Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Čer prijatelji! :worship:

Včeraj smo malo pustovali na Šentiljski c., bil je pravi, krof'n čik party.

PUST & TOTEKI :photo:

vidim da se imate vsak torek lepše ,bomo morali prit malo naokrog :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se imate vsak torek lepše ,bomo morali prit malo naokrog :worship:

To je res, Zlati in poglej malce nazaj, kako ves čas kokodajsam, da pridite tudi nulatrijeki (po Vangecovo) malo pogledat ob torkih, saj ni treba, da je novo leto ali pust, mi se imamo vedno fajn!

:010

Gremo pa jutri na furco, povej, če se boš kje pridružil, mogoče tudi motoristek? :winkiss:

Pojma nimam, kam bomo šli, menda se okoli 9.00 - 9.30 dobimo na Tuš pumpi v Radvanju, potem pa za nosom ... zvečer pa gremo Ptujčanom zgago delat, poskrbimo, da nam nikoli ni dolgčas, hehe.

Živel Prešeren, čeprav je moral umret, revež, da imamo Slovenceljni kulturni praznik. :whistle: :rolleyes: :naughty:

Dober daaaaaan, krasen, sončen dan, vsem Štamprlekom!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo pa jutri na furco, povej, če se boš kje pridružil, mogoče tudi motoristek? :winkiss:

Pojma nimam, kam bomo šli, menda se okoli 9.00 - 9.30 dobimo na Tuš pumpi v Radvanju, potem pa za nosom ... zvečer pa gremo Ptujčanom zgago delat, poskrbimo, da nam nikoli ni dolgčas, hehe.

Živel Prešeren, čeprav je moral umret, revež, da imamo Slovenceljni kulturni praznik. :whistle: :rolleyes: :naughty:

Dober daaaaaan, krasen, sončen dan, vsem Štamprlekom!

:worship:

hvala Mutika, vidim, da upoštevaš samo motristka in zlatija od Štamprlov, kaj misliš pa da smo mi......... :winkiss: :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Mutika, vidim, da upoštevaš samo motristka in zlatija od Štamprlov, kaj misliš pa da smo mi......... :winkiss: :headbang: :krneki:

Ona že ve kdo je pravi dec... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona že ve kdo je pravi dec... :whistle:

Ej ti dec, a greš jutri na furo ??

Jaz bom šel solo, ker toteki majo spet celodnevno zabavo v planu, men pa žal ne znese.

Je treba delat, ne pa okol ga srat.

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti dec, a greš jutri na furo ??

Jaz bom šel solo, ker toteki majo spet celodnevno zabavo v planu, men pa žal ne znese.

Je treba delat, ne pa okol ga srat.

Men tudi ni za celi dan, tak, da pridem ob 11h tebi in gasa, če si za to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Mutika, vidim, da upoštevaš samo motristka in zlatija od Štamprlov, kaj misliš pa da smo mi......... :winkiss: :headbang: :krneki:

Ma, kje pa, tati! :unsure:

Upoštevam jaz vse, brez skrbi. Oprosti, če je drugače izpadlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti dec, a greš jutri na furo ??

Jaz bom šel solo, ker toteki majo spet celodnevno zabavo v planu, men pa žal ne znese.

Je treba delat, ne pa okol ga srat.

Mhm, ker si nas tako skregal, gremo tudi mi na krajšo furco, ne celodnevno.

Če hočemo zvečer razsipat Ptujčane, moramo biti pravi cajt doma ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Mutika, vidim, da upoštevaš samo motristka in zlatija od Štamprlov, kaj misliš pa da smo mi......... :winkiss: :headbang: :krneki:

Razložil ti bom kratko in jedrnato. Toteki ne upoštevamo nobenega netoteka. V bistvu ne jebemo žive sile..........no ja, ni mišljeno dobesedno, ker nekrofili pa res nismo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvizlinčka!!!! :(

:evilgrin:

Kvizling si ti, paranoik Vapotasti! Da o nekrofilskih niti ne govorimo ... :xx: !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!