Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Dobro jutro :yawn:

Alter, ti si pa zgleda še hujši nespečnež kot jaz :slap:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

ma ne vem... bi kupila novega, pa bi ga potem imela, dokler mi kaj ne bi prekrižalo načrtov, poti ali česarkoli... nikoli ne veš, kaj se ti zgodi.

ta ki ga imam, pa je že star, čeprav še vedno fini. nimam kaj rečit za čez njega. zaenkrat je vse poštimano, menjano kar je treba, samo olje, filter in svečke še menjamo in bo to vse.

saj mogoče pa ostane pri hiši... za atija :whistle:

...pa kaki foter te je, če ti ne kupi novega :rolleyes: ? Zakaj te je pa naredo :evilgrin: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podabo sem....dobro jutro đezeri!!!!!!! Diž se rajo, vrime sunčano :rolleyes: . Narava kliče!!!.. (pa ne samo na WC :evilgrin: ).

Javljam se iz službenega računalnika v Hočah. Če je kdo blizu, vabim na :beer2: . Družbo mi delata 2 x 4 tace, do 12h dežuram, prodajam strehe, glumim gljivu in lovim sončne žarke. :whistle: Ko pa bo sezona, me ne tu iskat ob sobotah O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podabo sem....dobro jutro đezeri!!!!!!! Diž se rajo, vrime sunčano :rolleyes: . Narava kliče!!!.. (pa ne samo na WC :evilgrin: ).

Javljam se iz službenega računalnika v Hočah. Če je kdo blizu, vabim na :beer2: . Družbo mi delata 2 x 4 tace, do 12h dežuram, prodajam strehe, glumim gljivu in lovim sončne žarke. :whistle: Ko pa bo sezona, me ne tu iskat ob sobotah O:-) .

kontra za pozdrave :worship:

lp Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kaki foter te je, če ti ne kupi novega :rolleyes: ? Zakaj te je pa naredo :evilgrin: ?

pač nimamo vsi take sreče, da bi nam vse prinesli "pod rit" kar si zaželimo. :unsure:

nekateri si že od nekdaj kupujemo vse sami s prihranki, ki se počasi, počasi nabirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač nimamo vsi take sreče, da bi nam vse prinesli "pod rit" kar si zaželimo. :unsure:

nekateri si že od nekdaj kupujemo vse sami s prihranki, ki se počasi, počasi nabirajo.

....razumam, razumem,...ampak ata bi lahko malo stisno in dal zraven. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....razumam, razumem,...ampak ata bi lahko malo stisno in dal zraven. :rolleyes:

lahko bi... samo verjetno ne bo, čeprav se bo tudi on vozil... je preveč škrt do "svoje prave družine"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi... samo verjetno ne bo, čeprav se bo tudi on vozil... je preveč škrt do "svoje prave družine"...

Predlagam, da mu "posodiš" motor, se pripeljeta v moj pecirk in ga bom vzel malo v "šolo", kak se deci veselje dela :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da mu "posodiš" motor, se pripeljeta v moj pecirk in ga bom vzel malo v "šolo", kak se deci veselje dela :evilgrin: .

no to pa se lahko zmeniva :whistle:

če pa bo od tega še kaj učinka, potem pade :beer1: :beer2: :beer1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to pa se lahko zmeniva :whistle:

če pa bo od tega še kaj učinka, potem pade :beer1: :beer2: :beer1: :naughty:

Njegova travarica ga bo raznežila, ti mu pol samo katalog prinesi in reci "tegale" :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegova travarica ga bo raznežila, ti mu pol samo katalog prinesi in reci "tegale" :lol1:

sem mu že včeraj pokazala kakšnega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dan lepi, Štamprleki! :worship:

Pozor, poudarek je na vejici ... da ne bo kdo mislil, da sem mislila reči:"Dan, lepi Štamprleki!"

:kva2:

Kako sonce, ... pa kako je mrzlooooooooo! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki mrzlo, daj ga no srat.

Sonček sije in na tej strani šipe je že kar kičasto.

Ven pa tko ne morem ker mam še nekaj za dokončat danes :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mu že včeraj pokazala kakšnega :whistle:

Hitro pridi po travarico!!!!! Motoristek je trofo poanto :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dan lepi, Štamprleki! :worship:

Pozor, poudarek je na vejici ... da ne bo kdo mislil, da sem mislila reči:"Dan, lepi Štamprleki!"

:kva2:

Kako sonce, ... pa kako je mrzlooooooooo! :BUA:

popravek.... SVINJSKO MRZLO!!!!! :slap: :slap: :closedeyes:

V ledru je mučenje :whistle:

ampak....še kak mesec, draga Štamperljada :naughty: :naughty: :naughty: pol nam pa tud armada ne prepreči ta dolgih turic... :010 :010 :010 :010 :010

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!