Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Jutro vsi skupaj. :yawn:

O, dobro jutro Trumf in seveda tudi vsi ostali ;)

Če prav razumem tvoje zehanje, ti danes nisi še nič spal (in tudi ne boš)...?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, dobro jutro Trumf in seveda tudi vsi ostali ;)

Če prav razumem tvoje zehanje, ti danes nisi še nič spal (in tudi ne boš)...?? :worship:

Čisto po pravici, danes sem po dolgem času dokaj normalno spal. Ampak, veš, od preveč dobrega se človek kar razvadi.

Kot vidim, si ti tudi že v službi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan v 03!

:worship:

Kako lepo sonce imamo v Mb!

Kec! Če bo tak vikend, potem veš, no, upam, da se še spomniš, kaj ti je dolžnost, ne?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf šele sedaj opazil, da imamo štamperli še enega Triumphatorja :worship: AVE!

Hm Aja a ga bomo kdaj na kavo povabli? :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf šele sedaj opazil, da imamo štamperli še enega Triumphatorja :worship: AVE!

Hm Aja a ga bomo kdaj na kavo povabli? :D

Jaz se ponavadi kar k njemu na dom povabim na kavo... ti ne veš, kako dobro zna skuhat :naughty:

Sicer pa mislim, da bo treba tega Trumfa res enkrat malo uvest v našo štamprlijo... zato se strinjam s tvojim predlogom. ;) Kdaj kje?????? :kva2: kava kava kava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ponavadi kar k njemu na dom povabim na kavo... ti ne veš, kako dobro zna skuhat :naughty:

Sicer pa mislim, da bo treba tega Trumfa res enkrat malo uvest v našo štamprlijo... zato se strinjam s tvojim predlogom. ;) Kdaj kje?????? :kva2: kava kava kava

No, zdej mi bo pa še nerodno. :blush:

Sicer pa, kar je res je res! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ponavadi kar k njemu na dom povabim na kavo... ti ne veš, kako dobro zna skuhat :naughty:

Sicer pa mislim, da bo treba tega Trumfa res enkrat malo uvest v našo štamprlijo... zato se strinjam s tvojim predlogom. ;) Kdaj kje?????? :kva2: kava kava kava

Ja te volim a ti me varaš :cry:

Comming soon :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:

Mimogrede - kam si pa Maksimalnega vklenil, da imaš tako fraj roke, da lahko celo po netu surfaš...? Na radiator, tako kot je to praksa med štamprli (če še ne veš)?? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm štamperli, jutri je torek, pa sem očitno zadnjič nekaj mariborčanom obljubil, da pridem (pa se nič ne spomnim), sedaj pa grozijo, da če me ne bo, mi nikoli več nea častijo piva, tako da bom primoran jutri skočiti spet v MB. :evilgrin:

Bi mogoče kdo naredil isto bedarijo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - kam si pa Maksimalnega vklenil, da imaš tako fraj roke, da lahko celo po netu surfaš...? Na radiator, tako kot je to praksa med štamprli (če še ne veš)?? :o

Diretore Maksimus služi v SG, pride danes domov, jaz sem pa v službi, zato pa imam čas na netu viset.

Kar se pa radiatorjev tiče, pa mislim, da so naši malo prešvoh za Diretoreta, mi še cevi iz stene potegne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawo martinčki B)

madona pa res :hmm:

sam don najbrž nau cajta, jutr pa zihr, mormo it eno kočo pogledat gor pod Smrekovc

(McAdampress)

pa sneg :whistle:

post-5241-1194870573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: v 02 in 03 iz 01

Lep pozdrav v Dom žale.... :yea1:

Zdrawo martinčki B)

pa sneg :whistle:

post-5241-1194870573_thumb.jpg

To je bilo včeraj? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!