Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Čao banda

Madonca,me ni nekaj dni pa se izgubim med bramjem.

Kaj ste vi počeli z vremenom mi pa ni jasno.

V Dolomitih smo imeli tako sonce in suhe ceste za motoristka,zlatija...a vendar sem se rajši podila po zasneženi progi za nas divjake na smučkah.

Blo je fantastično,a jutri me že čaka naša Rogla in delo na snegu za nov motorček,če bo šlo vse po planu.

Pozdrav vsem.ki ste prebrali mojo nakladanje in vsem tisti,ki se poznamo brez virtuala :whistle: :winkiss:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč vsem iz NEzasnežene 01.

Če bo pa kdo med vikendom v Nassfeldu pa naj pokliče za kako pivo ali 2. Tam bom od 21.12-24.12.

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al bo hudiča že kaj mimo tale zima. 2 dni je sneg, pa mam že vsega polno kapo.

Hočem sonce in suhe ceste.

Predlagam da začnemo podpisovati peticijo proti zimi, ali pa celo predlagamo interpelacijo za zimo ! :alien1:

Tud jest kuj podpišem.... :worship: :worship: :worship:

sam...ŠKODA da se ni tega kdo že prej spomnu......ammmmm recimo..... med poletjem? Mrbit bi nam ratal.... pa bi zdej užival na ene 17, v sončku, suhih in nesoljenih cestah :naughty: :naughty: :naughty: ....

na segretem asfaltu opoldne pri nekih 22 stopinjah....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sva približno enako dvignila rolete.... edina zastopnika Štamprlije v Rollu, no pa tvoja sestrca......mi smo šli še na enega v Orto, pa dam...., bilo je vredu, ni bilo pa tako dobro kot lani, ker je bilo manj folka, pa veliko mladincev......

dobro jutro malo prej.....vsem... :winkiss:

He he, jep nekako tako. Ja sem mogu sestrco zraven pripeljat, da smo vsaj malo dvignili procent Štamperlov. V ortu ste bli? Hja mi tudi. Dokler ga niso zaprli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pa dajte no, malo zime pa mora bit, malo snega, smučanja, kuhano vino, domače koline pa kislo zelje, kuhanje žganja...???

P.S.: dobro jutro v 03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pa dajte no, malo zime pa mora bit, malo snega, smučanja, kuhano vino, domače koline pa kislo zelje, kuhanje žganja...???

P.S.: dobro jutro v 03

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pa dajte no, malo zime pa mora bit, malo snega, smučanja, kuhano vino, domače koline pa kislo zelje, kuhanje žganja...???

P.S.: dobro jutro v 03

v hribih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci in dekline iz 03 regije, eno pomoč rabim;kje najdem oz. kako pridem do Gostilne FRANCL, Zagrad 77, 3000 Celje.

Hvala za pomoč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci in dekline iz 03 regije, eno pomoč rabim;kje najdem oz. kako pridem do Gostilne FRANCL, Zagrad 77, 3000 Celje.

Hvala za pomoč....

takole

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?...ad&tab=maps

pa še št.

GOSTILNA FRANCL

ZAGRAD 77

tel (03) 492 64 60

tel (0599) 50 010

tel (041) 818 099

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist enostavno :D

se peljes skozi Celje smer Laško ,Zidani most,preko rondoja in mostu čez Savinjo nato v prvem samoforju levo zopet čez Savinjo

in takoj desno ob Savinji,po približno enem kilometru zavije cesta levo in podvoz pod železnico in po približno petsto metrih na levi strani si na cilju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!