrčno vabljeni!

KeC vé, kje je to ... ob 20h naprej.

:winkiss:

Aja, pa dober večer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!