Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

dober dan............ :krneki:

tako sem žalostna............moja Yamahca je šla, prišel kupec, pogledal in kupil............... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tako mi je hudo............... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Tati, sočustvujem s tabo. Ampak zdej se pa začne iskanje novega in to je lepši del :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati, sočustvujem s tabo. Ampak zdej se pa začne iskanje novega in to je lepši del :evilgrin:

hvala za tvojo tolažbo............ :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: saj veš, kako je, če prodaš prvi motor, upam, da me bo naslednji tudi tako veliko prevozil kot moja ljubica.......odločitev je pa tako težka.... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan............ :krneki:

tako sem žalostna............moja Yamahca je šla, prišel kupec, pogledal in kupil............... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tako mi je hudo............... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

vem kako je... tudi jaz sem imela solzice v očeh :cry: , ko sem prodala mojo Yamaho TZR. bilo je podobno... prvi, ki jo je sploh pogledal, jo je kupil. samo da sem jo jaz peljala na zadnjo mojo pot z njo do sevnice. od tam sem se nazaj peljala kot sopotnica na 4-kolesniku in je bilo prav mučno. tak čuden občutek je bil. pa solzice v očeh...

samo se je pa v naslednjih dneh začelo iskanje drugega motorja in prav kmalu je bil suhi-jev SV moj SV. :kva2:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odločitev je pa tako težka...

vem... poznam to...

za tisto, kar sem si jaz želela, je bilo premalo denarja... in potem sem gledala motorje, ki so bili v dosegu mojih finančnih zmožnostih... in sem se nekako odločila za SV-ja in mislim, da sem se kar dobro odločila.

upam, da se boš tudi ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako sem žalostna............moja Yamahca je šla, prišel kupec, pogledal in kupil............... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tako mi je hudo............... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

eh, ene ......... manj v Juretovi delavnici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan vsem skupaj nula trijeki, na tako žalosten dan kot je danes. :o

Tati je prodala svoje prvo enosledno vozilo. :blink: :P

Prav si naredila :worship: , zdaj lahko končno začneš kupovat motor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne dogaja, vsaj pri meni ne. Dan kot vsak. Tlaka :headbang:

Bambi pozdravljen :yea1:

pri nas tudi , nič več lenarjenja je rekla šefica :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar tako črnogledo.

Aja, dober iztekajoč se dan, Štamprleki.

:worship:

Glejte, meni pa je skrajno lepo. Imam privilegij, da smem biti ob takem času še v službi, ko sem včeraj že ob 19.30 šla od tod.

Pa pretekli teden po 10 ur na dan, prejšnji ponedeljek celo 14 ur ... res, dnevi za prste polizat.

:headbang: :headbang: :headbang:

No, pa vseeno lep večer vsem!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šefice je treba jebat. :whistle:

...samo če so vredi...da se razmnožujejo :evilgrin: , če te pa ne razume, ji daj tolmača v roko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo če so vredi...da se razmnožujejo :evilgrin: , če te pa ne razume, ji daj tolkača v roko... :naughty:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kako je... tudi jaz sem imela solzice v očeh :cry: , ko sem prodala mojo Yamaho TZR. bilo je podobno... prvi, ki jo je sploh pogledal, jo je kupil. samo da sem jo jaz peljala na zadnjo mojo pot z njo do sevnice. od tam sem se nazaj peljala kot sopotnica na 4-kolesniku in je bilo prav mučno. tak čuden občutek je bil. pa solzice v očeh...

samo se je pa v naslednjih dneh začelo iskanje drugega motorja in prav kmalu je bil suhi-jev SV moj SV. :kva2:

ko sm pa js svojo aprilio prodal je bil pa prav srečn dan za mene :alien1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem... poznam to...

za tisto, kar sem si jaz želela, je bilo premalo denarja... in potem sem gledala motorje, ki so bili v dosegu mojih finančnih zmožnostih... in sem se nekako odločila za SV-ja in mislim, da sem se kar dobro odločila.

upam, da se boš tudi ti.

hvala Rozi, ti si prava, ne pa tile deci.......... :winkiss: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ene ......... manj v Juretovi delavnici :whistle:

ja, ja sploh ni bila v delavnici ćez zimo, da veš, te bom kar za uhe, boš tako grdo govoril, je pa res , da me ne boš več sekiral, da mam Golfa.......... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan vsem skupaj nula trijeki, na tako žalosten dan kot je danes. :o

Tati je prodala svoje prvo enosledno vozilo. :blink: :P

Prav si naredila :worship: , zdaj lahko končno začneš kupovat motor. :whistle:

Vanga, tudi ti se me malo pazi.........., :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: zdaj pa ne bom mogla tako suvereno na prvo furco kot lani, no mogoče mi bo pa Jure svojo TDM posodil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ tati :friend1:

Ne bit preveč žalostna. Vsak konec je začetek nečesa novega. Pa skorajda kar koli boš vzela bo super ;) Malo napredka nikoli ne škodi.

P.S. Na avtonetu se prodaja en novi bel Tiger z montiranimi kufri. Vrzi uč, meni osebno je fantastičen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Vas bom kr mal pogrešal ta vikend, ampak preveč pa tudi ne, ker gremo na lepše :yea1:

uživaj :yea1:

js grem pa v drugo deželo :whistle: lahko noč vsem skupaj :zzz:

pa dobro jutro taprvemu :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!