Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

saos legende!

kako kaj gumice?

ooooo Los legandas, mi smo dobro :worship: , gume držijo ko pes ježa, :naughty: Zdrawc pa razmišlja kako plug zmontirat na tigrčka da bo do Smrekovca oral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc pa razmišlja kako plug zmontirat na tigrčka da bo do Smrekovca oral :whistle:

To glih ne, sm pa malo rzmišljal o eni bolj lahki hard-enduri za take podvige :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ziher maš kako furo še v naše konce, samo se malo prej napovej da bom imel čas. :beer2:

Ja jest bi že pršu, sam bi verjetn mogu še kako prjatelco prpelat da bi si ti čas zame uzel :whistle: :whistle:

Če ne prej se pa 24. vidmo, predvidevam da prideš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest bi že pršu, sam bi verjetn mogu še kako prjatelco prpelat da bi si ti čas zame uzel :whistle: :whistle:

Če ne prej se pa 24. vidmo, predvidevam da prideš

24? Kuga, kje kako zakaj. Čak morm mal k seb prit, nekje sem ta datum že videl :D

@ sharkwoman, a se ti ne zdi, da sedaj pa že malce pretiravaš :whistle: Raje se oglasi na kak kuhan vin, da se malo pogreješ.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3583_abschlag.jpg Evo še ena lepa fotka za motoristegolfiste iz Almenlanda ( A ).

Pa pozdrav vsem :winkiss:

kar treniraj, wsak cajt boš lahko vzela v roke lopato za sneg kidat namest golf palce :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saos legende!

kako kaj gumice?

dober večer :worship:

gumice še držijo,popoldan -Šentjur-Trojane-Šentjur,po krofe se razume,vroče je bilo sem se preveč oblekel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja menda bo res počasi čas za dremuhat. Danes me pa že mal oči pečejo od tega monitorja. :headbang: :headbang:

Zadnji cajt da bo vikend, da na kako furco skočmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja menda bo res počasi čas za dremuhat. Danes me pa že mal oči pečejo od tega monitorja. :headbang: :headbang:

Zadnji cajt da bo vikend, da na kako furco skočmo :whistle:

Mhm, čez drn in strn, z verigicami in štopeljčki ... :worship: !

Lahko noč, Štamprli!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej štamperlčki. Gremo počasi na teren.

Je pa mal premraz zunaj, sem mislil it kar z mopedom, pa me je zvilo, ko sem ga šel pozdravit v garažo.

Mogoče kaj čez vikend. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda :evilgrin:

Jebemti, zima je tu, jaz pa že komaj čakam pomlad, pa da rožice zacvetijo in ptički zapojo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda :evilgrin:

Jebemti, zima je tu, jaz pa že komaj čakam pomlad, pa da rožice zacvetijo in ptički zapojo. :whistle:

se strinjam-o :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!