Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


border

Priporočene objave

Za morsko pojma nimam, moja, ki sem jo odtočil je bila.

Evo mene doma. :headbang:

Kaj si spet toplo pivo pil.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek si se danes kej fural okol tretje ure mim parka v celju al pa čez ljublansko cesto . sm vidu dva taka motorja ko ga maš zej pa ugotavlam al si bil ti al ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan banda Štamprlska, upaM, da ste se nafurali.......... :worship: :worship:

Zdrawc, Fric, Javec.............. :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek si se danes kej fural okol tretje ure mim parka v celju al pa čez ljublansko cesto . sm vidu dva taka motorja ko ga maš zej pa ugotavlam al si bil ti al ne :D

Samo do Trojan... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep dan za furo, ampak nesrečen za voznika choperja, kateremu je voznik osebnega avtomobila v vasi Gorenje (Šmartno ob Paki - Velenje) izsilil prednost. Cesta je bila kar nekaj časa zaprta, voznik pa naj bi pobegnil.

Ve kdo kaj več o tem?

LP,

Tomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep dan za furo, ampak nesrečen za voznika choperja, kateremu je voznik osebnega avtomobila v vasi Gorenje (Šmartno ob Paki - Velenje) izsilil prednost. Cesta je bila kar nekaj časa zaprta, voznik pa naj bi pobegnil.

Ve kdo kaj več o tem?

Njega so pripeljali na urgenti oddelek v CE. Bil sem ravno na urgenci. Ko so ga prpelali notr, je malo jamral. Potem, pa ko je sel na slikanje, je ze pogumno vzdigoval glavo. Mislim, da nic hujsega.

Dragi vozniki... pamet v glavo in pocasi na cesti. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer dedi! (in dekleta tudi, Tati! :winkiss: )

Danes super furca z MB ekipo!!! :grupni: - točno tolko nas je bilo!!!!

Predčasno sem zaključil furo za Velo luko in namesto danes, prišel domov že včeraj. Vela luka je odpadla. Sem pa imel srečo, da sem se že v petek zvečer v Starigrad Paklenici razšel s novim kompanjonom na drugi skupni furi, ker sva ugotovila, da nisva za skupaj.... Tudi to se dogaja. Čim prej, tem bolje. Niso ravno vsi razpoloženi iti na furo in iskati lepe trenutke, veselje in pozitivne vibracije (kot npr. Motoristek, Zlati,... - pozitivni kompanjoni, da ne rečem za Bojkota, mojega dolgoletnega sovoznika :worship: ).

Vikenda nisem imel komplet pokvarjenega. V soboto sem šel namesto za Velo luko samo na Murter na kavo k sinu in njegovemu kompanjonu. Lepo so zgledali 3 x KTM Adventure 990 skupaj! Seveda, ata fosil ju je po kavici zapustil, odpeljal solo in v križišču namesto desno - smer Dubrovnik, zavil naravnost - smer dom. :wub: je bila vesela prihoda, tako da mi je danes "dovolila" furo in nas pet mariborčanov je poknilo dobrih 400 km. Lep, prečudovit in pozitiven konec vikenda.

Mutika pa, če je spolzka cesta, ne trepne in vozi kar kristjanije..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč cmoka, na motor se spravi :whistle:

Dragec, kt si ti to pisal, sem bla jaz že pod vznožjem Soriške planine.....na 2 kolesih :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan je bil čudovit za furo,ker je zamudu je res škoda

za začetek(sicer že drugi letos)-250 km

počasi pa bomo dobil spet kondicijo

pozdrav :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer dedi! (in dekleta tudi, Tati! :winkiss: )

Danes super furca z MB ekipo!!! :grupni: - točno tolko nas je bilo!!!!

Predčasno sem zaključil furo za Velo luko in namesto danes, prišel domov že včeraj. Vela luka je odpadla. Sem pa imel srečo, da sem se že v petek zvečer v Starigrad Paklenici razšel s novim kompanjonom na drugi skupni furi, ker sva ugotovila, da nisva za skupaj.... Tudi to se dogaja. Čim prej, tem bolje. Niso ravno vsi razpoloženi iti na furo in iskati lepe trenutke, veselje in pozitivne vibracije (kot npr. Motoristek, Zlati,... - pozitivni kompanjoni, da ne rečem za Bojkota, mojega dolgoletnega sovoznika :worship: ).

Vikenda nisem imel komplet pokvarjenega. V soboto sem šel namesto za Velo luko samo na Murter na kavo k sinu in njegovemu kompanjonu. Lepo so zgledali 3 x KTM Adventure 990 skupaj! Seveda, ata fosil ju je po kavici zapustil, odpeljal solo in v križišču namesto desno - smer Dubrovnik, zavil naravnost - smer dom. :wub: je bila vesela prihoda, tako da mi je danes "dovolila" furo in nas pet mariborčanov je poknilo dobrih 400 km. Lep, prečudovit in pozitiven konec vikenda.

Mutika pa, če je spolzka cesta, ne trepne in vozi kar kristjanije..... :OK:

:yea1: Res je bilo super! :worship:

Motoristek, bomo že še prišli skupaj, no problem pa :beer1: tudi bo.

En lep večer vsem ljubiteljem enoslednih vozil. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Res je bilo super! :worship:

Motoristek, bomo že še prišli skupaj, no problem pa :beer1: tudi bo.

En lep večer vsem ljubiteljem enoslednih vozil. :P .)

Kontra iz 04 :OK: :OK: :OK: v 03 in 02 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo drugačna tura :worship:

mi je vse nekam gor zlezl :kva2: pa še žajn sem bil :naughty:

Ja eni pa znajo uživat. A tisto v luftu si ti ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, Štamprleki!

:worship:

malo drugačna tura :worship:

post-1386-1203874786_thumb.jpg

post-1386-1203874794_thumb.jpg

post-1386-1203874802_thumb.jpg

mi je vse nekam gor zlezl :kva2: pa še žajn sem bil :naughty:

:worship: :worship: :worship:

Dober večer dedi! (in dekleta tudi, Tati! :winkiss: )

Danes super furca z MB ekipo!!! :grupni: - točno tolko nas je bilo!!!!

Predčasno sem zaključil furo za Velo luko in namesto danes, prišel domov že včeraj. Vela luka je odpadla. Sem pa imel srečo, da sem se že v petek zvečer v Starigrad Paklenici razšel s novim kompanjonom na drugi skupni furi, ker sva ugotovila, da nisva za skupaj.... Tudi to se dogaja. Čim prej, tem bolje. Niso ravno vsi razpoloženi iti na furo in iskati lepe trenutke, veselje in pozitivne vibracije (kot npr. Motoristek, Zlati,... - pozitivni kompanjoni, da ne rečem za Bojkota, mojega dolgoletnega sovoznika :worship: ).

Vikenda nisem imel komplet pokvarjenega. V soboto sem šel namesto za Velo luko samo na Murter na kavo k sinu in njegovemu kompanjonu. Lepo so zgledali 3 x KTM Adventure 990 skupaj! Seveda, ata fosil ju je po kavici zapustil, odpeljal solo in v križišču namesto desno - smer Dubrovnik, zavil naravnost - smer dom. :wub: je bila vesela prihoda, tako da mi je danes "dovolila" furo in nas pet mariborčanov je poknilo dobrih 400 km. Lep, prečudovit in pozitiven konec vikenda.

Mutika pa, če je spolzka cesta, ne trepne in vozi kar kristjanije..... :OK:

Uffff, ataIBA, na srečo se je vse dobro končalo!

:kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!