Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dober dan, niste nekam zgovorni...

puna luna? :naughty:

nismo zgovorni?

ti povem zakaj? mogoče zato, ker sedim na faxu na hodniku na tleh in nas zebe v rit, k so ploščice :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaj dela, al se samo jebe radoznale? :whistle:

ps: lep pozdrav iz Konjic :yea1:

kontra :worship:

dela, dela :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nismo zgovorni?

ti povem zakaj? mogoče zato, ker sedim na faxu na hodniku na tleh in nas zebe v rit, k so ploščice :unsure:

Te pa vstani pa idi v bufo (kolko se še jaz spomnim jo ma vsaki fax) pa stoj pr šanki, te vsaj v rit nebo zeblo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa vstani pa idi v bufo (kolko se še jaz spomnim jo ma vsaki fax) pa stoj pr šanki, te vsaj v rit nebo zeblo :worship:

ni to tako preprosto... čeprav danes bi šlo, ker je namreč tip pozabu, da imamo zagovore nalog :angry: :wacko:

vam morem pa še nekaj povedat... otvorila sem sezono. ja prav ste slišali... prvih 25 km letos :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa pa idi v bufo pa stoj pr šanki

Dobr, pol pa grem u Zmajewo na enga :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

itaq mam pon qrc šihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da ste me danes videli na naslovnici Žurnala.........eno kozo v modri uniformi... :headbang: :headbang: :headbang: :worship:

Videli, videli .... lepo punco modro oblečeno, po tekstu se pa vidi, da ima ta "koza" velik srček :worship:

:004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da ste me danes videli na naslovnici Žurnala.........eno kozo v modri uniformi... :headbang: :headbang: :headbang: :worship:

Lepo :naughty: in marsikateri od nas si bi lahko TEBE vzel za vzgled !!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo :naughty: in marsikateri od nas si bi lahko TEBE vzel za vzgled !!!! :worship:

dej, dej ne pretiravat...........potem bi sami hudički hodili po svetu.............pač to je moja služba, kaj naj.......... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, dej ne pretiravat...........potem bi sami hudički hodili po svetu.............pač to je moja služba, kaj naj.......... :winkiss: :winkiss:

Jaz kar s tvojo sliko hodim okoli in pravim, da si moja znanka... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kar s tvojo sliko hodim okoli in pravim, da si moja znanka... :yea1:

da te ne bo ravno zaradi tega kdo presenetil in boš dobil kakšno po nosu...........se hecam..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da te ne bo ravno zaradi tega kdo presenetil in boš dobil kakšno po nosu...........se hecam..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, dej ne pretiravat...........potem bi sami hudički hodili po svetu.............pač to je moja služba, kaj naj.......... :winkiss: :winkiss:

Lepo in pohvalno, kar sem prebral v ŽURNALU oz. linku nanj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da ste me danes videli na naslovnici Žurnala.........eno kozo v modri uniformi... :headbang: :headbang: :headbang: :worship:

Carica itaq :worship:

ni to tako preprosto... čeprav danes bi šlo, ker je namreč tip pozabu, da imamo zagovore nalog :angry: :wacko:

vam morem pa še nekaj povedat... otvorila sem sezono. ja prav ste slišali... prvih 25 km letos :krneki:

Rozi bravo tebi tudi za prve kmjčke :worship:

Jaz se grem pa malo parit (pa ne spet na svinjarije mislit). Grem na vroooččeeeee :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, Štamprleki, na hitro pozdravim, grem dalje sestankovat ... :evilgrin: !

Aham, bthw, spet nas žene na furco ... najbrž nedelja.

Sicer pa bodo naši dečki kaj več povedali.

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!