Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Hojla banditosi.

Naš EURO je na poti proti domu z novo kravico :worship: :worship: :worship:

Seveda se vozi na njej kot pač vsak pošten motorist v teh toplih dneh :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja kaz sem pa že demo z Rogle. Vreme fantastično, tekaške proge tudi. Škoda da sem moral domov ampak obveznosti me že terajo dalje.

Mejte se fajn v totilandu, tisti ki greste gor , pa vse toteke mi pozdravite :yea1: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla banditosi.

Naš EURO je na poti proti domu z novo kravico :worship: :worship: :worship:

Seveda se vozi na njej kot pač vsak pošten motorist v teh toplih dneh :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja kaz sem pa že demo z Rogle. Vreme fantastično, tekaške proge tudi. Škoda da sem moral domov ampak obveznosti me že terajo dalje.

Mejte se fajn v totilandu, tisti ki greste gor , pa vse toteke mi pozdravite :yea1: :yea2: :yea2:

tekaške proge ,Rogla upam da jo bom drugo leto sprobu :cry:

Euro :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak, lep pozdrav, javim se srecno nazaj, ob 20 uri sem prispel v celje, rt 1150 je uredu, ki sem ga kupil, pa prej sploh ne vidil, voznja je bila se mal muka, - 9 stopinj in tezave sem imel, ker so ceste bile mokre, je pa zadnic, da bom pri taksnih temperaturih en motor iz nemcije privozil, raj ga dam na prikolico, poln soli je bmw in tudi jaz.

lep pozdrav vsem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej :eek: Iz totilanda še niso nazaj, ostali pa najbrž spijo.

G. BMWSLO greva še midva v miževo :beer2: :beer1: :beer1: :beer2:

EURO, zjutraj pridem na kavo :yea2:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro 03 in hvala vam za družbo :winkiss:

Aha, aha... :lol1: ............................................hvala enako :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Na prijetnem druženju v MB sta vas iz 03 Motoristek in Zlati dobro zastopala :naughty: .

Želim Vam fajn silvestrovanje, v Novem letu pa sreče, zdravja, sexa in lepe varne km. :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro! Na prijetnem druženju v MB sta vas iz 03 Motoristek in Zlati dobro zastopala :naughty: .

Želim Vam fajn silvestrovanje, v Novem letu pa sreče, zdravja, sexa in lepe varne km. :yea2: :yea1:

Je že ataIBA vse povedo... :worship:

edino Kec-a je pozabo omenit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!